kvasiva

Opravdu hodně originální úlet. Ano je to fakt úlet. Parodie na všecko a všechny... jenom prostě dodávám RESPEKT. ()

Juto

Sacha je jedným z mála hercov komediálnom svete a inovoval nový druh komédie. Hlavne sarkastický a rasistický, ale bez tvrdých pocitov. Pretože ľudia musia pochopiť, že toto je nový žáner komédie, že tam, kde jeho originalita pochádza z poňatia krajín, ľudí a dokonca aj vecí. Sacha výborné zvládol túto postavu Aliho G. A uvidíte, aký je v tejto role prirodzene talentovaný. 6/10 ()

Kolikokoli

Tento Cohenův film jsem viděla až jako poslední, ale vůbec mi to nevadí. Pobavila jsem se dost a nápad rapera, který je široko daleko nejslušnější kluk v okolí se mi líbil. ()

pankreminek

Po té až neuvěřitelné chvále mých přátel na tento film, jsem zažil obrovské zklamání, protože tohle je jenom trapná fraška. Ali G Idahouse je kompletně založen na vtipech, s až opravdu hodně nadměrnou sexuální tématikou, což by mi nevadilo, jenže v tomhle filmu mi to prostě nějak nesedlo. A když bych tohle porovnal s jinými filmy Cohena, tak je to jeho nejhorší film a odpusťte mi ten výraz REGULÉRNÍ SRAČKA! ()

KajusaK

Nehorázná blbost, která se ani nedala dokoukat. Čekala jsem absolutní bombu jako je Borat nebo alespon něco na stejné čáře jako Bruno. Tohle byla naprostá potupa a S.B.C. mě jen ujistil, že by se měl držet rolí vhodných na svůj věk. ()

tomeek

Ten film nebere vážně ani sám sebe, tak co bych se rozčiloval a křičel tu, že to není Scorsese, když to nikdo nikdy netvrdil? Pobavil jsem se, Aliho mám rád. Sledovat jedině v originálním znění!!! Český dabing zabíjí Cohenův skvělý "gangsta" přízvuk a jenom dává vyniknout demenci scénáře. Booyaka! ()

MJMilan

Tak tohle byl opravdu povedený kousek. Myslím, že Sacha Cohen to tu pořádně rozjel a možná právě proto, že nemám rád tento styl jsem byl příjemně potěšen zesměšňováním tohoto hudebního paskvilu. ()

Noviik

Ali G. neboli Sacha Baron Cohen dokázal, že umí zahrát cokoliv (Pirelli ve Sweeneym, Borat). Jeho špičkovým dílem, i když stále v pozadí (naštěstí) je Ali G., ať už show, nebo film. Hraje s jeho nezaměnitelným humorem, který se může zdát hrubý, nechutný, ale i lidský a prostě vtipný. Strefuje se vážně do všeho a před ničím se neomezuje, také proč, že? Je to kontroverzní film, to ano, ale hlavně je to skvělá zábava, trochu atypická mezi komediemi. Naštěstí. ()

tom88

Slabé a miestami veľmi trápne. Cohenov začiatok je troška fádny, aj keď niekomu film rozhodne sadol. Tiež som sa sem tam zasmial, ale nič extra. A navyše ten priblblý dej. No ťažko ohodnotiť, ale idem nižšie. 45% ()

bartias

Parodie, fekální komedie, nebo co to sakra je, má asi oslovit jednak všechny fandy Aliho G, jednak všechny. Tedy všechny, komu připadají vtipné poměrně ubohé, stokrát obehrané vtipy v kombinaci se slangem. Jen jednou jsem se smál - když se Ali snaží oslnit Rhonu Mitru, předvádí jakýsi ”moonwalk”, spadne na prdel a ”plynule” přejde do pokusu o breakdance. Cohenovy televizní výstupy k vidění i na YouTube jsou mnohem lepší. ()

Courtemanche

Pro mě zatím nejlepší Sacha Baron Cohen. Příběh ještě v klidu, šokuje ale slovně. Nejlepší asi proto, že je to po celou dobu vyrovnaný film, co u Sacha jinak málem neexistuje (ne vždy nutně jeho vinou). ()

Decker

Nektere scenky jsou svoji stupiditou docela k pousmani, takze diky tomu alespon neprevlada pocit, ze je tento film placanim filmoveho materialu. ()

AntonG.

Boratovi jsem dal za 5*, ale tohle bylo hrozné. Myslím, že jsem se za celý film nezasmál, ba dokonce ani neusmál. Vše tu je strašně trapné či nechutné. V Boratovi to fungovalo, tady ne. ()

RabbitX

East side is the best myslim si, že si to tu Ali opravdu užil jo když se člověk u filmu natlemí tak je prdel!!!! ()