Neuvěřitelná cesta

Scénografie:

Roger Cain

Kostýmy:

Karen Patch

Myslím, že název mluví úplně za vše. Jako malej jsem to miloval a i po letech můžu říct, že je to pořád výborná, vtipná a v neposlední řadě i dojemná podívaná. Velký plus za hudbu a za to, že tohle vůbec někdo dokázal realizovat a natočit.(6.2.2012)

určite film rodinného charakteru pre spoločné pozeranie vnukov a starých rodičov pospolu s domacím miláčkom pri nohách. :)(13.9.2015)

Celkem pěkná rodiná dobrodružná komedie... Sice mám velikou averzi k filmům, kde mluví zvěrstvo, ale tady se to dá ještě jakž takž překousnout.(24.11.2007)

Mám rád zvířata a tohle jsem jako malej strašně žral. Ale vadil mi tam ten lidský element. Ne, že zvířata mluví, ale že tam hrají lidi.(13.9.2015)

70-75% ... Záležitosť z detstva, tak reku že pozriem sa na to už kritickejšími očami. Bolo to emočnejšie ako originál, a na počudovanie zhmotnenie zvieracích myšlienok pomohlo. Škoda len že to do veľkej miery kopíruje originál. Ale aspoň pohlavie zvierat sedelo.(7.2.2016)

Tohle je skoro pět, jednoduše proto, že mě tohle zvířecí dobrodružství vždycky děsně baví.(25.10.2009)

Když jsem jako malé dítě tenhle film viděla, už se mě nepustil. Dojemný příběh tří ztracených zvířecích kamarádů, kteří hledají cestu zpět domů za svými milovanými. Co může být krásnějšího než oddanost a láska našich zvířecích kamarádů. Prostě stará filmová klasika a pokud tomuhle filmu dokáže dát někdo nízký hodnocení, tak je naprosto bez emocí. Zvířata je treba lúbiť. - "You've learned everything you need, Chance. Now all you have to learn is how to say goodbye."(20.7.2017)

Ok, tohle je jeden z nejlepších a nejvtipnějších filmů se zvířaty. Geniální dabing a nádherný hlavní hudební motiv.(21.10.2009)

U tohoto filmu moje mladší sestra, jako malá a drobná dívenka, brečela...(20.12.2009)

Čtyři i za český dabing a především ten konec.(11.1.2009)

Jeden z najlepších zvieratkovských filmov pre rodinu.(11.2.2009)

Tento film som mal v detstve fakt rád. O obľubou som pozerával jak sa dvaja psy a jedna kočka pretĺkajú divočinou a snažia sa prežiť. Hlavne si z tohto filmu pamätám jednu hlášku o napadnutí dikobrazom "kousl mě zadkem".(31.7.2013)

Kdyz sem byla mala nedala sem na tento kycek dopustit. :) Krasny rodinny film.(3.6.2014)

Celá táto záležitosť sa dá vyjadriť jedným slovom - cute :)). Sama mám doma niekoľko mačiek, a tak mi Sassyne ironické poznáky a pohľady pripadali veľmi autentické, odkukané "zo života". A teraz ma ospravedlňte, idem sa pomaznať so svojimi miláčikmi :)).(29.10.2009)

Povedená zvířecí trojka, která prožije spoustu dobrodružství a divák se pobaví, možná, že i slza dojetí ukápne. Pěkný rodinný film.(3.6.2011)

Naprosto úžasná roztomilá dobrodružná komedie. O lidech a jejich přátelství a věrnosti ke zvířatům, které jim to oplácejí. Jeden z nejlepších filmů, které jsme viděla jako malá. Na tent film můžu koukat třeba 100x a nikdy mě nepřestane bavit.(22.8.2011)

Hodnocení vztahuji samozřejmě k tomu, že v době prvního zhlédnutí jsem byla ještě prcek a musím říct, že se mi to tehdy moc líbilo. Každopádně jsem pevně přesvědčena o tom, že kdyby v současnosti došlo k dalšímu zhlédnutí, rozhodně bych nebyla dvakrát unešená.(7.8.2013)

Vzpominky na detstvi...100% :)(13.9.2015)

Mluvící psové a ukňouraná kočka...a zažívají neuvěřitelná dobrodružství...až z toho člověk žasne jak jsou ty zvířata chytrý...sranda film.(18.3.2006)

Když mi bylo asi deset, miloval jsem tento film a ten charakterní americký kocour v botách ve mě vzbuzoval velký respekt.(20.1.2010)

Hej jako na Neuvěřitelnou cestu mi nešahejte! :D(2.12.2007)