Reklama

Reklama

Obsahy(1)

To najväčšie nebezpečenstvo vás všetkým čaká priamo na palube. Mala to byť ohurujúca výletná plavba, ale tá sa po teroristickom útou zmenila na to najhorúcejšie peklo. Aj keď vrcholia novoročné oslavy, tep srdca zúčastnených dosahuje extrémne hodnoty. Loď sa potápa a skupinka ľudí vedená kňazom a príslušníkom domobrany sa pokúša evakuovať ľudí na záchranný čln. Času rozhodne nie je veľa... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (49)

Radek.SCH 

všechny recenze uživatele

Tak přesně něco takového jsem čekal. Režisér, o kterém jsem nikdy neslyšel a o němž už asi ani nikdy neuslyším, adaptace románu, který pravděpodobně taky za moc nestál (i když byl bestseller), herci, kteří svoje nejlepší už mají dávno za sebou (a to jejich nejlepší taky nebylo zrovna nejlepší), efekty, za které by se nemusel stydět ani kterýkoliv TV film od České televize a hlavně postavy jako by byly udělané podle nějaké šablony. ()

chamba 

všechny recenze uživatele

Neviem či to bol umýsel autorov takto to natočit, ale myslím, že to bolo úžasné a bral som celé "Dobrodružstvo Poseidonu" ako nejakú veľkú paródiu na dnešnú kinematografiu. Jednak vizuálne efekty vyzerali ako z roku 1990 a keď k tomu ešte prirátam často sa striedajúce hlúpučké scény, tak sa to brať inak ani nedá. Výsledok je taký, že som sa v skutku skvele pobavil a určite sa k tomuto dobrodružstvu plného hovadín jedného dňa vrátim. ()

Reklama

Gig 

všechny recenze uživatele

Některé remaky by měly zakázat zákonem. Proč pořád dokola omílat stejné téma. Někdo si řekne vem stejný příběh, doplníme o aktuální dění, terorismus apd... Doplníme člověka, který spojí původní film, nebo řekněme volné pokračování, tedy Michaela Canea. Ale na druhou stranu některé postavy nebo herci mě potěšili. Ať už Mahoney z Policejní akademie, Rutger Hauer atd.. ()

wosho 

všechny recenze uživatele

V mnoha věcech je to podařenější než filmový remake z poslední doby. Po technické stránce to sice je otřesně televizní, ale z malého rozpočtu trikový spektákl udělá jen génius. Co filmu však ubližuje je nevhodně vložený motiv terorismu a atmosféru ničící skoky z polopotopeného parníku do řídícího centa USarmy. Kdyby páni producenti z Hallmarku nebyli hovada a rozuměli by filmu, tak by kvalitní filmy produkovali častěji, než je teď. Protože jistý potenciál mají k dispozici. ()

gogo76 

všechny recenze uživatele

Dosť trápny a úplne zbytočný pokus ,ktorý vedľa originálu pôsobí až smiešne. Je mi ľúto dobrých hercov ,ale na druhej strane ich výkony sú priamo úmerné kvalite snímku , takže nijako nevyčnievajú. Vrcholom je bomba na lodi a jej odpálenie v závere, akoby katastrofický film neponúkal dosť napätia a silných momentov aj bez nej. 40%. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu Paula Gallica. (Terva)

Reklama

Reklama