poster

Van Helsing: Londýnská mise

 • USA

  Van Helsing: The London Assignment

Horor / Dobrodružný / Krátkometrážní / Animovaný

USA, 2004, 30 min

Komentáře uživatelů k filmu (46)

 • lennyd
  **

  Van Helsing, lovec všeho nepatřičného je vyslán svými šéfy (Vatikán) do mlhavého Londýna, aby zde vyřešil záhadu tajemných vražd mladých žen, které jsou nalézány každý den s vytřeštěným obličejem. Van Helsing neváhá, a hned se vydává po stopách zakeřného vraha se dvěma tvářemi ... Samotný film se mi docela líbil (žádnej velkej odvaz, ale dívat se na to šlo), tak jsem byl zvědav, co přinese animovaný film (kde mají, ruku na srdce, tvůrci daleko širší pole působnosti). Ale ani tento Van Helsing dvakrát neohromil - a nebýt své délky (resp. krátkosti), asi bych se unudil k smrti. Záhada tajemného londýnského vraha sice nabízí svůj potenciál, ale ten se tvůrcům nepodařilo ani v nejmenším naplnit ... škoda...(24.1.2010)

 • Djkoma
  **

  Dobře odvedená práce, která nic výrazně neprohlubuje, nevytváří vtipné pointy pro film (tedy myslím) a potěší slušným tempem. Délka 30ceti minut byla ideální, takže ta naprostá zbytečnost nebyla tak bolestivá...(3.3.2010)

 • Tuxedo
  **

  Nudné.(19.3.2005)

 • viperblade
  ***

  Nenudí, rychle to uplyne. Hlubší myšlenka nikde, po druhé to vidět nemusím -> dokonalá definice průměru.(28.2.2010)

 • LiVentura
  ***

  Pro Američany typicky dobře zvládnutá animace...(1.3.2010)

 • Shakers
  *****

  Van Helsing: The London Assignment predchádza filmovej verzii a ukazuje ako Gabriel Van Helsing pátra po Dr.Jackyllovi (ten priestrel na pravej ruke o ktorej hovorí vo filme sa mu stane v tomto animáku).Sympatický animák zo slušnými akciami. 90% - 5*(24.12.2010)

 • Stegr
  ****

  80% - Van Helsinga mám prostě rád. Přes mnoho nedostatků mě, fantasy nadšence, ten film jednoduše očaroval. Animovaný prequel - Londýnská mise - je příjemným zpestřením a zajímavým spojovacím můstkem s hraným snímkem. Těm, kterým se Van Helsing líbil, doporučuji...(28.10.2007)

 • Beckett51
  ***

  Ne tak dobrý jako film ale pořád se to dá. 60%(6.5.2010)

 • klerik
  ****

  Fajn bondovka... ehm. Prequel k celovečeráku sa drží schémy kinofilmu - je akčný, je zábavný, ma dobrú hudbu... no nie je natoľko uletený, aby jeho prehnanosť niekomu vadila. Príbeh je prekvapivo dobrý, scéna s prevarcajúcim vlakom je vizuálne namakaná, atmosféra oproti celovečeráku hutnejšia a vyváženejšia. Riddick: Temná hrozba ma osobne zaujal viac, ale Van Helsing mu celkom slušne šliape na päty...(17.2.2007)

 • Lenny.M
  ***

  Celkem zajímavý animák.(8.8.2010)

 • virus10
  ***

  Až na to, že Van Helsing asi zabil dost lidí tím, jak vykolejil ten vlak, to ujde.(6.7.2010)

 • honajz
  ****

  Docela slušná animovaná vsuvka k hranému Van Helsingovi, potěší, zabaví, má správný londýnský feeling - a to je tak asi vše. Ale ke spokojenosti to rozhodně stačí. :-)(16.4.2013)

