Cabin Fever 2

Cabin Fever 2: Spring Fever

Smrtonosný výlet 2

Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2009, 86 min

Tento snímek poukazuje na události, které se stali ve Springfildu. Docela nechutnej začátek. Postava jdoucí lesem zanechává za sebou kousky masa, celá tato scéna pak projde přeměnou na kreslené úvodní titulky, ve který se začne příběh rozvíjet. Úvod je podpořen pěknou hudbou. Tu dělal Ryan Shore. CITÁT - Dawn home water.......... Chyba ve filmu : Když Alex ( Rusty Kelley ) ve 29 minutě volá poprvé Johnovi ( Noah Segan ) má John na hodinách 7:13. Pak zavěsí. Leč Alex mu zavolá znova. John opět zvedá telefon, ale na hodinách je 7:12 a právě přeskakují na 7:13........... Černoch co opakuje CITUJI - Parchanti, sráči jedni nevděčný.......... - je hustej. Zvláště jeho akce z punčem je nechutná. Každému však chutná. CITÁT - Chutná to jak chcanky........... Vyhlášení královny a krále plesu tak může začít. Při některých scénách se mi zvedal žaludek a někdy jsem i zavřel na chvilku oči - je to prostě masakr. Moč, krev, sperma, blitky co hrdlo ráčí. Dobrá hudba a povedené napětí. Závěrečné kreslené titulky jsou vlastně další příběh. CITÁT - Kurva, měla jsem jít raději na ten ples.......... Animované části filmu měla na starosti Ana Maria Alvarado. Ve filmu zazní - Dancing on our Graves od The Singers, In you nebo song Mercy oba od Alexe a Boba Stoneovích nebo také uslyšíme Somebody put something in my Drink od skupiny The Ramones. http://www.youtube.com/watch?v=QSih4o2YfmA(24.4.2011)

• Tuax

Hm, tak tohle byl opravdu nechutný hnus. Ani ne tak horor, ale ani parodické zesměšňování, jako exhibice nechutnosti a odporných nápadů. To se jen tak nevidí. Ještě horší než první díl. Herci velmi nevýrazní, a jednání postav opět dost nesmyslné. Tedy hlavně šerifova pomocníka, ta postava jakoby hrála v úplně jiným filmu, nějak to nezapadalo. Jednička byla aspoň režijně snesitelná, tohle už nebylo dobré snad v ničem. Jo vlastně, líbily se mi trochu akorát animované sekvence v úvodu a na konci filmu, tak za ně bodík nahoru, což to ovšem nevytrhne. 2/10(17.10.2013)

• Arkos

Dvojka pro mně byla slabší než jednička a to asi hlavně proto, že chvílemi jde opravdu spíš o parodii než o horor. Prakticky celý film z někoho tečou proudy krve /a to ze všech otvorů těla/ nebo zvratky a občas by neškodilo trochu ubrat. Pro mě trochu zklamání.(15.2.2010)

Úplně jiné než jednička, zatímco v ní byla prioritní měnící se psychika postav, tady jde jen o rozpad různých částí těl, hlavně ať to hodně krvácí, ale postavy jsou stejně připitomělé (holt puberťáci no) v obou částech filmu, jak v té první, která připomíná klasický teen film na téma maturitní ples, po hororu ani vidu ani slechu a jmenovat se to Prom, budu si myslet, že sleduju remake stejně nazvaného filmu, tak v té druhé, která už přechází na hororovou strunu plnou úchyláren, z nichž by měl radost i Martin z Lidské stonožky. Já si film každopádně pustila v jednu ráno na rychlý zálom, ale nakonec jsem nezalomila a vydržela do konce, protože mě to celé kupodivu dokázalo hodně slušně bavit. Úplný závěr mi navíc stejně jako Soderberghova Nákaza demonstroval nepříjemnou pravdu o tom, jak snadné je díky nezodpovědnosti lidstva k nějakému hnusnému viru dojít. A když si vezmu, že Westovo povídky ve VHS i ABCs of death patřily k nejslabším, je Cabin fever zatím jediným jeho dílem, kterému zvedám palec. 60%(5.8.2013)

• sochoking

Toto je tak tupé, že lepšie bude, ked v rozsahu 10 metrov odstránite pre istotu všetky ostré predmety, pretože ich v budúcnosti nemusíte využiť !(12.3.2010)

• - Film bol v skutočnosti natočený už v roku 2007. Natáčalo sa v meste Wilmington v štáte Severná Karolína. (Jello Biafra)

• - Když Alex (Rusty Kelley) ve 29. minutě volá poprvé Johnovi (Noah Segan), má John na hodinách 7:13. Pak zavěsí. Leč Alex mu zavolá znova. John opět zvedá telefon, ale na hodinách je 7:12 a právě přeskakují na 7:13. (Terva)

• - Film, ktorý dvaja mládenci sledujú na videu, je predchádzajúci diel Cabin Fever (2002). (Jello Biafra)