Chlapec Andy dostane k narozeninám figurku ve skafandru - Buzze Rakeťáka. Má už spoustu dalších hraček, nejraději má figurku kovboje Woodyho. Netuší ale, že vždycky v noci, když Andy spí, ožívají. Buzze si všechny hračky ihned oblíbí, až na Woodyho, který na něj žárlí. Dokonce Rakeťáka jednou shodí z okna na dvorek, což mu mají ostatní hračky za zlé. Andy odjíždí s matkou na pizzu; nemůže najít Buzze, a tak si vezme s sebou Woodyho. Rakeťákovi se podaří z dvorku utéct a naskočit do auta. S Woodym se ale nepohodnou, oba vypadnou z auta. Cestou je sebere zlý kluk Sid, který bydlí vedle Andyho a je o něm známo, že své hračky mučí. Buzz a Woody se pokoušejí utéct, hlídá je ale Sidův zlý pes. (TV Nova)

FunTomCZ

Super animovanej film, kterej byl svym způsobem revoluční. A vznikl ještě v době, kdy se na nás každej rok nehrnulo X animovaných filmů... Vtipný, roztomilý, super příběh. ()

kpt.Marťas

Neskutečná zábava. Woody, Buzz, pan Brambůrek, Tabulka, Godzilla a vojáčci. Všichni jsou skvělí. Vtipní a úžasní. Proč ne teda pět? Protože nevím, co bych potom dal ještě vymazlenější dvojce... MÁMO, KUP MI KONĚ ()

Arren

Nejlepší animák všech dob. Kdysi už jsem ho určitě viděl, nebo si to alespoň myslím. Nicméně zábava je to ohromná. Originální mluva hraček je abnormálně povedená a celá zápletka je krásně střeštěná, ale přesně tím způsobem, který budí ten správný smích. ()

Tomulka

Viděl jsem již možna všechny celovečeráky od PIXARU a krátké filmy vlastně taky a musím říci, že tento patří k těm nejslabším. Možná kdybych jej viděl jako první (myšleno film od PIXARU), tak by mně zaujala dokonalá animace té doby, která se nemusí za nic stydět ani dnes, ale já se na tento snímek podíval až nyní a s politováním musím říci, že jsem zklamán. Příběh hraček je dosti fádní nemá šmrnc a pokus o drama v podání zlého sousedovic kluka co ubližuje hračkám je zoufalý. Všechny tyto věci a spousta dalších tak dělá z TOY STORY podívanou pouze pro ty nejmenší (kteří naivitu a mdlý příběh řešit nebudou) a pro dospělejší publikum máme mnohem lepší počiny od PIXARU, takže si vybere nakonec každý. Jsem zvědav na další díly TOY STORY i když se na ně už nebudu tak těšit. ()

mine.slayer

Ve své době revoluce animace!! A tvůrci se nespoléhali jen na to že nás oslní vizuálně ale i vtipným, dobrodružným příběhem, do dnes nemá svého nástupce. ()

Otan

Animák u kterého jsme se nejednou pobavili.Po čase jsem na to koukl zase,ale už to nemá tu sílu,ku podivu je dvojka asi silnější v příběhu.78% ()

Emmmalie

Rozprávka ktorá ma snáď nikdy neomrzí. Donekonečna a ešte ďalej! Je to krásny príbeh hračiek ktorý chytí za srdce nie len deti. Je to veľmi vkusne spracované a aj jej pokračovania stoja za veľa. Myslím, že aj dospelí si môžu z filmu brať ponaučenie aj keď film je vhodný skôr pre deti. Mne osobne sa veľmi páči grafika filmu. Príbeh je tiež spracovaný kvalitne do najmenších detailov. Odporúčam tento ,,animák" pre pohodový večer s rodinou. ()

Ag.Sournamek

najlepšia vec od pixaru... všetko ďalšie je už len snaha zrekapitulovať úžasnosť, coolovosť, skvelosť a geniálnosť tohto filmu - no je to ako snaha človeka vrátiť sa po narodení späť do maternice prípadne nájsť niečo, čo by zodpovedalo tomuto pocitu, no ani najlepší matrac z IKEA nenahradí tú pôvodnú, prenatálnu realitu.... a tento film je v modernej rodine digitálnych (pixarovských) celovečerných animákov PRENATÁLNY! ()

Mr.Hackels

Nuda a náhoda mě přivedla ke skouknutí téhle "vykopávky". Teda nerad bych urazil fandy :) Asi bych byl víc nadšen, kdybych se na to podíval před 18-ti lety. Ne že bych měl v tom věku zálibu v animovaných pohádkách, ale ta grafika by mě asi ohromila jako ostatní. Holt mě to nějak minulo. V dnešní době, kdy už mám za sebou pár zlobrů a hledání Klauna Očkatého až u protinožců, mě to zas tak neohromí. I přesto to nebyla ztráta času a vyplnilo mi to celkem příjemně čas o víkendu. 70% ()

Kivis

Film jsem viděl poprvé jako čerstvou novinku na VHS, když mně bylo nějakých deset let. Tenkrát se mi líbil, ale rozhodně mě nijak nepobláznil. Žádná postavička mě nechytla za srdce natolik, že bych ji chtěl mít doma a ani mě nepopadla touha koukat na Toy Story pořád dokola a dokola. Vůbec by mě tenkrát nenapadlo, že se z této série postupně stane moje animovaná srdcovka. Při opětovném promítání zjišťuji, že tenhle film je opravdu rodinný a je v něm spousta fórů, kterých jsem si v deseti letech možná ani nevšiml. Teď bych film možná hodnotil i slabšími čtyřmi hvězdičkami, ale asi tu navždy nechám ty tři, které vystihují můj prvotní nevýrazný dojem z dětství, protože pro děti by Toy Story mělo být především. ()

numeromis

Jako malý jsem dostal tričko s gumovým potiskem hlavních postaviček, aniž bych film viděl. Shlédnul jsem ho až ve svých 24ti letech. To tričko jsem neměl rád, protože na mě ty postavičky nepůsobili vůbec sympaticky. Ale hned po prvním shlédnutí jsem se do nich zamiloval a našel si k nim cestu stejným způsobem, jako Woody k Buzzy Rakeťákovi. Krásně natočené, neagresivní dílo, které doufám, budou mít jednoho dne rádi i moje děti. ()

Potjoc

Sice tohle je začátek novodobé éry a zavádění 3D animace jako standard, ale konkrétně tomuto filmu z nostalgie dávám aspoň pár hvězdiček. Takováta ještě nedokonalost v animaci byla pro mě roztomilá - ty textury na tělech postavách. Pro mě jediný na počítači animovaný film, který aspoň trošku uznávám ()

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

17.11.2023

Disney a Flash v kinech zakopli

Disney a Flash v kinech zakopli

19.06.2023

Strastiplná produkce Flashe by vydala na samostatnou knihu, minulý týden ale komiksový blockbuster konečně vběhl do kin a díky nadějným vyhlídkám, kdy podle některých odhadů mohl mířit až na… (více)

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy