Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 049)

BAFTA Awards - 1: Najlepsi animovany film + 2 nominacie: Adaptovany scenar / Vizualne efekty ________ 90%. Bolo to opät krasne, ako aj prve dve casti, ale asi sa mi najviac pacila ta druha cast. Nieco malinko mi tu k 5* chybalo, ale neviem co. Nepamätam si presne, o com bola dvojka, ale zdala sa mi byt akcnejsia, vtipnejsia alebo dobrodruznejsia, ale na druhej strane bola tato tretia cast v zavere najdojimavejsia, takze kazda cast ma nieco do seba. Od roku 1995 sa da krasne vsimnut, ako uz pocitacove animaky pokrocili a dnesne male deti sa pri premiere tohto filmu zase budu tesit na prve dve casti a kedze ich nepoznaju, alebo ich nemali este moznost vidiet, bol dobry napad rezisera trosku predstavit Andyho, kto to vlastne bol a ako sa dokazal s hrackami hrat, ked bol este maly. Avsak mne osobne sa tento rok asi najviac pacil animak JAK VYCVICIT DRAKA (2010), ktory ma u mna jednoznacne 5*. ________ Tom Hanks - (Woody) +++ Tim Allen - (Buzz Rakeťák) +++ Joan Cusack - (Jessie) +++ Ned Beatty - (Lotso) +++ Michael Keaton - (Ken) +++ Wallace Shawn - (Rex - zelený dinosaurus) +++ John Morris - (Andy) +++ Jodi Benson - (Barbie) +++ Bonnie Hunt - (Dolly) +++ Produkcia: John Lasseter +++ Hudba: Randy Newman +++ (Videl v 3D kine 03.08.2010) +++(4.8.2010)

Nostalgický konec krásné dětské trilogie o hračkách všeho druhu. Dnešní děti už asi nepochopí tyhle animáky z dětských pokojů, ve kterých vládne statečný kovboj a nebo strážce galaxie. Dnes by museli natočit něco, kde si spolu budou hrát počítače - nebo postavy z počítačových her, aby to pro děti mělo šmrnc. Jsem rád, za dětství v devadesátých letech, kdy letělo Lego a hračky.(25.6.2017)

Po legendárnej jednotke, podobne kvalitnom pokračovaní, je to ďalšia obrovská trefa do čierneho a čo ba, asi najdospelejší a zároveň najlepší diel neuveriteľne vyrovnanej série. Opäť skvelé vtipy (Ken, "laskečapoví" Buzz, dvojica krumpľov), obrovské napätie (posledná polhodina ma zakaždým doslova rozseká na márne kúsky) a silné emócie (žiaľ, na 99 minut sa mením na urinčanú babu, najmä pri poslednej rozlúčke). Ja sa len modlím aby to tvorcovia nepokazili chystanou "štvorkou", ale uvidíme...(1.11.2017)

Naprostá špička mezi animáky, už jenom proto, že takhle celý "žánr" díky Pixarově Toy Story v podstatě vzniknul. Nejen že tady od prvního dílu animace dotažená téměř k dokonalosti, ale je tu i nádherně napsaný příběh plný emocí a hvězdný casting. Lepší zakončení celé série si lze těžko představit.(1.10.2018)

Jako každá pixarovka, i tato hraje na emoce. Jakožto závěr trilogie na to má plné právo a nutno říct, že kdo se na konci necítí ani trochu naměkko, nemá srdce, ale kus betonu! Nejlepší ale je, že emoce, humor a akce jsou dokonale dávkovány. Množství postav, z nichž žádná není zanedbaná, nám okamžitě přiroste k srdci, i kdyby nám během minulých dílů byly lhostejné. Když jsem byl v kině, tak přísahám, posledních 15 minut jsem brečel. Toy Story forever!(22.3.2019)

Pokračování příběhu hraček již potřetí v řadě, přináší opět nové dobrodružství. Opět se příběh točí kolem jejich majitele, dnes již mladého dorostence Andyho. Jenž se nám už po takové řádce let chystá na univerzitu. To by tomu nechtěl Pixar, aby nové dobrodružství nepřineslo i nové záporáky, překážky a nakonec šťastný konec.(19.6.2010)

Jsem rád, že hrdinové mého dětství mě nezklamali ani teď. Díky...(23.6.2010)

Pánove z pixaru se opět mohou plácat po ramenech opět vypustili do světa skvostný film. Toy Story si i třetím dílem zachovávají kouzlo původního filmu a přidávají k tomu ještě něco navíc čím děla tento film tak dobrým. Je to už doba co jsem sám si hrál s podobnými hračkami a teď se mi to hodně připomnělo. Konec si hrál celkem hodně na city(28.6.2010)

