Parta nezkušených, nešikovných a hloupých civilů, kteří vystudovali, aby se stali nezkušenými, nešikovnými a hloupými policajty, přichází ve svém třetím bujarém vystoupení se spoustou dobrého, bláznivého humoru. Rozpočet je v krizi a díky tomu může přežít jen jedna ze dvou státních policejních škol. Začíná tedy souboj o to, která z nich předvede lepší výkony a vyhne se tak zrušení. Mahoney (Steve Guttenberg), Hightower (Bubba Smith), Tackleberry (David Graf), Jones (Michael Winslow), Hooksová (Marion Ramsey) a Callahanová (Leslie Easterbrook) – vedení věčně zmateným velitelem Lassardem – se proto neuvěřitelně zmobilizují na obranu své staré dobré školy. Máte právo mlčet – nakonec ale budete řvát (smíchy). (Magic Box)

d-nao

Konecne dalsia topka medzi PA. Cela stara banda pokope na mieste cinu! Naviac dostat sialeneho sociopata Zeda na akademiu? Fuha, tak to chcelo riadny ulet cosi takeho spachat v hlave a tie hodnotenia tu? Nejdem radsej komentovat. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Řekl jsem prsa místo meč!" - "To je běžný přeřeknutí." Znovu výcvik nových kadetů, který byl okořeněn soupeření dvou akademií. Prakticky okopírovaná jednička s trošku jinejma pošukama. Novej byl třeba trapnej padouch z druhého dílu, kterej přešel k policii. Jinak: Mauser a jeho obočí, nahatej Proctor v Modré Ústřici, Zed a jeho skřeky, dlouhá závěrečná vodní honička. To mě celkem bavilo, ač řada věcí tady už jednou byla. S jedničkou se to nedá srovnat, ale lepší než dvojka to bylo. V čele příběhu byl znovu sympaťák Mahony, který znovu bavil. - 60%. ()

Stoupik

Nemůžu si pomoct, ale trojka je pro mě jedním z nejzábavnějších kousků z téhle policejní série filmů. Jasně, je tu patrná recyklace fórů z jedničky, ale mě to tady prostě baví. Takoví exoti jako Zed a Sweetchuck, snažící se přidat do řad policie, to nemá chybu. Zedův způsob vykopávání dveří mě vždy složí. :) Blbec Proctor tu taky konečně dostal víc prostoru. Jinak ještě k dabingu - rozkoukal jsem to s tím původním z VHS a nebylo to nějak ono. K Mahoneymu prostě pasuje Trávníček a k Zedovi Sobotka. ()

drkaldj

Nečekané zlepšení oproti předchozímu dílu. Mám z toho skoro pocit, jako z prvního dílu. Což je asi jediná chyba, protože to až moc kopíruje první díl. Jinak to ale (na mě) funguje téměř skvěle. ()

freebob

Třetí díl je v podstatě to samé co první,jen více potrhlý.A Zed tu řádi jak ďábel.Za mě nejzábavnější díl. ()