Elaine Lóre

Ať dělám, co dělám, prostě mě to nevzalo .. nemůžu za to, ale ne. Ne a ne ať dělám, co můžu, tak ne. Nocméně nevylučuji, že se na to za pár let kouknu znovu a změním názor. Tím se omlouvám všem, co dali víc hvězdiček. ()

denyel

Skvelá hudba, a to či už v podaní Michaela Andrewsa, alebo čo sa týka výberu, ako napríklad Joy division, dodávajúca filmu neuveriteľne veľké čaro, spolu s vynikajúcou réžiou, strihom, kamerou, veľmi inteligentným a vtipným atmosférickým príbehom a sympatickým obsadením robí Donnieho Darka nezabudnuteľným filmom. ()

Gaston155

Že som sa na to dal.Začiatok filmu bol na konci a koniec na začiatku.Alebo ako to vlastne bolo.Nedal som si lsd,to bude v tom.Nič,druhý krát si to nepozriem aj keby to bol jediný dostupný film na nete.Jedna hviezda pre Maggie. ()

UnCool

Neuvěřitelný filmový počin, jehož atmosféra se vám zaryje pod kůži, tak jako Frankovi kulka do oka. Perfektní režie, scénář, herecké výkony a 100% hutná atmosféra. Stejně jako u 6. smyslu i zde je první shlédnutí nejzajímavější, takže si ho vychutnejte do sytosti. ()

tykew4

Fíííííha. Tak tohle byla fakt síla. Takový typ filmů se jen tak nevidí a člověk potřebuje chvíli času, aby ho pořádně vstřebal. Také výběr herců je skvělý, Jake "to" prostě v sobě má. Na tenhle film se budu dívat pořád a pořád a nebude mě přestávat fascinovat. ()

LukasLongr

Z prva jsem si říkal, co to má být, ale když jsem uviděl ten dokonalí konec, změnil jsem hned názor a musel dát pět hvězdiček. Neuvěřitelné, jak konec dokáže změnit názor na film. Měl jsem v plánu dát tak maximálně tři hvězdy, ale obětování sama za životy lidí se mě moc líbilo. ()

mapar

Nekoukejte na ten film, udělá vám díru do hlavy! Ne vážně, zážitek z tohoto filmu se opravdu nedá s ničím srovnat. Musel jsem ho trávit tři dny, než jsem se rozhodl, jestli je to tak strašně špatný, nebo tak strašně dobrý film. Co byste si mysleli o filmu, kde Patrick Swayze podává životní herecký výkon? A přitom děj dává naprosto dokonalý smysl, ... nu jen musíte být olověný králík. ()

Booman

Dávám sice tři hvězdy, ale je to hlavně proto, že se pořád nemůžu rozhodnout, co si o filmu myslet. Na jednu stranu výborný hlavní hrdina v příběhu o problémech dospívání a společnosti, která se snaží utlačit naše samostatné myšlení a nutí nás přijmout jejich názory, na druhou stranu, co se sci-fi části týče, neuvěřitelně přeceňovaná chujovina, ve které se hromadí nelogičnost na demenci. Pocitově lepší čtyři, hlavou slabé dvě. ()

zmirix

Tenhle film jsem obešel tolikrát až se stydím. Kdysi šel u nás v kině a po přečtení glosy mě ani nenapadlo na něj jít,vždyť kdo by šel na film o puberťákovi,kterého straší obří králík? O pár let později už se o něm psalo jako o kultovním jsem ho kousek viděl v televizi (jen začátek) a nějak mě to nezaujalo.Celý jsem ho viděl až letos v únoru a pak ještě dvakrát v průběhu jednoho týdne. Dnes patří k mým nejoblíbenějším. Ze začátku se vám zdá,že jde o průměrný americký film o puberťácích ale pak se objeví králík ze kterého jde opravdu strach a film vás vtáhne do své temné atmosféry.Film,který vyvolává otázky a nedává odpovědi mě naprosto zasáhl. Víra,smysl života,sobectví,sebeobětování,osud?Dlouho po filmu jsem přemýšlel o svém životě o smyslu toho proč tu jsem. 100% ()

Babelfish

Bizarné, znepokojivé, originálne.. skvelý scenár, ktorého premyslenosť oceníte po viac ako jednom zhliadnutí ... podmanivý Jake Gyllenhaal sa postavy Donnieho Darka ujal priam majstrovsky... a celé to dopĺňa úžasný hudobný podklad! ()

GiorgioB.

No, neřadil bych tenhle film zrovna do žánru sci-fi, to by mohlo vyvolat nenaplněná očekávání. Ale je pravda, že nevšedních jevů a událostí je v něm požehnaně. A krásně se prolínají s americkou maloměstsko-středoškolskou realitou, což ve výsledku vytváří jedinečnou atmosféru plnou údivu a očekávání, která mi silně evokovala zlatá devadesátá léta. ()

bedo512

Donnie Darko : Preco nosis ten blby kostym kralika?­ Frank: a preco nosis ten blby kostym cloveka?­” Miestami dosť nepochopiteľný film, ktorý treba vidieť aj viac krát. Neodporúča sa teda podávať v televíznom podaní, najmä nie na Markíze / ak ho raz budú vysielať/, kedže by reklamy zabili celý film a hlavne jeho ohromný záver. ()

Masinfira

Jak píše mnoho uživatelů... úplně jsem to určitě nepochopil. Možná vůbec. Nicméně film, který mě takto přiková k obrazovce se jen tak nevidí. Za to by si zasloužil 5*, ale tak nějak mám pocit, že je to jen na 4, tak je dávám. ()

Darmy

Můžete se pokoušet odhadovat důsledky vašich činů, ale ty jsou stejně nekonečné jako jejich množství. Jedině Bůh vidí vše a pokud by vám je na chvíli umožnil spatřit, možná, ale jenom možná, byste se rozhodli, že takový život radši vůbec žít nechcete. A nebo ne... ()

Rayers

No prosím. Viděl jsem to potřetí, potřetí mě mrazilo v zádech a konečně to začínám chápat. Není to ani až takové, jaké by to jeden čekal, ale až mě bolí mozek z toho přemýšlení o cestování časem :) ()

DonnDarko

Film trochu vystihuje reakce mého kamaráda, na otázku, jak se mu film líbil. Odpověděl, že jeden z nejlepších, co kdy viděl. A když jsem se zeptal, zda-li pochopil příběh, odvětěl: "Moc ne". Film, který vás v táhne do děje prakticky okamžitě, uchvátí vás atmosférou a soundtrackem a neustále bude o krok napřed. Baví po celou dobu a i když vám závěrečné vysvětlení příběh neucelí, dojem s filmu to nezkazí a vy se poté snažíte přijít na to, jak to celé vlastně bylo. ()

KacuDLe

Upřímně o filmu Donnie Darko jsem nikdy neslyšela, dozvěděla jsem se o něm až na této stránce a rozhodla jsem se ho shlédnout. Tak abych řekla pravdu, byl to opravdu silný film. Řekla bych, že měl něco z psycho-thrilleru a sci-fi dohromady. Musím uznat, že jsem se tam i jednou opravdu lekla, ale mělo to něco do sebe. Nutno podotknout, že po tomhle filmu si musím pustit nějakou komedii, protože to ve mně smíchalo a nahromadilo tolik emocí, vtáhlo mě to tak do děje. Zařadila bych to do věkové kategorie 15 + Krásný emocionální film :) ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz