Asociální magor a parta jeho recesistických kamarádíčků navlečených v kůži se vydala do ulic, aby pomocí sprejů dodala městu trochu barvy a vyprázdnila kapsy každému, koho potká. Tahle vlna zločinu vás možná dovede k zamyšlení nad tím, kde selhal vzdělávací systém. Ale na druhé straně – vzpomeňte si na Policejní akademii. Když se v Policejní akademii 2: Jejich prvním nasazení s těmihle pitomými punkery střetnou naši čerstvě dostudovaní smolaři v modrém, výsledkem bude nekomplikovaný případ nepřetržité zábavy. Steve Guttenberg, George Gaynes a další postavičky z Policejní akademie nastupují v plném počtu, aby se postavili impozantnímu Bobcatu Goldthwaitovi, kterému byla role šíleného vůdce gangu šitá přímo na míru. Jsou to bouře – bouře smíchu – v ulicích! (Magic Box)

Ceberus

Chmm, všechno dobré z jedničky je pryč. :-/ A nejcitelnější je ztráta kapitána Harrise, kterého jsem si v prvním díle tak pochvaloval. Jeho náhradník Mauser zdaleka nedosahoval takových kvalit - navíc jeho poskoka jsem měl po celou dobu sto chutí nakopat do... Naopak se zde objevuje kvalitně zahraný šílený Zed, který však bohužel dostává na můj vkus strašlivé minimum prostoru. Ano, jsou tam občasné vtipné momenty, ale jde o velké zklamání, proto musím jít dokonce pod dvě hvězdičky. ()

Kingjiri

Za mě o fous lepší než jednička. S novejma rekrutama je v ulicích větší sranda a objeví se pár skvělejch gagů (čínská restaurace). Ale zase docela chybí Harris, kterej byl určitě lepší než Mauser a bylo by taky fajn víc angažovat velitele akademie Lassarda, tři silnější hvězdy. ()

ZnalecH

Další díl, který si dle mého názoru ještě zaslouží pochvalu. Přes slabší scénář tam vystupují herci z jedničky a přestože je tam méně zábavy se zástupcem Harrise, tak se člověk pobaví. 70% ()

Likan7 odpad!

Naprostá kravina, která ani zdaleka nedosahuje "kvalit" neurážející a občas i vtipné jedničky. U Policejní akademie platí rovnice "chybí humor = chybí vše". ()

Nix

Pořád je to ucházející pokračování, které je svým způsobem trochu větší než jednička, ale zase to ubralo trochu na kvalitě. Ale ne tolik. Pořád je to originální pojetí policejního sboru. ()

Armin82

Za mě tenhle díl ještě velmi slušně konkuruje jedničce. Je tam spousta skvělých gagů, který pobaví i po desátém shlédnutí. Ta scéna v tunelu s oxidem uhelnatým mě vždycky zabije. Prej a kdo zachrání nás? :-D Dabing je skvělej. Nejlepší výkon podal kapitán Mauser a Zed --- 80% ()

Godhaj

,,Rumcajs.“ ,,I můj táta byl Rumcajs.“ Oproti prvnímu dílu šla kvalita o hodně dolů. Příběh už není takový hravý, je to víceméně jen pošťuchování policistů s výtržníky. Banda výtržníků navíc působí hrozně pitomě a jejich chování připomíná spíš nějakou skupinku mentálně postižených. Vtipných momentů ubylo, naschvály už tak vtipné nejsou a většina postav z prvního dílu už byla jen do počtu a klidně místo nich mohl hrát někdo jiný. Podle mě mohli tvůrci klidně pokračovat s příběhem v akademii a dopadlo by to lépe. ()

papadoce

Pár frkov tam bolo, dokonca skvelých, ale za jedničkou to zaostalo o triedu a treba povedať, že ďalšie diely boli vydarenejšie. ()

Demonic189

Tomu hodnoteniu vôbec nechápem - prinajmenšom rovnako kvalitné a vtipné ako prvý diel. V niektorých momentoch ho i jednoznačne prekonáva a neraz som sa poriadne zasmial. ()

ostravak30

Policejní akademie 2: Jejich první nasazení už samozřejmě není tak dobrá jako její starší sestřička. Hlavně proto, že originalita postav už zkrátka zmizela aneb opakovaný vtip není vtipem. Na druhé straně, jako diváci jsme měli možnost vidět je v akademii se učit. Zažít postavy i v praxi je věc další. Například Larvell Jones v podání Michaela Winslowa je ale vtipný pořád. Chybí citelně G.W. Bailey jako kapitán Harris, ale toho nahradil Mauser čili Art Metrano. Ale první je vždycky to první. Marné. ()