Prvotřídní, krutě šokující, akční film, který s vámi otřese jako nic předtím. Zbraň, která zabila zkorumpovaného policistu se omylem stane nástrojem pomsty v rukou dvou desetiletých kluků. Otec jednoho z nich, malá gangsterská ryba Joey Gazelle (Paul Walker), se náhle ocitá v dosahu ruské mafie, která za každou cenu chce dopadnout a zlikvidovat toho, kdo připravil o život jednoho z jejich významných členů (Karel Roden). Začíná kolotoč omylů, podrazů a především velkých problémů. Pro Joeyho to bude hodně krušná noc a jestli nenajde tu zbraň včas, mohla by být i jeho poslední. (oficiální text distributora)

BarGoldstein

Dal bych rád 4, kdyby tam nebyl ten přeslazený emerický konec! Jinak to bylo správně šílené, krvavé a celkem uvěřitelné. Kupodivu se neůčastnily bukvice ani jiná odpudivá chamraď! ()

Kozlowski8

Tato zběsilá, drsná, akcí a vulgárními výrazy nabitá a napětím prošpikovaná lahůdka se skvělým Paulem Walkerem, mou oblíbenkyní Verou Farmigou a drsňáckým Karlem Rodenem, mi velice chutnala. Kdyby si Wayne Kramer ještě trošku lépe pohrál se scénářem a zbavil děj několika oslích můstků a ne úplně logických a věrohodných úseků a James Whitaker naopak trochu ubral v experimentování s kamerou a filtry, udělil bych i tu pátou hvězdičku. 80 %. ()

zaack

Hodně drsná zábava. Bezchybné obsazení (nejvíc se povedl Roden a Palminteri), hlášky, vizuální vychytávky a "fuck" v každý druhý větě, dělá z tohodle filmu jeden z nejlepších akčních thrillerů posledních let. ()

Luke55

Tak to byla síla.Walker není zrovna můj favorit a tak jsem doufal už jen tak z principu,že natočí nějakou kravinu a zase se na dlouho odmlčí.O to více jsem byl překvapen když mě film doslova ''přikoval'' do křesla.Něco takového už jsem dlouho neviděl.Je to něco jako Crash se svým stylem ten udělá tohle,ten pak potká tamtu,tamta zabije toho,který je synem toho prvního atd.Tady je to podobné,osudy všech se navzájem prolínají,ale narozdíl od Crashe je Running scared podán v hodně brutální formě s hodně temnými situacemi.Taková scéna u manželského ''sick fuck'' páru,se opravdu jen tak nezapomíná.Velká podívaná,velké překvapení a velké plus pro Walkera,kterého ted nebudu podcenovat(dokud zase nenatočí něco debilního).85% ()

Xylobalsam

Špinavé, hnusné, tvrdé a velmi velmi zručně natočené, nicméně celkový dojem kazí hodně efektní, ale hrozně přešroubovaná a trapná scéna na lední ploše, které se nedá upřít originalita, nicméně celkovým dojmem dosti pokulhává. Ale ta kamera, klobouk dolu. ()

Jirka1111

Nečekaně dobrý film. Jen je škoda té propletenosti, ve které jsem se místy ztrácel. Konec byl (bohužel) dost čekaný, ale filmu to zas až tak nevadí. Dobrá akční jízda s dobrým hereckým výkonem Paula Walkera. ()

smartkid

nezávislý akčňák jak má být. z klasické zápletky upletený chytrý scénář s nečekaným rozuzlením, neokoukaní, o to zajímavější herci, dobrá muzika. ()

Boxer666 odpad!

