Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

seefoo

Podle mě film, který si jako komedie zaslouží 5 hvězdiček. Ať si kdo chce co chce říká, mš se to líbilo. A moc. ()

blekekeke

Taky se vám to zdálo pomalé, utahané a bez akce? A co vtip? Taky vám tam chyběl? A že Bruce už není co býval? A co na to medvídek? ()

p.a.douch

Dost hrůza. Dal bych jednu, ale Willise mám zkrátka rád. Morgan mi v 30 Rocks nevadí, ale tady jsem ho nevydejchal. Hrůza. Scott je taky hroznej (a to ho taky docela můžu). Musím se přiznat, že jsem nebyl schopen podívat se na tohle dílo v jednom kuse. Smith mi bohužel taky moc nesedí, takže s tímto filmem zkrátka nejsem na jedné lodi. Na odpad to neni a jednu hvězdu za Bruce a Brodyho koně. Takže s přivřením obou očí 40 %. ()

tyzmrde

Pro mě komedie roku 2010 a jeden z nejlepších filmu Kevina Smithe. Viděl sem to asi 10x. Přiště natoč Clerks 3 protože já vím že ty dokážeš pro ten film vymislet několik spousty nápadu za měsíc... ()

oSiSko

Ako paródia je to super, niektoré scény sú vážne podarené, hneď tá prvá je ale asi tou najlepšou, Bčkový film, ktorý, ale vyplní večer úspešne. ()

MUNRO

Hodně nenáročná akční komedie.Bohužel jde o omleté téma i scénář.Dvě dvojice pošťuchujících se detektivů dokazujících si vzájemný respekt,versus drogoví dealeři.Navíc Willis,Morgan i Scott hrají v podstatě to,co jsme u nich viděli už několikrát.Willis je ten akčnější a chytřejší z přitroublých detektivů,Morgan je naopak nepřekvapivě užvaněnější a popletenější a Seann William Scott snad ani neumí hrát nic jiného,než extrovertního blázna.K tomu pár výbuchů, mraky vystřílených nábojů a partička středoameričanů,co rádi koks a jiná opia.Jediným a v podstatě zásadním rozdílem oproti desítkám podobných akčních komediích je důvod sporu.A tím je sběratelská kartička známé baseballové hvězdy.Oproti obehranému tématu je ale třeba přiznat,že pár fórů se opravdu povedlo a chvílemi film opravdu baví.Neurazí,ani nenadchne. ()

Nebe007

Mám hodně rád akční filmy Bruce Willise a stále víc se mi zamlouvají i ty komediální. Tento počin mě velice mile překvapil a mnohokrát jsem se musel smát. ()

collinduff

Tak toto nie. Kevin Smith je super režisér, ale toto je volovina. Trápny neg.. černoch, nudný Willis a ako tak zábavný Seann, ktorý dostal sakra málo priestoru. Kevin, natoč radšej Clerks 3. ()

Salus

Příšerný parťák rádoby pomáhá starému dobrému Bruceovi vyřešit rodinnou lapálii a přitom BTW postřílet pár lumpů. Celkový dojem je neuvěřitelně trapný a nezbývá než si jen povzdechnout - kam se poděl starý dobrý poslední skaut? ()

ariari

tak ja nechápem, ako sa dokáže niekto "stydět" za výkon herca, ktorého ani osobne nepozná, ale zato sa dá zastydět sa úbohý koment "a la pustite moje božstvo už niekto konečne k tomu, nech vidíte, burani, ako sa točí dobrý film! ()

rytir1

Jak již někdo nazval přede mnou, Willis kráčející pro baseballovou kartičku, bláznivej Morgan a ukecanej Scott, dokonalá komedie.. ()

RomanBond007

Priemerná komédia, hoci nič svetoborné, dobre som sas pobavil pri niektorých scénkach. Bruce Willis je dobrý herec, hlavne ako poliš, ale táto komédia nie je nič nové, čo by som nevidel. Hodnota príbehu sa kolíše niekde nad polovicou výkonu, ale za tie fajn vtipné scénky dávam 3 hviezdy. 65%!!! ()

gpx

Dlouho jsem krimi komedii neviděl, takže dobrý. Ale vím jistě, že jsem už viděl pár lepších. ()

r007 odpad!

Tak nevím, jestli Brucovi chyběly peníze pro dceru nebo si ten scénář pořádně nečetl...každopádně nekutečně stupidní, ani trochu vtipné a ti dva se prostě k sobě vůbec nehodili : ()

wdc

Willis normální a jeho parťák rádoby vtipný dělá ze sebe blbce. Přisprostrlé, místy vtipné ale i absurdní a trapné. 2-3* ()

npZHALYkz

Viděl jsem Cop Out v Kanadě a musím říct, že díky nevalným tamním recenzím jsem šel na film jen díky tomu, že Smithe a Willise prostě žeru. Takže očekávání nebyla velká, což bylo dobře, a u filmu jsem se docela pobavil. Na Clerks ani Mallrats to nemá ani náhodou - je to úplně jiný druh zábavy. Taková hloupější bych řekl, ale je. Bez Jaye a Mlčenlivý Boba to prostě není ono. Noochie-noochies... ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010