 • korbitch22
  ***

  Dobrá animace,ale prolog k celovečeráku má slabší scénář.Určitě šlo z tématu vyždímat mnohem víc.Komické hašteření mezi Van Helsingem a jeho společníkem není moc vtipné,na rozdíl od filmu,co ovšem funguje výborně je hudba a celkem slušná akce,která se prakticky nezastaví,jenže na Van Helsinga je to dějově prostě krátké :-)Zase další celkem zbytečná jednohubka,která mírně pobavila ale určitě nenadchla a nic podstatného neřekla...ba naopak:-) 55%.(11.3.2011)

 • Caszidy
  ***

  Vcelku povedený "kraťas". Paradoxně mu ubližuje právě kratičká stopáž, díky níž se zdá příběh až příliš zhuštěný a uspěchaný. Animace je pěkná, hlavně dobře vykreslená pozadí Londýna se opravdu povedla. Pokud by byl ale animovaný Van Helsing delší a příběh se trochu více rozpracoval, určitě by to celkové kvalitě jen prospělo. Takhle se nedá hodnotit výše, než 3*.(2.3.2010)

 • Terva
  ****

  Kreslený a pěkný. Byl jsem překvapen obsahem.(6.2.2009)

 • ScarPoul
  *

  Van Helsing pre mňa predstavuje film ku ktorému sa rád vraciam a na ktorý aj napriek výtkam ostatných nedám dopustiť. Pre mňa totiž predstavuje dokonalé skĺbenie hororu, dobrodružstva, humoru, skvelej hudby a atmosféry, ktorá ma dokáže preniesť do detstva a k Indiana Jonesovi a ktorá ma nedokáže nudiť. Londýnska misia sa dá nazvať prequelom k tomu čo sledujeme na začiatku filmu. To značí Helsing konfrontovaný s Hydeom. V prvom rade je Londýnska misia veľmi krátka . To značí, že akékoľvek dramatické stupňovanie nie je možné a k umeleckému animáku má film neuveriteľne ďaleko. Charaktery sú plytké(čo by nemali byť) akcia má pár skvelých nápadov, ale ani tie sa nemôžu pochváliť výraznejším prevedením. V druhom rade je to animácia, ktorá je viditeľné odfláknutá a ktorá neuveriteľne zlým spôsobom kombinuje počítačovú a kreslenú animáciu. A v neposlednej rade je tu strata atmosféry a nuda. Takže, ak by mal film aspoň hodinu, chytil by sa ho tým výtvarníkov, ktorý robí trebárs animáky podľa komiksov(Superman, Batman atď.) a mal by schopného režiséra, mohli sme si užiť ďalší skvelý príbeh so sveta Van Helsinga a gotického hororu. Takto je to hlúpe, smiešne a diváci nestráviteľné.(22.1.2012)

 • Kryton
  ****

  Pěkná animace, temná atmosféra a to vše za 30 minut rychle utíká. Moc povedené doplněk skvělého hraného filmu.(28.2.2010)

 • SOLOM.
  ***

  Slušný animovaný průměrný Van Helsing. Já nebyl nějak závratně okouzlený ani celovečerním filmem, ale tak tady to rychle odsýpalo. Po akční stránce zajímavé, po hudební solidní a co se týká atraktivnosti příběhu – no alespoň se dozvíme, co se stalo před filmem. Doufám, že si toho hubana Van Helsing užil.(16.1.2014)

 • mysiak
  **

  Okrem hlasu Hugh Jackmana...a Van Helsinga...to nemá nič spoločné s originálom...trápna animácia...a nezaujímavý príbeh...Riddick je omnoho lepší(21.2.2009)

 • blackrain
  ***

  Hned mi bylo jasné, že když je do Londýna povolán sám velký Van Helsing, nepůjde o obyčejné vraždy. Délka animáku je tak akorát.(18.5.2010)

 • fmash
  **

  Nijak oslnivé po výtvarné stránce (připomíná mi to nejspíš Scooby Doo), utahané, bez šťávy a bez vtipu. Pro malé děti moc krvavé, pro dospělého suché jako troud. A překvapivě jednou z nejhorších vlastností je originální dabing, naprosto postrádající dynamiku. Nicméně neurazí. Slabší dvojka.(8.9.2011)

<< předchozí 1 2 3