cubajz

zombie komedie o vztazích funguje stylově a odlehčeně - přirovnání k Soumraku mrtvých není vůbec zcestné! ()

TomikZlesa

Počet logických chyb snad překonal i počet mrtvejch zombíků za celej film, od příjezdu do zábavního parku je jich tam tolik až to není hezký, ale co. Velmi příjemná stopáž je plusem a perfektní zvrácená podívaná, jinak je tenhle film vlastně taková blbost co nepřináší nic novýho, každopádně zábava hodná buchtičky :-) ()

Džef!

Myslím, že na něco takového jsme čekali. Vtipná vyvražďovačka krvelačných zombies různými nástroji a zbraněmi. Zde uvedu to vtipné: 1. V závěrečných titulkách je pátá hlavní role klaun, který tam účinkuje asi 10 sekund. 2. Dvě holky, které vyskočí z jediného odvozu přímo mezi zombies. 3. Scéna s Billem Murrayem, 4. obchoďák, 5. zásady Jesse Eisenberga a úvodní titulky. Jediné co mi na tomto filmu vadilo je: 1. Rychlý konec, který Vám řekne maximálně to, že se můžete s větší pravděpodobností těšit na druhý díl. 2. Ukončili mi promítání. Museli jsme být evakuováni z obchodního centra, ale to jen na okraj. Woody Harrelson jakožto osamělý kovboj hledající tyčinku Twinkies zahrál svojí roli opravdu úspešně. Pro mě 100% ()

Crawler-D

Bavil jsem se, příjemný vhled do žárnu zombiefilmů, ale vzhledem ke krátké stopáži, konstrukci děje a vyústění bych to bral raději jako pilotní díl seriálu, který by mi dalšími 20 epizodami zpříjemnil spoustu večerů. Už kvůli skvělým postavám a Columbovým zásadám. ()

Amroth666

Od prvních minut to je naprostá jízda bez jakýchkoliv zábran a jen s chutí do Zombie. Nejvíce jsem se těšil už podle vyprávění od kamarádů na obchod s těmi špekouny a ten mě rozesmál jako už dlouho ne. Byly tam pasáže, u kterých jsem se opravdu bavil a musel jsem počítat s tím, že to nebude nějaký extra děj. Ty pravidla byly originální a přišlo mi to jako když příjdu do nějakého světa a tam hraju na skore, kolik zabiju zombíků a u toho se směju. Moc mě to bavilo a nestydím se za mých 5 hvězd. ()

DruidKarel

857. hodnocený film: Komedie a horor? Horor a komedie? Jde to vůbec dohromady? Ano, hororová komedie je v tomhle podání skvělou směsicí stylů a žánrů pro ty, kteří se chtějí smát i pro ty, kteří si chtějí pod dekou okusovat strachy nehty. film má výbornej příběh a vůbec nevadí, že je tu Woody jediná herecká hvězda. Skvělé komentáře, vynikající dialogy a perfektní kostýmy i příběh. Tohle je pro mě obrovské překvapení a jsem jenom moc rád. že ten staej lišák Harrelson se ukázal jako vynikající herec. 4* jsou jasně daný a rozhodně můžu dál jenom doporučit. 4* ()

C0r0ner

Poměrně dobrá zombie komedie, která samozřejmě na klenoty žánru (Braindead) nemůže dosáhnout ani ve snu, ale na krátkodobé zabavení je optimální. Mrzelo mě, že tvůrci trošku víc nepřitlačili na pilu a nevytvořili větší masakr. Těším se na dvojku, od které očekávám méně keců a větší řežbu. 80% ()

Cheeter

Vzhledem k tomu, že se blíží pokračování, tak jsem se rozhodl podívat na jedničku. A došlo mi, že původní hodnocení budu asi muset změnit. Dost jsem se bavil. A navíc, je to jeden z málo filmů, který jsem si v poslední době pustil podruhé. Jinak spíš jedu novinky. Takže je tu určitě známka kvality. ()

