První řadu jsem viděl téměř celou, Aneta Langerová zakotvila pevně na naší hudební scéně a má i pár Slavíků, ale další řady to byl už jen postupný sešup úrovně dolů. Bohužel Česko asi není tak velkou zemí, aby každá řada takovéhoto pořadu dala světu několik špičkových zpěváků, kteří budou zářit pár desítek let.(22.10.2009)

• C0r0ner

Fabrikace talentů v plném proudu. Zvlášť v případě finálových kol, kdy studia smluvená s určitými zpěváky posílají desetitisíce hlasů, aby jejich "hvězda" postoupila dál a mohla tak vyvařit další škváru. Ruku na srdce, kdo z těch všech supertalentů je dnes byť v základním táboře šoubyznysu? 10% (za dementy z Pěchoty)(12.7.2016)

• HennessyVSOP

Tuhle zhovadilost sem ani neviděl, ale slyšel z obýváku do pokoje a to nedobrovolně. Nechápu jak někoho může bavit koukat na amatéry jak zpívají cizí písničky, proč si ti lidi raději nepustí na přehrávači originální album se svoji oblíbenou hudbou? Kvalita bude pochopitelně mnohem vyšší, bez reklam a prudérní poroty. Jedna hvězda je za ten výjezd exotiky s IQ a hlasivkami paviána, který mne, jakožto škodolibou osobu, pobavil. 15%(12.9.2010)

1. řada je pětihvězdičková... Skvělá Aneta a skvělá Šárka (ano, obě moje favoritky se dostaly do grand finale, ovšem ta větší to nakonec projela...), finálová "Ladies night" byla opravdu zážitek... Hysterické davy dvanáctek pištících při vteřinovém záběru na strašlivého Juliána (či v trochu lepším případě na Sámera, říkejte si co chcete, ale i když ho nesnáším, určitě zpíval z kluků nejlíp...) k tomu už tak nějak patří. Dodnes mě šokuje, jak se těm dvěma holkám (o několik délek lepších než všichni ostatní) mohlo podařit dostat se až na vrchol, když o tom rozhodují ty malé nepřející závistivé čůzy. A šokuje mě to hlavně u Šárky, pže je to krásná holka... Aneta je nehezká (nic proti, Anet, jsi mi moc sympatická), takže u ní se to dá pochopit trochu líp. Jop, abych nezapomněl, Češi prý "dokázali", jak strašní jsou rasisti. Oni totiž tu nesympatickou můru Balogovou evidentně nevyhodili proto, že se chovala jak namyšlená pizda, ale proto, že je cikánka... Za mě ne, díky. 2. řada je za jednu hvězdičku. Pro Kláru Zaňkovou. Tady už byla "síla dvanáctek" o hodně patrnější, když ti skutečně dobří (Klára... mno, to je vlastně všechno...) vypadávali na úkor Petra Bendeho, Aliho Amiriho, Michala Hudčeka/Foreta... Jop, vyhrál Vlastík "nejsme rasisti" Horváth. Aspoň, že uměl zpívat. 3. řada taktéž za jednu hvězdu. Za Terezu Najdekrovou a Báru Zemanovou. Jedna z nich to měla vyhrát. Ale "síla dvanáctek" už teď byla moc silná... Pro Drdu byly ty dvanáctky, které se za sebe nestydí, a pro Spilku zase ty, které si myslí, že emooblečením a černými vlasy učesanými do ksichtu ze sebe udělají něco lepšího, než jsou ty ostatní. Nic víc, nic míň. Vzato kol a kolem, jediné dvě hvězdy, které tři ročníky superstar vyplodily, jsou pro mě Aneta se Šárkou z první řady. P.S. zaokrouhluji nahoru, tedy na tři hvězdy, protože znám osobně Aničku Dajdou. Chodila se mnou do školy. Tedy o ročník výš...(17.11.2008)

• Renie42

Viděla jsem celou pouze první řadu, to se ještě dalo, bylo to u nás něco novýho, ale stejně se to nemůže srovnávat s American Idol nebo Britain got talent atd. Vítězku Anetu Langerovou jsem brala, něco málo se dá i poslouchat, ale vítězové dalších řad, už to nebylo ono. O Drdovi už ani pes neštěkne a Horváth je bůhví kde zahrabanej a těmhle jsem vůbec nefandila. Myslím, že to je i ztráta času a v televizi mohli dávat něco zajímavějšího a neokoukanýho.(20.9.2009)

• - V roce 2004, kdy se pořad vysílal, se na každý díl dívalo více než 2 900 000 diváků u televizorů. (TheSlezy)