Chlapec Andy dostane k narozeninám figurku ve skafandru - Buzze Rakeťáka. Má už spoustu dalších hraček, nejraději má figurku kovboje Woodyho. Netuší ale, že vždycky v noci, když Andy spí, ožívají. Buzze si všechny hračky ihned oblíbí, až na Woodyho, který na něj žárlí. Dokonce Rakeťáka jednou shodí z okna na dvorek, což mu mají ostatní hračky za zlé. Andy odjíždí s matkou na pizzu; nemůže najít Buzze, a tak si vezme s sebou Woodyho. Rakeťákovi se podaří z dvorku utéct a naskočit do auta. S Woodym se ale nepohodnou, oba vypadnou z auta. Cestou je sebere zlý kluk Sid, který bydlí vedle Andyho a je o něm známo, že své hračky mučí. Buzz a Woody se pokoušejí utéct, hlídá je ale Sidův zlý pes. (TV Nova)

TONYNKO

Revolúčny animák, ktorý hovorí deťom ako zaobchádzať s hračkami. Ale dnes to už tak nežerem ako kedysi, ani neviem prečo :-( 8/10 ()

Dann99

Každý tu hovorí o revolúcii,to áno a aj ja by som chcel dať aspoň 4*,no nemôžem.Čakal som niečo lepšie,lízlo ma to len okrajovo.Odo mňa 3 hviezdy... ()

NitroTurbo

Zase další animovaný trhák.1,2,3 nemají chybu doufám že vyjde 4, už se moc těším :) Do nekonečna a ještě dáál :) :D ()

dominick123

Do nekonečna a ještě dál příteli. Super animátorský počin na dobu ve které tenhle první digitálně animovaný film vznikl ()

MirINDay

Jako malej jsem si rád představoval, že mé hračky skutečně žijí. Toy Story je vlastně takový flashback do mého dětského snu. A to jsou jedny z nejkrásnějších snů. ()

MichalHavros

Pixarovská klasika s dobrým a dobrodružným dějem, který mě od dětství provázel každý den, kdy jsem si tento film pouštěl... ačkoliv to již není pro mě, musím uznat to, že je to stále lepší, než některé dnešní animáky... na svojí dobu toto není obstojné, ale úžasné.. Holt, Pixar nikdy nezklamal... Tituly ,,Hledá se nemo'' , ,,Příšerky s.r.o.'' , ,,Užasňákovi'' , ,,Rattatouile'' a ,,VALL-I'' jsou názorným příkladem toho, že toto studio zůstane vždy to, které nikdo nikdy nepokoří.. :) 5* ()

Kinepa

16.12.2015, DVD, Pro děti asi Ok. Já kdybych to viděl před 20 lety, tak bych asi dal taky jiné hodnocení, ale bohužel jsem to viděl až nyní. ()

CeskePivo

"Klasika" --- ON: Byl to první "animák", který jsem viděl, tenkrát v kině a nadšení do dnešního dne není o kus menší. Když se úžasný nápad setká s výborným provedením vznikají takové mílové kroky jako je Toy Story. Hlasy propůjčené skvělými herci se nedají přeslechnout ani v jedné ze tří jazykových verzí, které jsem viděl (EN, DE, CZ). I když jsem silně pohoršen z komerční stránky kultu okolo Toy Story, ještě toho filmu určitě nemám dost. Jako každý ze tří dílů má svůj specifický nádech. Když divák přestane žasnout nad animací a nad celkovým výsledkem letité práce studia zbývá ještě dostatečně času na sledování napínavého dobrodružství. Příběh mě bavil od začátku do konce a není scéna, která by vyloženě nudila nebo nepřekvapila nějakým skvělým nápadem tvůrců. --- ONA: Tomu říkám pěkná pohádka. Z pohledu malého dítěte na Vás působí kouzelný pocit při pozorování živých hraček. Z pohledu rodiče si nemohu vynachválit výchovný charakter tohoto filmu. Vyzvednutí fantazie a nekonečný svět dětské představivosti je úžasný prvek tohoto povedeného projektu. Je na něm znát, že byl publikován v době kdy děti ještě nebyli půl duší online. Ne nejlepší a dost dobrá "Pixarovka". --- --- FACIT: Jednoznačně evergreen. Každý fanoušek animovaných filmů si nesmí tento kousek nechat ujít a rozhodně doporučuji si obstarat veškeré dostupné bonusové materiály, které jsou rozhodně zajimavé i pro běžného smrtelníka. Celkově i se zážitkem s bonusovým materiálem 82%. ()

SeeSaw

"Vzhůru do nekonečna a ještě dál!". Pixar si tímto filmem obtiskl svou dlaň na chodníku slávy. Pokračovaní je sice lepší, ale pouze potvrzuje fakt, že pravděpodobně nikdo neudělá vetší milník v dějinách dětské kinematografie a bude již pouze napodobovat originalitu těchto tvůrců. ()

bratr_jezek

Různorodá plejáda hraček v čele se šerifem Woodym rozehrála drobné komické scény, které gradovaly, podpořené příběhem o rivalitě a přátelství. Máte možnost se zasmát i dojmout se, vše, co by animák měl mít. ()

Rangifer

Kvůli tomuhle filmu jsem furt jako dítě měl pocit, že i moje hračky se taky hýbou když jsem nebyl v pokojíčku. No a ten pocit mám pořád. A z toho pavoučího mimina mám fóbii pořád! Ale film mě i po letech a i po několikátém shlédnutí pobaví svým prostým humorem typu:" Buzzi, potřebuji pomocnou ruku!" Nebo : "Nech mě bejt! Vidíš ten klobouk? JÁ JSEM PANÍ NEZBYTOVÁ". Je to prostě jeden z dalších filmů mého dětství jejíž soundtrack ve mě vyvolává vlnu nostalgie. "TAK SI HEZKY HRAJ!". ()

tamip

Viděla jsem film po více jak deseti letech, neměla jsem ten příběh moc ráda ani jako dítě a ani dnes. Bohužel mě to nechává naprosto chladnou, jasně je to "revoluční" film motivem i animací, ale bohužel na novější animáky prostě nestačí. Jediná povedená věc je soundtrack a to, že hlavní dvě hračky jsou hezké a dětem sympatické, motiv a příběh je ale děravý a animace není bůh ví co. ()

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

17.11.2023

Disney a Flash v kinech zakopli

Disney a Flash v kinech zakopli

19.06.2023

Strastiplná produkce Flashe by vydala na samostatnou knihu, minulý týden ale komiksový blockbuster konečně vběhl do kin a díky nadějným vyhlídkám, kdy podle některých odhadů mohl mířit až na… (více)

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy