Cabin Fever 2

Cabin Fever 2: Spring Fever

Smrtonosný výlet 2

Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2009, 86 min

Tento snímek poukazuje na události, které se stali ve Springfildu. Docela nechutnej začátek. Postava jdoucí lesem zanechává za sebou kousky masa, celá tato scéna pak projde přeměnou na kreslené úvodní titulky, ve který se začne příběh rozvíjet. Úvod je podpořen pěknou hudbou. Tu dělal Ryan Shore. CITÁT - Dawn home water.......... Chyba ve filmu : Když Alex ( Rusty Kelley ) ve 29 minutě volá poprvé Johnovi ( Noah Segan ) má John na hodinách 7:13. Pak zavěsí. Leč Alex mu zavolá znova. John opět zvedá telefon, ale na hodinách je 7:12 a právě přeskakují na 7:13........... Černoch co opakuje CITUJI - Parchanti, sráči jedni nevděčný.......... - je hustej. Zvláště jeho akce z punčem je nechutná. Každému však chutná. CITÁT - Chutná to jak chcanky........... Vyhlášení královny a krále plesu tak může začít. Při některých scénách se mi zvedal žaludek a někdy jsem i zavřel na chvilku oči - je to prostě masakr. Moč, krev, sperma, blitky co hrdlo ráčí. Dobrá hudba a povedené napětí. Závěrečné kreslené titulky jsou vlastně další příběh. CITÁT - Kurva, měla jsem jít raději na ten ples.......... Animované části filmu měla na starosti Ana Maria Alvarado. Ve filmu zazní - Dancing on our Graves od The Singers, In you nebo song Mercy oba od Alexe a Boba Stoneovích nebo také uslyšíme Somebody put something in my Drink od skupiny The Ramones. http://www.youtube.com/watch?v=QSih4o2YfmA(24.4.2011)

• eraserhead666

Předpokládám, že když už z nejlepšího filmu Eliho Rotha v pokračování udělali komedii, měl jsem se asi někde smát. Jen pořád nemůžu přijít na to, kde to asi tak mělo být? A právě největší chybou a slabinou tohoto filmu je fakt, se je pokračováním něčeho, čemu to nesahá ani po kotníky, přetahuje to děj z divočiny do tradiční tuctové střední školy v době plesu (taková klasická, zdá se, že už nejen americká úchylka - vždycky mě baví, jak ve filmech všichni o plesu mluví jako o životním zážitku, vyvrcholení jisté životní dekády, tom nejlepším, co je může v životě potkat, o tom, že když to vynechají, zhroutí se jim život, a pak ten ples vypadá jako nejpodřadnější vesnická zábava v místním rozpadajícím se kulturáku). Kdyby to nemělo nic společného s Rothovým filmem, nenavazovalo to na něj a jmenovalo se to jinak, i by to šlo. Jenže takhle pořád člověk myslí na původní Cabin Fever a jen nevěřícně kroutí hlavou. Takhle to zaujme akorát tak svou nechutností (scéna s penisem je fakt nechutná), zábavným závěrem ve strip klubu a následnou animovanou sekvencí a vlastně taky trochu tím (/ne/záměrným?) retro nádechem. Ale jinak, slabota, hodně velká.(1.5.2013)

• peter12

Tu sa musím ospravedlniť Rothovy,keď som napísal že ten jeho Cabin fever bol nechutný ale to som ešte nevidel tento.Radím ho do top najnechutnejších filmov aké som kedy videl a to už mám niečo za sebou.Neskutočne vyjeb... nechutný.Ako krvácajúci penis alebo našťanie do asi punču a to aj s krvou to už bolo moc,a to takých nechutností je tam omnoho viac,to si myslím že mali ubrať a dosť.A tých nesympatických hercov by som pozabíjal aj ja vážne ma srali.A tu letela logika asi z raketoplánu alebo vobec.Lebo napr.hneď ten začiatok keď policajt vyšetroval tú mrtvolu a povedal že to bol los áno človek a los sú si ako vajce vajcu a hlavne keď na to aj prišiel aj tak odišiel.Preto Amerika má takú zločinnost akú má.(11.2.2014)

• Vyrida

Hrozně špatné pokračování, už tak velice průměrného prvního filmu. V původním plánu jsem se chtěl alespoň trošičku bát a místo toho dostanu tuto lacinou teen komedii s litry jahodové limonády. Scénář je tragicky nezáživný a snad polovinu filmu se nic neděje, tedy pokud opomeneme i tu nekonečnou dávku rádoby vtipných pubertálních hlášek a trapných sexuálních scének. Naivní závěr raději komentovat nebudu, protože to stejně nemá cenu. Hvězdu si snad zaslouží jen těch pár gore scének, které pokud zrovna po sobě herci nezvracejí, stály za to.(23.5.2011)

Humorné odlehčení hraničící, až s neúměrnou jalovostí. Provařená, ale účinná taktika zaměření se na -náctileté, kteří nepohrdnou žádnou překypující „hovadinkou“ ve stylu [: žaludek se vobrací, hodit šavli žádoucí] :-) Tak takhle si představuju parádně vydařenej maturiťák. A už fakt musim, čeká mi totiž restík; „pitva žáby“, když mi to české(zpátečnické!!) školství neumožnilo..(28.6.2010)

• - Když Alex (Rusty Kelley) ve 29. minutě volá poprvé Johnovi (Noah Segan), má John na hodinách 7:13. Pak zavěsí. Leč Alex mu zavolá znova. John opět zvedá telefon, ale na hodinách je 7:12 a právě přeskakují na 7:13. (Terva)

• - Film bol v skutočnosti natočený už v roku 2007. Natáčalo sa v meste Wilmington v štáte Severná Karolína. (Jello Biafra)

• - Film, ktorý dvaja mládenci sledujú na videu, je predchádzajúci diel Cabin Fever (2002). (Jello Biafra)