nenet

Jedna * pro Kate Winslet, jedna pro Jude Lawa a jedna za nápad. Víc ani ťuk. Na můj vkus je tenhle film trochu moc užvaněný. ()

Petus

Lehce nadprůměrná romantická komedie, kterou si přes veškerou hvězdnost hlavních hrdinů, ať už je to roztomilá Kate Winslet, příjemně osvěžující Jack Black, hollywoodsky hvězdná kráska Cameron Diaz nebo snový muž Jude Law, ukradl pro sebe bývalý padouch z povolání, teď nadmíru roztomilý stařík Eli Wallach, který perlí jako zamlada a upřímně se s ním bavíte víc, než se všemi hlavními hrdiny dohromady. To je ovšem asi jediná zásadnější výtka vcelku velmi příjemné, zábavné a nenáročné romantické komedie. ()

dwyane

Prázdniny jsou film, na který se vždycky s chutí podívám. Nenáročný příběh, útulné londýnské prostředí, téměř ,,dokonalý,, Hollywood, roztomilá Cameron, sympatická Kate, charizmatický Jude, hodný Black. Jasně, je to romanťárna jak hrom, ale i ty jsou potřeba přece:) Tak když už, tak aspoň takovéto prosím. Jen mám při sledováni tohoto filmu vždy dilema, co bych si vybral spíš: Londýn x l.a.?:) ()

Megynka

Nádhera, jedna z nejlepších romantických komedií, co jsem viděla :) neokoukané, jiné, originální, vtipné a prostě ... nádhera :) ()

Nathalia.A

Tak takéto ´Prázdniny´ by som hneď brala. Hlavná myšlienka filmu je zmena a prisposobovanie sa jej. Celkom schopný nápad a konečne aspoň ako taká odlišnosť od všetkých amerických romantických komédií čo sa námetu týka. Aj napriek tomu, že Jude Law na mňa celý čas posobil akoby bol v krči, v konečnom dosledku bol okúzľujúci. . . myslím že hodnotenie troma hviezdičkami je pre tento film to pravé. ()

lord-artoo

On je to vlastně docela milý film, který pohladí po duši a to i přesto, že od začátku víte, jak dopadne. Klišé momentů je v něm asi tolik, co v jiných romantických bijácích, ale celé je to natočené velmi citlivě a tak si to poměrně snadno najde cestu do každého srdce, které dosud neztvrdlo snahou na všem hledat mouchy. Jsou to 3 hvězdičky a víc ani ťuk, ale hezké tři hvězdičky. ()

denulik

Moje vianočné guilty pleasure. Tento film cez vianočné sviatky nevynechám, aj keď inokedy by som prevracal oči:) ()

Nufa

Film, který má takové množství hereckých hvězd, že by daly na tři večeráky. O to víc mě pak pobavila Lindsay a její mini rolička, ale v takové konkurenci asi může být ráda, že na ni zbylo alespoň toto. Co se týče kvality filmu, komedie i romantika výborná, ikdyž romantika přeci jen trochu převládá, ale to se dalo tušit. Trochu slabou stránkou je konec, který mi přijde krapet nedodělaný, ale jinak velice zdařilé. ()

Talina

Příjemná romantická komedie, která má skvělé obsazení a přehnaně se nevnucuje divákovi. Námět není až tak originální, ale zpracování a podání se za originální považovat dá, takže super! ()

Daginka

Dvě nevděčný a znuděný buchty si před Vánocema navzájem vyměněj bydlení. Na jednu daleko od domova čeká krásnej sexy britskej hejhula, na druhou čeká.. no.. Jack Black. Bla bla bla, velká láska, všichni šťastný, bum bác, finito. P.S. Kdyby Kate začla chodit s tím prima devadesátiletym dědou (dokonale znalýho černobílý filmy), tak možná přehodnotim svý hodnocení! 74%, really? Mě sem asi fakt musela hodit náhodně Tardis neboco. ()

Zombiepod

Takto nejak to vyzerá, keď sa Hollywood snaží napodobniť romantiku v anglickom štýle. Za tých 130 dlhých minút ma tu nič nejak výrazne nerozosmialo, ani sa ma nejak výrazne emočne nedotklo (snáď len okrem veľmi podareného záveru). Je to naozaj veľká škoda, pretože postavy sú napísané skvelo a chémia medzi nimi funguje bez jedinej chybičky, no chýba tomu nejaké kúzlo, ktoré u romantických komédii tohto typu proste chýbať nesmie. Nepopieram, že sa mi na to dobre pozeralo, no film pôsobí príliš umelo a silene na to, aby sa stal nejakou "tradičnou" vianočnou komédiou. ()

Shitonit

Jedna blonďatá blbka, je moc moc nešťastná, tak si přes net vymění bejvák s jinou blonďatou blbkou z druhýho konce světa. To je normálka. Vobě si svatosvatě slíběj, že už se nenchaj vopichovat, takže jsou very hepy, a vyhlídka že umřou jako starý pany je unáší až do prvního večera v polorozpadlý boudě, kde blbka č. jedna zhřeší s prvním vošoustem kterej jde kolem, kerej je schodou vokolků brácha blbky č. dvě. Blbka na druhý straně světa zbalí stojednapadesátiletýho dědka s vyhlídkou na nekrofilní zážitek, kterýžto jí překazí takovej voslizlej tlouštík. Aby toho nebylo málo, tak voboum blbkám se do toho motaj jejich expůlky, čímž nám to malinko zamotaj, ale konec dobrý všechno dobrý, všici se slezou pod stromečkem a je z toho docela prima gang bang swingers. To už teda ve filmu vokázaný není, ale je to jediný logický vyvrcholení týhle moc hezký, romantický komedie, která i přes svou délku si vodržela ladně mou pozornost. ()

SpikeX6

Na můj vkus příliš dlouhé: některé filmové zápletky jsou tudíž nadbytečné a celkově místy ztrácí tempo. Umím si jej představit o 20-30 min kratší za čtyři hvězdy. Takhle jen tři. ()

epoh

Bavil jsem, dojímal, slzu uronil, z kina v povznesené náladě šel... I jindy pro mě nezajímavý Jude Law se mi líbil, natož skvělí Jack Black, Kate Winslet a Eli Wallach. Ano, druhá Láska nebeská to není, ale i tak Prázdniny aspirují na klasickou "vánoční" romantickou komedii, na kterou se vždycky rád podívám. ()

brectule

Je to cukrkandl, ale takový, že když si líznete, musíte ho dojíst a po dojedení vám zastak špatně nebude. Cameron diaz je ve filmu pravou herečkou sladaku. Samozrejme i Jude Law je sladky jak karamel, ale je v něm i to lákavé a přitahující tajemství. Velice upřímnou souhru vytvořila Kate s Jackem. Prázdniny jsou jistě filmem, na který se chlap muže nechat přemluvit a zas tak by toho litovat nemusel :) ()

Pavel_Pan

Značně nesymetrický kus: skvělá Cameron Diaz - objevující opravdový svět skrze lásku a mateřské pudy-, s dobře sekundujícím Judem Law, na druhé straně oceánu pouhá pozorovatelka svého vlastního života Kate Winslet a americky typická mimika otevřených úst vtipálka Jacka Blacka. Poetika a skutečný příběh vs. Eli Wallach, jediný zachránce dějovosti linie příběhu v Novém Světě. I tak doporučuji shlédnutí. V zasněžené chaloupce na anglickém venkově se vám bude líbit. A i když vám Cameron bude třetinu děje z duše protivná, na konci filmu ji upřímně dopřejete happyend a poskytnete nejednu slzu. ()