Neuvěřitelná cesta

Homeward Bound: The Incredible Journey

Neuveriteľná cesta

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1993, 84 min

Myslím, že název mluví úplně za vše. Jako malej jsem to miloval a i po letech můžu říct, že je to pořád výborná, vtipná a v neposlední řadě i dojemná podívaná. Velký plus za hudbu a za to, že tohle vůbec někdo dokázal realizovat a natočit.(6.2.2012)

Typický "sváteční film" - vždy když se nešlo do školy, tak běžel na Nově nebo Primě. Měl jsem ho vždy strašně rád. Shadow, Chance a číča. :-)(3.11.2010)

Poctivý, oldschoolový, skrznaskrz americký rodinný film. Pobaví, dojme, napne - vyždíme všechny emoce nejen z dětí. Docela slušný scénář bez současných klišé, ale s jinými, mnohem příjemnějšími.(20.4.2011)

Jako dítě jsem si tenhle žánrovej klenot nemohl nechat ujít! Nemluvě o tom, jak dokáže dojmout diváka dodnes. Uvidím, co na to budu říkat, až se budu nacházet ve středním věku.(28.1.2014)

Velmi pěkný a dojemný příběh domácích mazlíčků, hledající svou lidskou rodinu na cestě plnou strastiplných zážitků. 70%(31.12.2011)

Mám rád zvířata a tohle jsem jako malej strašně žral. Ale vadil mi tam ten lidský element. Ne, že zvířata mluví, ale že tam hrají lidi.(13.9.2015)

Celkem pěkná rodiná dobrodružná komedie... Sice mám velikou averzi k filmům, kde mluví zvěrstvo, ale tady se to dá ještě jakž takž překousnout.(24.11.2007)

70-75% ... Záležitosť z detstva, tak reku že pozriem sa na to už kritickejšími očami. Bolo to emočnejšie ako originál, a na počudovanie zhmotnenie zvieracích myšlienok pomohlo. Škoda len že to do veľkej miery kopíruje originál. Ale aspoň pohlavie zvierat sedelo.(7.2.2016)

Tohle je skoro pět, jednoduše proto, že mě tohle zvířecí dobrodružství vždycky děsně baví.(25.10.2009)

Když jsem jako malé dítě tenhle film viděla, už se mě nepustil. Dojemný příběh tří ztracených zvířecích kamarádů, kteří hledají cestu zpět domů za svými milovanými. Co může být krásnějšího než oddanost a láska našich zvířecích kamarádů. Prostě stará filmová klasika a pokud tomuhle filmu dokáže dát někdo nízký hodnocení, tak je naprosto bez emocí. Zvířata je treba lúbiť. - "You've learned everything you need, Chance. Now all you have to learn is how to say goodbye."(20.7.2017)

Ok, tohle je jeden z nejlepších a nejvtipnějších filmů se zvířaty. Geniální dabing a nádherný hlavní hudební motiv.(21.10.2009)

U tohoto filmu moje mladší sestra, jako malá a drobná dívenka, brečela...(20.12.2009)

Tento film som mal v detstve fakt rád. O obľubou som pozerával jak sa dvaja psy a jedna kočka pretĺkajú divočinou a snažia sa prežiť. Hlavne si z tohto filmu pamätám jednu hlášku o napadnutí dikobrazom "kousl mě zadkem".(31.7.2013)

Čtyři i za český dabing a především ten konec.(11.1.2009)

Hodnocení vztahuji samozřejmě k tomu, že v době prvního zhlédnutí jsem byla ještě prcek a musím říct, že se mi to tehdy moc líbilo. Každopádně jsem pevně přesvědčena o tom, že kdyby v současnosti došlo k dalšímu zhlédnutí, rozhodně bych nebyla dvakrát unešená.(7.8.2013)

Kdyz sem byla mala nedala sem na tento kycek dopustit. :) Krasny rodinny film.(3.6.2014)

Jo, tak na tohle si vzpomínám, že jsem se jako prcek hodně nasmál a dokonce mi ani nevadil český dabing - ty zvířata tady jsou bezvadný do jednoho..........moje hodnocení = 7,5 z 10.(17.9.2014)

Jeden z najlepších zvieratkovských filmov pre rodinu.(11.2.2009)

Celá táto záležitosť sa dá vyjadriť jedným slovom - cute :)). Sama mám doma niekoľko mačiek, a tak mi Sassyne ironické poznáky a pohľady pripadali veľmi autentické, odkukané "zo života". A teraz ma ospravedlňte, idem sa pomaznať so svojimi miláčikmi :)).(29.10.2009)

Povedená zvířecí trojka, která prožije spoustu dobrodružství a divák se pobaví, možná, že i slza dojetí ukápne. Pěkný rodinný film.(3.6.2011)

Naprosto úžasná roztomilá dobrodružná komedie. O lidech a jejich přátelství a věrnosti ke zvířatům, které jim to oplácejí. Jeden z nejlepších filmů, které jsme viděla jako malá. Na tent film můžu koukat třeba 100x a nikdy mě nepřestane bavit.(22.8.2011)