lakikaki

Zombieland je originálny, vynikajúco zrežírovaný, má výborný soundtrack, skvelé postavy a jedno absolútne geniálne cameo; čo je ale na celom filme to najlepšie, je jeho krátka minutáž. Vážne. Pár minút naviac by filmu narušilo nepretržitú reťaz originality, vtipu a „cool faktoru“ a z prvotriednej zábavy by sa razom stala zábava „iba“ výborná. Jediná vec, ktorá mi na celom snímku vadila, bol prekvapivo veľký počet nelogickostí počas poslednej štvrťhodinky, ale nad tými rád privriem očko, pretože inak bol Zombieland úplne perfektný a predčil všetky moje, už aj tak vysoké, očakávania. Piata hviezdička bola síce behom filmu trochu neistá, ale keď začali v posledných sekundách hrať Raconteurs, na tvári sa mi objavil úsmev od ucha k uchu, po chrbte mi prebehol mráz, zalial ma pocit nevídanej eufórie a spokojnosti a o finálnom verdikte už nebolo pochýb. Delikátna jednohubka, ktorú si určite dám ešte mnohokrát. [95%] ()

Fallen_One

Pro mne určitě zklamání. Čekal jsem dle rencezí něco víc, protože jsem nevěřil, že jde nějaký film o zombiích natočit originálně a vtipně. Některá nadsázka a klišé děsně bili do očí, mnoho nelogičností a nereálné chování osob mně nakonec skoro donutilo dát dvě hvězdy. Ale scény s Billem Murayem a Harrelsonovi vtípky to nakonec vytáhly na tři. ()

bouchy

Asi to nejvtipnější, co jsem za poslední půl rok viděl (je to i tím, že jsem za poslední půl rok viděl asi jen 4 filmy, z toho ještě 2 se Seagalem...). Postavy mi celkově dost přirostly k srdci, hlavně floridskej bouchač Tallahassee a uprděnej Columbus. A holky to taky nezahrály špatně. V paměti mi utkvělo dost scének, takže po téhle stránce film také splnil svůj účel. Celkově 100% - nemám tomu co vytknout a dokážu si představit, že si to za svůj život pustím ještě mockrát. ()

Martrix

Zombieland je spíš roadmovie-komedie-horor a to v poměru 60:30:10 . Většinu času nenudí, i když je tam pár hluchých míst a fórky mohly být ostřejší. Woody má úžasný potenciál úchylnosti, který mohl být využit víc. Určitě by filmu pomohlo, kdyby si tvůrci ujasnili, co že to vlastně točí. I když film drží pohromadě a hlavní hrdinové jsou v pohodě, bylo mi vcelku jedno kdo skončí jako hamburger. Na jeden zimní večer dobrý. Nic víc. ()

Wormboy

Woody Harrelson bol paradny drsnak, niektore napady boli viac nez dobre, ale inak je Zombieland len dalsi v rade nevyraznych zombieakov, ktore nam ukazuju, ako sa Zack Snyder so svojim remakom Dawn of Dead trafil do cierneho. Pre mna osobne sklamanie. 2,5/5* ()

Pajky3

Pro mě jednoduše nejlepší film se zombíkama za několik posledních let. Hrdinové maximálně sympatický. Celou dobu jsem seděl upoutanej u monitoru. Super obsazení, vynikající skeč s Billem Murrayem. Hodně cool vybíjená, celou dobu jsem se bavil a o to přeci jde... ()

J0hny5

Zajímavá postapokalyptická zombie komedie, určitě stojí za shlédnutí, role Billa Murrayho nejlepší:) 75% ()

necisty

Co za blázna tohle vymýšlelo:D?! Filmů se zombíkama je kotel, ale tenhle určitě vyniká z davu. Nejen, že je to zábava, ale ono to ke všemu fakt dobře vypadá - všechny ty zpomalováky, hlavně na začátku. Ač bych něco takového nejdřív tipoval na pořádné Béčko, tak se s tím všichni vypiplali na maximum. Ještě jsem si před shlédnutím říkal, že bych si mohl pustit nějaký film s Billem Murrayem po včerejších Hromnicích a to jsem vážně nečekal, že by se mohl v něčem takovém sám objevit:D, haluz. Start a konec má film už dopředu stanovený stejně jako všechny filmy tohoto ražení, ale to co se děje uprostřed je opravdu parádní a každý dostane něco - strach, doják, střelbu, humor. Akorát např. strach a doják není dotažen do konce. Také závěr se mi líbí otevřený, ale pokračování by asi nebylo to pravé ořechové. Mohlo to být lepší, ale stačilo! Takhle jsem naposled brečel při Titanicu... Možná Garfielda... (To jsou hlášky z filmu, ale pospolu to taky vypadá dobře:D) ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku