Rosana

Tak to byl nářez. Stupidní pitomina, která paroduje už i sama sebe. Když se Ali potkal s Boratem, tak jsem se mohla potrhat smíchy, honička gangů při rychlosti 20 taky neměla chybu. Takové odlehčené filmy jsou potřeba. ()

Z0oMb3E

Tak toto bolo tak sprosté, primitívne a stupídne, až to bolo vtipné. Fekálne, sexistické či homosexuálne fóry, kvôli ktorým som to v polovici takmer vypol vo filmoch neznášam. Avšak nebolo to na filme to najhoršie. Scenár, ktorý tu už miliónkrát bol. Vtípky, ktoré už boli miliónkrát použité, a herci o ktorých sa netreba radšej ani zmieňovať. Tomu, komu sa páči jednoduchý a prvoplánový humor tomuto filmu samozrejme neodolá, i keď musím sa priznať na niektorých som sa uškrnul aj ja. To je najskôr dôvod vytrhnutia snímku z nekompromisného odpadovania. PS: Od Kendyho si film už poradiť nenechám xDD. ()

ivishka odpad!

Naprostá hloupost co mě uráží. Nechápu co to je jako za humor? Byla tam spousta trapných pokusů o nějáké hrozné hlášky nebo nevídaně "vtipné" situace. Nevím co si o tom mám myslet. Stavět komediálnost filmu na dětských reakcích příšerného neherce Sachy Barona Cohena je sebevražedné. Jak vidím tak jsou i lidi co mají velmi bizardní smysl pro humor. ()

Džejkop

Slušná zábava, Cohen a jeho projevy jsou již proslulé a ani zde nezklamal. Střílet si z dobových konvencí, dělat si takovou úchylnou srandu z gangů, politiky, lidí, to chce hodně odvahy, a jen Cohen to umí podat tak, aby to správně vyznělo a nestala se z toho bezduchá nudící podívaná. ()

JJ.Gibson odpad!

Ali G je podle mě opravdu příšernej film bez špetky vkusu. Sice to zeměšňuje rappery atd. ale naprosto idiotskym způsobem!!! Sice si řeknete, jo jsou to fakt paka, ale je to blbě ztvárnění, nemůžu si pomoc. Fakt 88 minut nechutný nudy! Resqekpt!!!! ()

kaylin

Někdo řekne, že je to kravina, ale na tomhle filmu je vidět, že Sacha Baron Cohen není jen nějaký debil, který se pitvoří, ale ty jeho vtipy mají smysl. Ano, jasně, že je to místy hodně ujeté, jenže stejně budete mít pocit, že se vám snaží něco říct. I když ve filmu vystupuje jako největší idiot, nakonec to není on, kdo je ten největší hajzl. Některé scény baví pořád. ()

K.I.N.G.

Demence už není jenom součást lidské osobnosti. Dostala svou audiovizuální podobu. Na vlastní oči jsem ji včera viděl. ()

Derek

dost dobre, zo zaciatku som mal obavy lebo som si nevedel predstavit ako prevedu svet ali g-ho na filmove platno, ale pravdupovediac dopadlo to celkom slusne. i ked je jasne ze vysumelo dost povodnej komiky ktorou je ali g povestny (konfrontacia "bieleho tupeho rapera" so skutocnymi nic netusiacimi ludmi, co cohen doviedol k dokonalosti v boratovy), ale namiesto toho tam pridali dost vulgarneho humoru ktory vsak vobec neposoby nejak krcovito ale vazne vtipne. dabing dost vtipov zabil (bush), ale v originale je to bomba. no a je tam dokonca aj cohenove dalsie alter ego borat (este by to chcelo bruna). ()

Mairiel

Tohle jsou úplně subjektivní tři hvězdy, protože jsem filmu v podstatě nemohla vytknout nic víc než to, že s mi nelíbil. Objektivně by to klidně mohlo být i pět, chápu, čeho chtěl autor docílit a asi se mu to i podařilo. ()

Tygrys

Je to úlet, ale tak proč ne. Když se přenesete přes některé zbytečné nechutnosti a nepovažujete za nutnost silný příběh. Reskept Ali Reskept. ()