Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  *****

  POSLEDNÍ VZDOR je rozhodně nejrozmáchlejším dílem celé mutantské trilogie. Navzdory výměně režiséra (Ratner místo Singera) se podařilo natočit výpravnou trikovou zábavu, která umně využívá psychologii rozpracovanou v prvních dvou X-Menech. Děj se točí kolem objevení léku na mutaci (stále častěji se objevující "vykulený" Cameron Bright). Magneto využívá příležitosti a rozšiřuje řady svých stoupenců (Juggernaut, Callisto, Phoenix...) a připravuje se na již tak dlouho zmiňovanou válku. Což dává prostor ke spoustě hračičkování. Ratner přišel dokonce s několika výtečnými novinkami (hodnocení podle stupně vyspělosti mutanta 1-5, Wolverinův vylepšený bojový styl) a úžasnými scénami (Wolverinův výstup k Jean je absolutně prefektní, stejně tak měření sil Xaviera s Phoenix). Ratner ale není Singer a tak psychologii postav trochu odflákl. Dokončil naťuklé věci z dvojky a snažil se otevřít i nějáké nové (Angel, Mystique), ale to jen proto, aby je vzápětí uzavřel. Těžko říct jak by to celé dopadlo, kdyby Brian Singer neutekl k chlapíkovi k červené pláštěnce, ale i tak zůstávají X-MEN: POSLEDNÍ VZDOR prozatím nejlepší blockbusterovu událostí letošního roku. P.S. Famke Janssen mám hodně rád, ale tady jsem z ní měl husí kůži a skoro jsem se jí bál.(17.7.2006)

 • Mahalik
  ***

  Mno, je to určitě skvělej film, jenom mi tam prostě chybí ta "singerovská" atmosféra. Co mě ale totálně nasralo je jak trapně to odnesla moje milovaná Mystique. Když už tak to mohla koupit v nějaký kulervoucí scéně. Ale abych film , neztrapňoval tak třeba Hugh Jackman je jako vždy skvělej, Famke Janssen je taky hustá a scéna vé které honí Juggernaut Kitty se hodně povedla. Jediný co mi od začátku trilogie trochu vrtá hlavou: Proč neprohodlili Iana McKellena s Patrickem Stewartem? Určitě by to film vyneslo o třídu vejš.(20.1.2007)

 • castor
  **

  Bryan Singer neváhal pro Supermana opustit svoji vypiplanou sérii, kterou do svých rutinních otěží převzal Brett Ratner a… výživná podívaná se vytratila, z banálních dialogů naskakuje husí kůže, mdlé vztahy hrdinů jdou stranou, ranec nudy přibyl, zrovna jako průměrné digitální triky.. No, můj šálek kávy to nikdy nebyl!!(4.6.2007)

 • petero
  *****

  Ratner konečne priniesol tých X-menov, ktorých poznám z komixu a hlavne kresleného seriálu. Akčných. Samozrejme bez prvých dvoch častí pod vedením oveľa zručnejšieho filmára akým je Singer, čo dá film pocítiť hneď v úvode, by to nebolo ono. Akcia mu vychádza a nesústredí sa na nejaké citové výlevy, lebo i to málo čo tu zostalo vyvolalo skôr úškrn a nie nejaké dojatie. K príbehu nemám výhrad, veď je to už tretia časť a o prekvapenie tiež nie je núdze. Prídeme o dosť veľa obľúbených postáv, ale ktoré nie sú obľúbené, pravda?(27.6.2006)

 • Falko
  *****

  Trojka mi vynahradila mierne sklamanie z filozofickej dvojky. Je tu viac mutantov, viac skvelej akcie, viac humoru a hlavne boj mutantov medzi ludmi, ktore mi tak chybalo v dvojke. Reziser Ratner ma vobec nesklamal, Famke Janssen sa s v porovnani s jednotkou zmenila na nepoznanie, ako herecku ju mam rad, skoda ze odmietla ulohu v Jakubiskovom filme o Bathory. Dnes sa uz tesim na osudy samotneho Wolverina.(20.7.2007)

 • - Andělská křídla byla pro Bena Fostera příliš těžká, musela být proto vyrobena z molitanu. (HellFire)

 • - Natáčanie trvalo pol roka. (Greenpeacak)

 • - Halle Berry původně nechtěla potřetí ztvárnit postavu Storm, pokud jí v příběhu neposkytnou dostatek prostoru. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace