Neuvěřitelná cesta

Scénografie:

Roger Cain

Kostýmy:

Karen Patch

určite film rodinného charakteru pre spoločné pozeranie vnukov a starých rodičov pospolu s domacím miláčkom pri nohách. :)(13.9.2015)

Celkem pěkná rodiná dobrodružná komedie... Sice mám velikou averzi k filmům, kde mluví zvěrstvo, ale tady se to dá ještě jakž takž překousnout.(24.11.2007)

Rodinná klasika, jednoznačne najlepší rodinný film aký som kedy videl. Má to čaro, a tie hovoriace zvieratá nemajú chybu. Na päť hviezdičiek to ale zase nevidím. 85%.(31.8.2012)

70-75% ... Záležitosť z detstva, tak reku že pozriem sa na to už kritickejšími očami. Bolo to emočnejšie ako originál, a na počudovanie zhmotnenie zvieracích myšlienok pomohlo. Škoda len že to do veľkej miery kopíruje originál. Ale aspoň pohlavie zvierat sedelo.(7.2.2016)

Tohle je skoro pět, jednoduše proto, že mě tohle zvířecí dobrodružství vždycky děsně baví.(25.10.2009)

Mám rád zvířata a tohle jsem jako malej strašně žral. Ale vadil mi tam ten lidský element. Ne, že zvířata mluví, ale že tam hrají lidi.(13.9.2015)

Ok, tohle je jeden z nejlepších a nejvtipnějších filmů se zvířaty. Geniální dabing a nádherný hlavní hudební motiv.(21.10.2009)

Celá táto záležitosť sa dá vyjadriť jedným slovom - cute :)). Sama mám doma niekoľko mačiek, a tak mi Sassyne ironické poznáky a pohľady pripadali veľmi autentické, odkukané "zo života". A teraz ma ospravedlňte, idem sa pomaznať so svojimi miláčikmi :)).(29.10.2009)

Čtyři i za český dabing a především ten konec.(11.1.2009)

Jeden z najlepších zvieratkovských filmov pre rodinu.(11.2.2009)

U tohoto filmu moje mladší sestra, jako malá a drobná dívenka, brečela...(20.12.2009)

Tento film som mal v detstve fakt rád. O obľubou som pozerával jak sa dvaja psy a jedna kočka pretĺkajú divočinou a snažia sa prežiť. Hlavne si z tohto filmu pamätám jednu hlášku o napadnutí dikobrazom "kousl mě zadkem".(31.7.2013)

Kdyz sem byla mala nedala sem na tento kycek dopustit. :) Krasny rodinny film.(3.6.2014)

Mluvící psové a ukňouraná kočka...a zažívají neuvěřitelná dobrodružství...až z toho člověk žasne jak jsou ty zvířata chytrý...sranda film.(18.3.2006)

Povedená zvířecí trojka, která prožije spoustu dobrodružství a divák se pobaví, možná, že i slza dojetí ukápne. Pěkný rodinný film.(3.6.2011)

Naprosto úžasná roztomilá dobrodružná komedie. O lidech a jejich přátelství a věrnosti ke zvířatům, které jim to oplácejí. Jeden z nejlepších filmů, které jsme viděla jako malá. Na tent film můžu koukat třeba 100x a nikdy mě nepřestane bavit.(22.8.2011)

Vzpominky na detstvi...100% :)(13.9.2015)

Skvělý film. Nádherná příroda a ty nejlepší zvířata vůbec. Lepší než Benji! :-) Jako menší jsem to miloval, především suché hlášky Sassy.(20.7.2008)

Když mi bylo asi deset, miloval jsem tento film a ten charakterní americký kocour v botách ve mě vzbuzoval velký respekt.(20.1.2010)

Silný emoční film o zvířátkách, jako malý jsem neměl ve slovníku slovo kýč, a umělé hraní na city. Proto je to pro mě kus mého dětství!(31.3.2010)