Po stopách zabijáka

• USA Primeval (více)

Skupina novinářů se vydá do Jižní Afriky po stopách desetimetrového krokodýla, který ohrožuje místní obyvatele. Na jednom břehu řeky je čeká lidožravý krokodýl, na druhém znepřátelené kmeny v ničivé občanské válce zuřící v džungli... (TV Prima)

Luboss7

Výborní herci, skvelá hudba, miestami sa dalo napätie krájať, jedine krokodíl Gustav mi tam dosť vadil :-)) Miestami som mal pocit že sa ani sami tvorcovia filmu nevedia rozhodnúť či spraviť seriozny film podľa nejakej skutočnej udalosti alebo riadne B-čko s kopou počítačových efektov. Rozhodne stojí za zmienku tiež fakt, že sa celý dej netočí neustále len okolo krokodíla Gustava ale sem tam sa herci ocitávajú aj v občianskej vojne, ktorá je zobrazená často dosť brutálne. ()

Hrmak odpad!

Otravné kamerové filtre z ktorých ma doslova boleli oči. Scény s krokodílom trápne, scény s povstalcami zbytočne krvavé. Tomuto filmu sa treba zásadne vyhnúť!! ()

tvurce

ohavně miloučce pitomoučká volovina (rozpočet bych hádal na cca 100 000 usd - 90 tis za toho velkýho a zlýho gumovýho krokodýla rychlejšího než gazela a zbytek za štáb, herce a munici) - taže smrka smrkárum trhák .-) *** ()

Beliel odpad!

51%? Já se ptám za co? O herectví se zde nedá mluvit, krokodýl je srandovní a do toho se příběhem prolévá občanská válka...hledal jsem něco, za co bych dal jednu hvězdu, ale nenašel jsem to. Celé je to naprosto o ničem a dementní! ()

Tossico

No. Tak tohle sem si pustil protože sem byl zvědavej na toho krokodýla (jelikož jsem chovatel a milovník plazů). A dost mě to zklamalo. Příběh super, ale ten krokouš? Kdyby si aspoň nastudovali chování a hlavně pohyby krokodýlů (když už byl viditelně počítačovej). Protože tak velkej krokodýl by se nikdy nepohyboval tak jak se pohyboval ve filmu. Obzvlášť na souši. A s tou klecí? Nesmysl. Takhle rychle by se tak obrovskej krokodýl prostě nemohl pohybovat. A už vůbec by nemohl tak dlouho pronásledovat týpka po trávě. A to mám věřit že je to podle skutečnosti? Příběh jo ale ty útoky krokodýla ne. Tři hvězdy dávám za ten zbytek kterej byl podle mě super. ()

Postradateln

Pěkný film. Od chvíle kdy se příběh v Africe rozjede není o akci a napětí nouze. Příběh mě zaujal a bavil až dokonce vše co se tam odehrává bych řekl že jde ruku v ruce s realitou až na některé věci s krokodýlem. Co já vím tak krokodýl není na běhání dálek jak bylo vidět ve filmu jistě určitě dokáže vyvinout rychlost ale určitě nedokáže dlouho sprintovat. Jeho skladba těla by musel být jiná. Také scéna krokodýl a klec je místy přehnaná. Velikost krokodýla mi kupodivu vůbec nevadila naopak se domnívám že byla dobře odhadnuta. Co se týče napětí někteří režiséři by se měly od tohoto filmu přiučit. ()

matko2351

Aj ked pravdepodobne Gustav zije a je vazne taky desivny a milovnik ludskeho masa. Film musim hodnodit len pod priemerne. Pretoze aj ked krajina bola pekna, tie triky a ta jeho rychlost vo vode, alebo po susi ma dost rozosmiali. Koniec stal za to.Ten to uplne zaklincoval. Pre mna len 2* ()

the.gargoyle

Průměrný film s obrovským lidožravým krokodýlem, který sežere vše, co je kolem něj, klidné prostředí Burundi do toho popravy a ještě přijíždějí novináři točit. Krev tekla, hlavy se sekali, střílelo se, umíralo se, ale stejně krve teklo málo a děsivé to moc nebylo, chtělo by to lepší scénář. ()