Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

Jirka_Šč

Přesněji 65%. Není to tak zlé, sleduju jen málo, ale jsou tam dobré hlášky: "Doľahla na nás finančná kríza. Ľudia málo trtkajú! Museli sme prejsť z trojsmenného provozu na dvojsmenný." Za zamyšlení stojí fakt, že loňský "novoročný prezidentský príhovor" tetičky Márgrit sledovalo víc lidí, než skutečný novoroční projev prezidenta republiky o několik dní předtím :). ()

anderson odpad!

"Po preradení vysielania po 23. hodine sa to len tak hemží všelijakými pi+ami, ko++tami, je+a+kami a ku+vami ...." píše ripo. No a ja tvrdím, to že sa to tam hemží podobnými vyberanými slovami ešte nerobí z tejto zlátaniny slovenský SOUTH PARK. Po MOJSEJOVCOCH ďalší dôkaz toho kam až je komerčná televízia v honbe za sledovanosťou ochotná klesnúť. Navyše tentokrát neúspešne. (9.11.2006) Časom tento paškvil nabral kultový status a JOJka žne peoplemetrové hody. Takže opravujem poslednú vetu z môjho predošlého komentu - tentokrát úspešne. (2.4.2008) ()

mm13

Je to hlúposť s humorom na úrovni maturitného programu (ako to už posledné dve dekády v Čechách aj na Slovensku býva - ta-tam sú umelci ako boli Werich, Šimek a Grossman, Lasica a Satinský alebo aspoň také programy ako pôvodné večery Milana Markoviča či nakoniec aj ten Telecvoking) ale dá sa na to zvyknúť... na rozdiel od výplachov typu Panelák, Nemocnica v Ružovej záhrade a podobné grcky !! ()

brutale

Peter Batthany (Banán) sa narodil pre túto postavu, bez neho by Mafstory upadalo. Samozrejme neberiem zásluhu ani Sklárovi (Ali) a ostatným, ale "Očúvaj ma sem, chlapec môj,že Banánko chlapec, že on najlepší je! ". Na Slovenku je táto show originalitou svojho druhu, ale neviem dokedy sa jej bude dariť zabávať národ, "mafiánskou" tematikou. ()

Marek1991

Na tomto ma mrzelo, že to je určené len pre dospelé publikum a je to prešpikované nadávkami. Inak to má pozoruhodný scenár, vtipné postavy, najviac žiaria Alinko a Banán a dej je rozvinutý do života týchto postáv, ktoré zažívajú rôzne vtipné udalosti napriek svojmu "povolaniu", je to akási paródia na mafiánov, ktorých si najmä hlavné postavy okukali v 90. rokoch. Po mnohých stránkach to patrí k tomu lepšiemu, čo dávali komerčné televízie v prvom desaťročí 21. storočia na Slovensku. ()

MikO_NR_1909

Síce stupídne, afektované a pohoršujúce, ale z tých ultra-vtipných gagov pradiem. Názvy niekoľkých častí si doteraz pamätám : Páter Jonáš, Banková lúpež, Poker, Hokej, Orgány ... Sklár, Vanek, Batthyany a Adamec kraľujú. ()

Makky

V poslednej dobe som viac nazrel do tohto slovenského mafiánskeho sveta a priznávam, že Mafstory je občas pozerateľná. Síce kvalita dialógov je niekedy na úrovni hendikepovaného klokana, na niektorých vtipných dialógoch sa skutočne dá pobaviť. "Alinko ty si v poriadku? Ty nemáš Alzheimera?" - "Alzheimera nemám, ale keď chceš, ja ti ho kúpim." ()

Lucjen

"Tu je Alinko Krasňanský!" Osobne týchto mafiánov považujem za najlepší náš seriál. Batthyány s Banánom a Margit je úžasný. Ožratý doktor na nezaplatenie a tak je to aj s ďalšími postavami. Toto je proste niečo, na čo sa nezabúda. Teším sa na film a dúfam, že kvalita neupadne. 5* preto, pretože je to proste Mafstory. ()

JohnMiller

Rodina Molnárovocov.. (to som aj ja :-)) mafiáni s južného slovenska sú mi naozaj k srdcu blízky .. Po susedoch asi jediný seriál ktorý stojí za 4 hviezdy. Vulgárne vyjadrovanie kšefty s podsvetím, a zopár naozaj kvalitných hercov pozdvihuje seriál o úroveň vyššie a možno aj o dve ako napríklad kopírujúci Profesionáli s poslednou veľmi úbohou sériou. ()

peto12

Banán, Prco, Alinko, Béla a Pipina vo výbornom slovenskom seriáli, kde tu aj nadávajú. Takéto seriály mám rád. ()

Martin741

Patlanina na n-tu a hroza ma chyta pri pomysleni na to, ze vsetky tie Panelaky, Kutyile, Normalne Rodinky ....... maju v tejto republike dost vysoku sledovanost. Keby tam nebol Peter Sklar ako vypomoc z SOS, tak dam odpad. Takto ale dam 10 % ()

lakikaki

Miestami je to naozaj vtipné, problém je však v tom, že Mafstory sa snaží byť vtipnou skoro nonstop, to sa jej ale veľmi nedarí. Ale na slovenské pomery (ehm) je Mafstory dobrá až až... ()

DarkDemon

Nepopírám, že je to „fekální humor“ a opravdová úchylárna ... jenže mě se to nějakým perverzním způsobem líbí. Předtím jsem seriál na takové téma nikdy neviděl, vážně se těším na každý nový díl. Sakra mám z toho pořád chuť na segedín a zároveň také na sexy Pipinku (G. Dzuríkovou). Trochu (jen maličko) se za tak dobré hodnocení stydím, ale proč podhodnocovat když se skvěle bavím ... ()