Edye

Prijemny romanticky film na ktery se da divat, nic sem od toho necekal o to vic prijemne me prekvapil, kde je jedna linie jednoducha ozivuje to prolinajici se druha a zase naopak. Chemie prijemne funguje, cele to stoji na zajimavem a ne nerealnem napadu, prijemnem kontrastu obou zemi a hlavne na vybornem vyberu hercu, diky kterym se na to vlastne vydrzite divat a sem tam neco radi prehlednete a celkove se dobre bavite. Ps. Jack Black uz neni pro me jen radoby komediant v nekdy vic jindy min zabavnych filmech. ()

KristKrist

Mě se tato romantická komedie líbila,námět zajímavý,obzvláštěse mi líbily herecké výkony Kate Winslet a Cameron Diaz,které svojí roli zvládají dobře. Film pobaví,zaujme. Je to sice typická romantika,o které víte jak skončí,ale nuda nepřichází,a když už,tak pouze místy. ()

Isognomostom

První dojem - naprosto luxusní a po zásluze pět hvězdiček. Ani se mi nechce věřit, že to není od Angličanů, kteří dali dohromady Lásku nebeskou. Film mě prostě bavil. Jediné malé mínus za Jacka Blacka - takhle v mých představách nevypadá romantický hrdina (hlavně ve srovnání s charismatickým J. Law). Ale možná to tak bylo schválně - přiznal nárok na štěstí i lidem "méně pohledným"... a vyrovnal trošinku červenoknihovničkově kýčovitého kolegu... Malý spoiler! Charakterně-moralistická linka vztahu hrdinky k osamocenému důchodci mě dovedla k otázce, zda by si ho někdy všimla jeho původní sousedka... ()

fuskoric

Pre láskou sklamaných, must see movie :). Dejová línia s Winslet je dokonalá, rovnako ako Zimmerov ústredný motív. Ideálny film na deň sv. Valentína. ()

Mana

Velice pohodový snímek s velice pohodovým hereckým obsazením. Dokáže po každém shlédnutí zaujmout něčím jiným, což bývá u romantické komedie téměř nemožné. Charaktery postav se s plynulým chodem děje vyvíjí vkusně a důstojně, celé to působí příjemně a útulně, jako domeček Kate Winslet. **** ()

Elsaj

Úvodom, som sa do kresla začal pohodovo zavrtávať, neskôr som tomu tak prijemne uveril že už som zrazu pokojne ležal v posteli. Bohužiaľ "kakavko" ktoré zo začiatku tak celkom príjemne sladilo mi nakoniec rozložilo pečeň a ja už som poslednú pol hodinu od nudi ani nedopozeral. Už viem že okrem cukru sa vyrábajú aj rafinované filmy... ()

Mparrowka

Jak už bylo řečeno, Láska nebeská to opravdu není. Ale i tak mě tento snímek pohladil na duši. Plus herecké obsazení je taky velmi příjemné, tak proč to odsuzovat? Mě se to líbilo a myslím, že se tento snímek zařadí mezi mé TOP vánoční filmy. ()

Sanyla

Když se podívám na herecké obsazení, je jasné, že tento film nemůže být až takový propadák. A taky, že jím rozhodně není. Jedná se o skvělý tvůrčí nápad. Koho by napadlo si na Vánoce vyměnit bydlení s někým, koho nezná? Dvě dámy v tomto filmu to napadlo. Ale jak se později ukáže, určitě svého rozhodnutí nebudou litovat. ()

vinson003

Sice jsem dal dvě hvězdy, ale když to tak zpětně vezmu, je to čistý šit, hlavně scénář a některé výkony herců...doporučuju vynechat! ()

Calvus77

Ač jsem se z počátku nudil, nakonec jsem i slzu uronil. Rozhodně by si tahle romanťárna zasloužila pořádně prostříhat, druhá půlka je výrazně lepší než rozvleklá první. Jinak nechybí klasické propriety romantických filmů, krásní herci, milá hudba... Takže, nežádáte-li víc než trochu dojmout a romanticky pobavit, tak po tomhle kousku můžete šáhnout. ()

Kat_u_lik

Tenhle film jsem viděla jednou náhodou v televizi, a nějak jsem se do toho příběhu zamilovala. Na filmy které se těšíme a chceme je moc vidět, nás mnohdy zklamou, ale tenhle film- nechtěně viděný, mě víc než potěšil... Ideální film, po rozchodu, nebo jakékoliv depky. Kdo má rád nenucený romanticko- komediální příběh a skvělé výkony herců, tak ho tenhle film potěší :) ()

simoniquita

Zaciatok filmu a vlastne cely film je nenormalne uzasny! Staci si pozriet prvych 5 minut a pohlti vas. Hlavnymi postavami su 2 odlisne zeny z odlisnych svetov. Uzasne na tom je, ze kazda zena sa najde bud v jednej alebo druhej. Film je vtipny, romanticky, zo zivota, jednoducho ked si ho pozriete, zamilujete sa don. ()

jagata

Film, u kterého se dá vypnout a relaxovat. Velmi zajímavý (ikdyž nereálný, ale o to v romantických filmech jde) děj a příjemná atmosféra filmu. Jeden z mála romantických filmů, které můžu vidět několikrát a nenudím se u něho. ()

stuj

Klasická romanťárna. Klišé sem, klišé tam. Rozhodně byly natočeny lepší. Tři hvězdy jen díky známým xichtům. ()