Idylický život Grace Trevethanové se hroutí. Sebevražda manžela, po němž zbyla hromada dluhů, k tomu jeho bývalá milenka a představa, že by Grace měla přijít o svůj nádherný venkovský dům, to vše naši hrdinku donutí, aby se pustila do práce. S pomocí svého zahradníka Matthewa vymění Grace své milované orchideje za marihuanu. Dny i noci tráví ve skleníku, který se promění v jakousi tajnou laboratoř, a doufá, že se Bůh smiluje a dá dobrou úrodu. A vskutku, první ubalený joint z vlastní zahrádky by skolil i indiánského náčelníka. Grace se tedy vydává z bezpečí své vesničky do drsného podsvětí Notting Hillu, aby nalezla odběratele

V úspěšné britské komedii, která sklidila nadšený divácký aplaus už při svém předpremiérovém pražském uvedení na letošních Dnech evropského filmu, ztělesnila hlavní roli renomovaná Brenda Blethynová (známe ji např. z filmů Tajnosti a lži či Tichý hlas), dále hrají Tcheky Karyo (Brutální Nikita, Johanka z Arku) a Craig Ferguson. (oficiální text distributora)

7ynek

Plusy - herečka, reálné rostliny marihuany, záporák a policajt na konci...slušné tři ale podruhé s mi na to chtít dívat asi nebude. =) Beru jako doplnění filmů s marihuanovou tematikou. Čiší z toho britské prostředí každým coulem filmu. ;) [7ynek][60%] ()

Rathalos

No nebolo to az take vtipne,ako to tu ludia opisuju,obcas sa vyskytla nejaka sranda,ale myslim,ze je to len priemerna komedia...:-) ()

pepa3rd

Vcelku příjemný film s lehkou porcí lehkého anglického humoru. Zajímavý je originální a snad až neuvěřitelný námět, hodící se spíše tak do 60 let USA. 60 % ()

bolf!k

Není to vůbec špatné, ale chvílemi sem se nudil. Od Fergusona jsem prostě čekal víc, a to hlavně humoru. 70% ()

Kingjiri

Žádná velká sláva Bílá vdova nebyla, minimálně na poměry britský komediální produkce byla dost slabá. Britskej humor byl podávanej jenom v malejch dávkách, stejně jako vtipný scény. Možná to bylo tim, že se místama snažila být až moc inteligentní zábavou, což prostě v případě "huličský komedie" nemůže dost dobře vyjít. Pochválit lze jen pár scén (závěrečnej taneček) a slušný herce, tři slabší hvězdy. ()

dakarin

Zoufalá doba žádá zoufalé činy ;-) Grace byla velmi milá, výborně zahraná. Film měl dobrou, chvílemi téměř až realistickou atmosféru, příjemná sešlost místních lidí. Odpouštím trošku nevydařený výlet do Londýna a také návštěvu dealerů v přístavním městečku. ()

chrispe

Velmi dobrá britská komedie v čele se sympatickou dvojkou Blethyn/Ferguson. Jelikož právě koukám na seriál Doktor Martin, tak mě opravdu mile překvapilo, že nejenže tam Martin Clunes hraje (a taky doktora a taky Martina, akorát s jiným příjmením a povahou), plus herec, co hraje Dannyho, ale taky že se ten film odehrává přesně v tom městečku, jako seriál. :-) To jsem kapku odbočila. Příjemným překvapením byla taky účast Billa Baileyho jako drogového dealera ,,Můžu už jít? Musím totiž vyzvednout dceru z flétny!". Takže za mě za jedna, měla jsem tam opravdu spoustu "bonusů". ()

Torgal

Britská čierna komédia o milej pani pestujúcej trávu. Z filmu ide na diváka dobrá atmosféra (ako z väčšiny takýchto počinov z ostrovov) a je zaľudnený sympatickými postavami, ktorým budete fandiť aj keď sa venujú takejto ilegálnej činnosti. Bohužiaľ tento feeling nevydrží až do konca v ktorom sa udeje až príliš veľa za vlasy pritiahnutých zvratov, ktoré mi trochu skalili pozitívne dojmy zo zvyšku filmu. 7-10 ()

chlebos

Made in UK, tu je znat na kazdem zaberu. Pohodovost britske vesnice u me podtrhuje fakt ze jsem v UK delsi cas byl a anglicke vesnicky maji sverazne ale mile obyvatele. Tenhle film je stejna pohoda jako sedet na krasnem utesu se svymi prateli a dat si brcko... ()

MELODY

Scény s trávou či o ní se mi dosud nelíbily v žádném filmu, takže do dalšího jsem šla s celkem jasným očekáváním. A ono ejhle, snímeček mne tak nějak nenápadně, takřka plíživě, dostal. Ne snad, že by se mi výše zmíněné scény začaly líbit, to ne, ale......musím připustit, že ne všechny mi vadily. Ergo kladívko, nenápadný, leč moc příjemný počin. :-) ()

Sign

tento film neopliva zadnou novinkou, prulomovou veci nebo jinych specialit, tento film je sam o sobe originalita proste a jednoduse nic takoveho tu neni a neni to naka superkomedie ale za 5 si u me rozhodne zaslouzi ()