Životná rola Johna Goodmana. Nemyslím si,že by toto mohol hrať iný herec. Podobá sa nielen fyzicky ale má v očiach taký výraz naivného dobráka ktorý nevedel nič iné v živote ako hrať baseball.....Film mal slušnú výpravu a dobrú réžiu...pár hluchých miest by sa našlo ale to v každom životopise býva...Babe Ruth bol veľké " decko " ktoré nepokazili ani sláva a prachy...a celý čas mal svoj veľký sen....(18.8.2011)

Já mám baseball docela rád a tento příběh o asi nezvětší baseballové legendě všech dob nebyl zase tak hrozný.Nečekal jsem však že legenda Babe Ruth byl docela velkej nevychovanec, ožrala a pasťák.John Goodman byl, ale asi jediný kdo mohl tuto roli získat, protože by to asi nikdo lépe nezvládl.Ono se však nedá nic dělat a občas někdy sportovci vyzkouší nějakej herák či podobnou sračku a potom je vše v prdeli.Jenže tohle není o chlastu a podobným, ale o legendě amerických sportovních dějin která se občas ráda nažbrundala nějakého pitíčka.Film nebyl zas taková tragédie, ale že by to byl zázrak tak to taky ne.Asi takovej zlej průměr.70%(22.11.2012)

Filmů o baseballu jsem už pár viděl a mám možnost srovnávání. Přednost Babe je nesporně v nálepce "podle skutečné události" ... Takže máme možnost vidět poměrně podrobný rozbor života sportovního velikána George Rutha a je to poměrně jízda. Není divu, že to pro filmaře byl neodolatelný kousek. Ale jen je mi líto, že se toho bud nechopil někdo jiný nebo někdo o 15 let později. Proč? Téměř celý film je pojatý jako jedna velká šaráda, nahoru dolů, doprava doleva.. A občas toho bylo až dost. Ale tak nešťastným způsobem, že to chvílemi nudilo. Ale mluvím za sebe... Zde na csfd je žánrově označen jako "Drama / Sportovní". Toho "drama" tam ale byly dohromady 4 minuty. Filmu Babe by tedy více sedělo sportovní komedie. Otázkou by tedy bylo nakolik komediální je hřmotné prdění Johna Goodmana.. :) Pokud jste to někdo dočetl až sem, tak při zmínce o sportovní komedii musím zmínit filmek První liga. To je jiná úroveň, to má šmrnc. Takže to shrnu tak, že mi teda celková forma a duch filmu nesedly, ale přesto se jedná o poměrně dobrý snímek pro fanoušky baseballu.(2.7.2009)

Nějak moc netušim, proč tady z toho každej dělá nějaký skvělý sportovní drama. Samozřejmě, skvělej výkon Johna Goodmana se tomu upřít fakt nedá, ale na mě to spíš působilo takovým disneyovským ztvárněním, kdy to vypadá spíš jako taková zábavná pohádka o slavný osobě, sice s blížícím se koncem, to nabírá i slušný dramatický chvilky ,ale stejně nemůžu říct, že by mě to nějak po týhle stránce oslňovalo(13.3.2005)

Miluji baseball. A rád poznávám jeho historii. A to mi přesně tento film nabídnul. Na rovinu přiznávám, že jsem jméno Babe Ruth vůbec neznal. A o to více jsem si film užil. Rád si zapnu v noci na jedné nejmenované české sportovní stanici zápas ze zámořské MLB a nechám se unášet tímto sportem, který je pro mě v současnosti nejlepším sportem na světě. A John Goodman v tomhle snímku prostě exceloval. Byl jsem jeho výkonem naprosto unešen. Akorát jsem se po tomto filmu snažil o hráči jménem Babe Ruth něco zjistit na netu a z fotek, které jsem našel, to nevypadalo, že by měl celou svou kariéru nadváhu. Nevím, nakolik to byla inovace scénáristů, ale na těch fotkách to byl normální hubený hráč. Každopádně tohle teď řešit nechci. Pro mě je důležitý film, a ten se velmi povedl. Za baseball v hlavní roli i za Johna Goodmana dávám čtyři hvězdičky.(13.6.2008)

• - George Herman „Babe“ Ruth Jr., vlastním jménem Georg Hermann Ehrhardt, držel rekord v celkovém počtu odpálených homerunů za kariéru. Jeho počet 714 homerunů překonal až v roce 1974 Hank Aaron. Babe zemřel 16. srpna 1948 New Yorku. (John Dunbar)

• - Natáčelo se v Illinois v USA. (reich)