Život je pes a přesvědčily se o tom i hračky. Trojka je sice temnější a drsnější než první dva díly, ale o to víc dává ponaučení a o to víc hraje na city. Rozhodně vyrovnaný díl těm předchozím a 3D provedení bez chybičky. Jen tak nějak doufám, že Toy Story zůstane právě u vydařené trilogie a že už nedostanu další dávku lásky mezi Kenem a Barbie. To je asi tak jediné, co sem vidět nemusela.(17.7.2010)

Potřetí hračky, potřetí útěk odněkud a potřetí výborný film. Staří známí nezklamali, Ken a Barbií nadchli a největší záporák v podobě nejsladšího medvěda na světě. Říká se do třetice všeho dobrého, ale zdá se , že děje ve všech třech filmech jsou jako přes kopírák i tak velmi dobré.(11.8.2010)

Animák překonávající i Shreka. Výrazně dospělejší (u některých scén se menší děti budou bát) než oba původní příběhy hraček, ale je to dáno dospělosti Andyho a sním dospěli i hrdinové s Woodym a Buzzem v čele. Najdeme zde prvky komediální, na které jsme zvyklí, i prvky thrilleru, konspiračního filmu a dokonce hororu (a ne jen jeho parodie). Kdo chtějí vidět dospělácký animák, neváhejte.(22.8.2010)

Nikdy som nebol veľkým fanúšikom tejto značky ,Toy Story rešpektujem ale je to priemerný film pokračovanie je už nadpriemerné a trojka je krásny vrchol tejto ságy...taký Krstný Otec 3 a Bournovo ultimátum medzi animákmi (s trochou nad sázky samozrejme) s ako to už u Pixaru býva VEĽKOU animáciou s množstvom sympatických postáv (kto by to bol povedal na ružového medveďa) a jedným nápadom za druhým . Inak v tejto Pixarovke je viac humoru ako má Wall-e a Up dokopy a aj tak je to inteligentná zábava pre ľudí od 8 do 99 rokov :) 90%(24.8.2010)

Úplne super! Dostal som to, čo som čakal, a s veľmi veľkým bonusom!! :) KLEPETOOOOOOO(6.9.2010)

Kvalitatívny prepad po predošlých dieloch, čo sa týka hlavne humoru a originality, ktorý však zachraňuje dokonalý záver. Dokonalý za predpokladu, že Toy Story ostane trilógiou a predošlé diely poznáte "naspamäť".(13.9.2010)

Myslel som si, ze od Levieho Krala nedam ziadnej rozpravke 5* ale Toy Story 3 je ta rozpravka. Ma premakany pribeh, strhujuce hracky, fantasticku hudbu a minimalne Oskara za najlepsiu animovanu rozpravku roka. Musim sa sklonit pred tvorcami, ze sa im podarilo maximalne vyuzit potencial pribehu a tak spravit mimoriany pocin s myslienkou a tak naslapanou akciou, aka sa v dnesnych dnoch nevidi aj v serioznych akcakoch nie to v rozpravkach. Well Done! 9/10(10.10.2010)

Toy Story trilogie je snad jediná, která má všechny tři díly dokonalý.(15.10.2010)

Dokonalý rodinný velkofilm, kde je prostě všechno. Sympatické postavy, emoce, humor, velmi vtipné dialogy, napětí a i nějaké ty slzopudné momenty. Po dokoukání jsem prostě neodolal a našel jsem si pár zbylých hraček z dětství, které to přežily až do mé dospělosti. Ani jsem už nedoufal, že Pixar udělá tak dobrý film. Jeden z jejich nejlepších kousků, ne-li vůbec nejlepší.(20.10.2010)

Bomba!!! Již třetí pokračování a první na kterém jsem byl v kině. Pěkné, pěkné, pěkné!!! Když vezmete, kolik filmů má pokračování, které stojí za prd, ale tohle ne, tohle prostě ne!!! Tady to všechno drží laťku stejně vysoko a kvalita se od předchozích dílů nesnížila, stále jedeme na plný plyn, jen tak dál!!! ;-D(28.10.2010)

S Toy story som vyrastol..Tie casy ked sme nemali ziadne starosti su uz davno prec, ale vdaka tomuto filmu som sa aspon na chvilu vratil naspat..Velmi sa mi to pacilo. Na konci som reval ako maly..(1.11.2010)

Neuveriteľne som sa bavila, aj ked začiatok filmu bol trošku zdĺhavý. Ale Veľa humoru... perfektny Ken:D(2.11.2010)

Naprostá PECKA! Snad ještě lepší než jednička či dvojka. Smál sem se v kině nonstop, ještě že sem nebyl sám. Španějslek Buzz 4ever! Bohužel sem to neviděl v 3D. Jinak.. Dubing bych tady neváhal a zařadil mezi špičku.(2.11.2010)