Epizody(13)
-
Wühlmäuse (S10E01)
-
Der blonde Engel (S10E02)
-
Der Ex-Freund (S10E03)
-
Gute Nachbarschaft (S10E04)
-
Ein neuer Kollege (S10E05)
-
Das zweite Gesicht (S10E06)
-
Der Praktikant (S10E07)
-
Verliebt im Einsatz (S10E08)
-
Plattgemacht (S10E09)
-
Jens, 7 Jahre (S10E10)
-
Aus lauter Liebe (S10E11)
-
Nervenkrieg (S10E12)
-
Das Stuntgirl (S10E13)
Hrají
Ingrid Steeger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Kurt Hart
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Brigitte Janner
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Simon Licht
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Lutz Mackensy
Německá říše
Nejlepší seriály:
Jim Knopf (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tobias Pippig
Nejlepší seriály:
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Létající doktoři (1997) (seriál)
Regina Pressler
Německá říše
Nejlepší seriály:
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Traudel Sperber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Carin Abicht
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Gerd Baltus
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Klaus Barner
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Markus Böttcher
Západní Německo
Günther Jerschke
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Claudia Lössl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Soy Luna (2016) (seriál)
Lilly čarodějka (2004) (seriál)
Astrid Meyer-Gossler
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Das Erbe der Guldenburgs (1987) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Rainer Schmitt
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Thomas Piper
Německá říše
Nejlepší seriály:
Mořský vlk (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Veit Stübner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Osm dní (2019) (seriál)
Hans Jürgen Wildgrube
Nejlepší seriály:
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Hotel Hansson (1995) (seriál)
Jörg Witte
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)