Idylický život Grace Trevethanové se hroutí. Sebevražda manžela, po němž zbyla hromada dluhů, k tomu jeho bývalá milenka a představa, že by Grace měla přijít o svůj nádherný venkovský dům, to vše naši hrdinku donutí, aby se pustila do práce. S pomocí svého zahradníka Matthewa vymění Grace své milované orchideje za marihuanu. Dny i noci tráví ve skleníku, který se promění v jakousi tajnou laboratoř, a doufá, že se Bůh smiluje a dá dobrou úrodu. A vskutku, první ubalený joint z vlastní zahrádky by skolil i indiánského náčelníka. Grace se tedy vydává z bezpečí své vesničky do drsného podsvětí Notting Hillu, aby nalezla odběratele

V úspěšné britské komedii, která sklidila nadšený divácký aplaus už při svém předpremiérovém pražském uvedení na letošních Dnech evropského filmu, ztělesnila hlavní roli renomovaná Brenda Blethynová (známe ji např. z filmů Tajnosti a lži či Tichý hlas), dále hrají Tcheky Karyo (Brutální Nikita, Johanka z Arku) a Craig Ferguson. (oficiální text distributora)

Chip89

Bavila jsem se více než bych čekala. Jednoduchý humor, žádný hollywood ani americký přehnaný humor a tím mě to bavilo o moc víc. Co je schopný člověk udělat pro peníze? Cokoliv... A tohle má i šťastný konec a vtipnou leč jednoduchou zápletku. Asi se mi ten snímek líbil hlavně proto, že ačkoliv moje zkušenosti s trávou jsou minimální, tak ve všech případech jsem se smála přesně jako hrdinové v tomto filmu:D ()

gemi

Příjemný závěr, který mi vyloudil úsměv na tváři. Dobrat jsem se k němu ale musel přes trošku nudný, ačkoliv místy decentně anglicky vtipný film. Slabší trojka. ()

Mocoft

Docela dobrá představa, jak by asi vypadala moje matka, kdyby pěstovala, zpracovávala a prodávala trávu :))) ()

jejdavilda

Na rozdíl od jiných nevidím na pěstování marihuany nic milého a už samotný námět je mi proti srsti. A taky moc nerozumím anglickému humoru. ()

Margerie

Příjemná britská komedie na nedělní odpoledne. Film má pomalejší rozjezd, ale pak se chytne a má naopak skvělý spád. Brenda Blethyn je šik dáma ve střední letech, která vás svojí naivitou a zároveň vnitřní silou okouzlí. A zhulené prodavačky jsou opravdu zábavné. 80% ()

MysakSim

Vůbec to nebyl špatný film, hezká hudba, vtipné momenty, jen mi prostě britské komedie moc nesednou. Hlavní hrdinka je přesto velmi sympatická a doktor občas také pobavil. Kdybych byl fanouškem britského humoru určitě na hodnocení ještě přidám. 65% ()

sWONDER

Viem že som na tom bol v kine. Bola to sranda a dalo sa tam vidieť vela trávy. To je však takmer všetko čo si z filmu pamätám. Asi som to prehnal...:) ()

pepino

CItlivá ale zároveň velice vtipná komedie. Ne každému tento druh britského humoru sedne ale mě to opravdu bavilo... ()

Bigwave

Dávám 5 hvězd, jelikož je to naprosto geniální anglická komedi. Brenda Blethyn září v téhle roli, co by dealerky drog. Velice příjemné pokoukání s několika opravdu komickými scénami. ()

jafuska

souhlasím s komentářem uživatele Arkos, tady asi už není co více dodat, výstižný, přesný, film, který neuchvátí, ale ani není špatný zkrátka průměrný filma na tři hvězdičky tento film stačí ()

Sarcasmgirl

Jsem milovníkem britského humoru, ale tenhle film se u mě asi minul účinkem. Těžko říct, čím to bude, asi mi tam chyběla solidní zápletka. Párkrát sem se pousmála, pár sem se zasmála víc, ale nikterak to se mnou nehlo. ()

gidzitka

Britský humor, který zbožňuju; absurdní peripetie, které gradují a začíná to pohřbem. Jináč než nadprůměrně hodnotit nelze. ()

Mamlas odpad!

Ani komedie, ani krimi. Spíše pohádka o babce, která žije v baráku nad poměry, a místo, aby šla do nějakého menšího pronájmu, tak si chce vydělávat pěstováním trávy. Takové vyluhované babovřesky po anglicku. Ani jednou jsem se nezasmál ani neusmál, příběh tragicky nulový, nedívatelné, snad jen pro nenáročné publikum 60+. (6%) ()

bohhous22

Kdysi jsme na to koukali jako na film o hulení k hulení.Viděno po více než 15ti letech, přidávám čtvrtou hvězdu.Není to teenage komedie s blbýma kecama o kozách a burgerech, nýbrž velmi příjemná záležitost s kopou vtipných ale né přehnaných momentů ,s inteligentním humorem, pěkným soundtrackem a především Brendou Blethyn! ()

seba

Velmi milá, příjemná a britská komedie, ale pozor za břicho se popadat nebudete. Aneb o tom jak dobrá zahradnice vypěstuje všechno, i hodně kvalitní trávu. A ty ohromné palice. To se musí vidět. Doporučuji hulit až po shlédnutí. ()