Hrozná nuda a co ta scéna jak tam ta ženská zabije ty pedofili? Kdyby tam hrála v podtextu alespoň hudba, aby to nabralo na dramatičnosti, ale nic, je to chladný a ten hereckej výkon je příšernej, hned si režiséra zapíšu na black list a až od něj výjde zas náká blbost, budu vědět, nene, ztráta času, abych to dokoukal tak sem tu vypil půlku vodky, hrůza, sem znechucen ()

cabaday24

dobrej rozjezd, postupem casu sem se nestacil divit a na konci to uz nezbyvalo n ic jineho nez se smat... Karel Roden nevermore! ()

Mangus

Tomuto filmu po akčnej stránke nechýba nič. Neustále sa niečo deje, erotické scény sú odvážnejšie ako v iných filmoch, Paul Walker si rozumie s hlavnou postavou a celkovo je to svižné. Najviac dychvyrážajúca scéna je u zvrátenej rodinky, kam sa malý Oleg dostane a následna exekúcia. Súčasne je to aj zabitie, ktoré si najviac vychutnáte z celého filmu. Zvyšok je prešpikovaný akciou a jemne zložitou zápletkou, ktorá však nie je zas tak zložitá, aby vnímajúcemu divákovi unikla. 9/10 ()

lada32

Po prvních 20 minutách jsem byl přesvědčený že mám tu čest se strhujícím filmem.Ale pak se začalo všechno nějak proklatě opakovat,všichni byli pořád nasraní,pořád jste někoho hledaly ve tmě,obličeje přes celou obrazovku,hodně nadávek ,výstřelů a mrtvých,s kterými přestáváte mít soucit a nechávájící vás čím dál tím více zůstat chladnými.A to je právě to v čem se liší filmy A kategorie s B třídou.Akce na tom klužišti to byl děs. ()

siki37

s filmom, počas ktorého si odskočím uvariť čaj, navečeriam sa, dolejem vodu do akvária a ešte aj polejem kvety, nie je niečo v poriadku. mám rád Karla Rodena, ale nemôžem povedať, že by ma tento thriller priklincoval k sedačke. síce sa tam strieľalo, nadávalo, naháňalo na autách, ale nevytvoril som si k žiadnej postave akýkoľvek vzťah, bolo mi jedno kto po kom strieľa, bol to fim akých sú tucty a nepotrvá dlho, kým zapadne prachom ()

Trescha

Tak Wayne Kramer nastolil opravdu zběsilé tempo,ovšem některé záběry připomínají tak trochu našeho Limonádníka.Roden je z celého ancáblu asi nejdrsnější,což je možná dobře v našich poměrech ale....Jako plus vidim velmi solidní spršky krve,ovšem akčních scén mohlo být na dvě hoďky trošku víc.Dějové zvraty jsou né na denním ale na minutovém pořádku.Ovšem kdo moc kombinuje nakonec branku stejně většinou netrefí... No a dotoho všude přítomný americký nacionalismus.Už jsem myslel že půjdu na čtyři,ovšem poslední půl minuta to poslala do americky šedivého průměru uplně.Přes všechnu Kramerovu snahu vydupat za málo peněz hodně muziky(což se mu podařilo vcelku na výbornou),já z toho víc jak tři nevydupu.I když teda tři plus.;-) ()

SobikGSXR

Yes, yes, yes... Tohle je dialogová řežba, ne zrovna pro slabší povahy, jejíž vítězem se stává ten rychlejší s prstem na spoušti. V tomhle W. Kramer hodně překvapil, co se týče obsazení, umíte si představit jako Anzora "Dukea" Jugorskyho někoho lepšího než Karla Rodena??? ()

naytsirk

Pěkná akční jízda s mimo jiné slizkýma pedofilama, kteří si opravdu nezasloužili nic jiného a s Karlem Rodenem opět jako nehodným rusákem… ()

Stallone a kulka v hlavě?

Stallone a kulka v hlavě?

08.02.2011

Pravda, na té kombinaci není nic nového. Tentokrát by to ale bylo doslova – Sly totiž zvažuje účinkování v akčním thrilleru Headshot, který natočí tvůrce Zběsilého útěku Wayne Kramer podle scénáře… (více)

Bruce Willis stále v akci

Bruce Willis stále v akci