Predátoři

• USA Predators (více)

V novém pokračování série Predátor se Adrien Brody představuje v roli Royce, žoldáka, jenž se neochotně ujímá vedení skupiny elitních bojovníků, kteří se nedobrovolně ocitají na planetě pokryté džunglí. Když se ale tihle chladnokrevní “predátoři” s lidskou tváří ocitnou ve válce s novým druhem skutečných vesmírných Predátorů, začíná rozhodující utkání mezi lovci a jejich kořistí. (Magic Box)

asfalt

Brody sa tak snaží, že mu to skrátka musíte veriť. Film predčil moje očakávania, i keď som mal menšie obavy, ako sa s týmto žánrom N. Antal vysporiada. ()

TooMoneyToo

Po AvP se lovci opět vrátily, ale nejsou v takové formě jak kdysi. Tak promrhaný potenciál fiktivní postavy či tvora, sem neviděl od dob Spawna!!! Brody mi tam vůbec nepasuje, zbytek obsazení je celkem v poho. ()

Étienne

Relatívne vynikajúci nápad umiestniť najnebeznečnejších zločincov na inú planétu spolu s predátormi sa u mňa stretol s počiatočným nadšením.Antal sa s akčnými scénami celkom dobre popasoval, ale celková logickosť konania postáv je v niektorých prípadoch na vážkach, to však už záleží od diváka. Osobne si však myslím, že stopáž filmu je prehnaná, niektoré scény zbytočné alebo zbytočne natiahnuté a hriešne nevyužití herci, ktorí v mnohých prípadoch ani nemali čo hrať. Ako typická oddychovka na nočné kino to funguje celkom dobre, ale opätovná projekcia určite nehrozí (aspoň nie v najbližšom čase). ()

ICE-GRADLO

4* uz jenom ze setrvacnosti. Velice dobry napad nas zavest na jejich planetku. Mensi vylidnovacka, ani me to nevadilo, ze tak krasne vsichni poumirali, zadna postava nebyla svata :) ()

Jeand´Boa

Vydařený počin, který si na nic nehraje...vizuální pastva, která dostatečně navazuje na dva první snímky - nejen přímými odkazy, ale rovněž příběhem, vyprávěním, akcí...po hloupých pokusech ztvárnit boj predátorů a vetřelců konečně zdařilý pokračovatel jedné legendy... ()

Dillon

Návrat z části k mnou tolik milované klasice, ale i částečně zbytečně zkažený profláknutými flashbacky (skok ze skály do vody, divadýlko s mačetou á la Billy, apod.). Jinak ale dobře natočený film, který mne bavil od začátku do konce. ()

Castielo

V porovnání s obdobnými ,,monster filmy,, paráda. Drží krok i dech s konkurencí. Líbilo se mi zajímavé spektrum zabijáku(nejvíce týpek z jakuzy, kterej konkurenta zpacifikuje katanou) i různé zvraty-morpheus, doktor monstrum apod. Závěrečná pranice v ohni úžasná. Co bych vytkl je atmosféra, která mě nijak nevtáhla a ani nezaujala. Vše mě nechávalo chladným...tak asi pro to ty 3*. Ale doporučuji všem:-) ()

Mr.FreeZer

Jednoduše lepšího Predátora než je ten z roku 1987 filmaři nenatočí i když se snaží. Tenhle snímek beru jen jako odkaz na výbornej film s Arniem. Tu pravou šťávu a atmosféru jako měla jednička, tohle rozhodně nemá. ()

dakarin

Nic objevného, ale celkem zdařilý standard --- podle mě to na jisté úrovni drží celkem vydařený casting a umírněná režie --- nenáročný film na jedno podívání --- hudba povedená --- komentáře ostatních nejsou daleko od mého pohledu, třeba Tom Hardy to vystihl jednoduše a přesně ;-) ()

foundation

Prakticky nepozeratelna hovadina s C ckovym scenarom, dialogami, postavami ,,obohatena,, nulovou atmosferou. Broody je vynimka ten si to zahral ako potreboval. Ospravedlnovat to nejakou ,,poctou,, zanru alebo podobnymi nezmyslami je naprosta hlupost pretoze je nadherne vidiet ze v tomto pripade jednoducho o ziadnu poctu nejde. Jedna sa cisto o absolutne zlyhanie ako rezisera tak aj celeho timu okolo neho. Horsi ,,akcny,, film s tak neskutocne vybornym potencialom som nevidel roky. ()

Yancl

Wow .. mohu jen tiše tleskat a chválit. Od první minuty je tenhle filmek akčně nabroušený, napínavý a chytlavý. Prostředí báječné a co se týče vizuální stránky, není co vytknout. Mám rád tenhle typ 'oldschool' řežby, kde se nehraje na promyšlený příběh a dějové zvraty. To, oč tu jde, je podáno bravurně. Z očí hlavních killerů jde cítit strach a touha vykuchat svého nepřítele. A i když první Predátor je pouze jeden, tenhle snímek se mu v jádru dost podobá a to se mi líbí :) [80%] ()

Laca1313

Nějaký delší komentář je zbytečný, protože vše podstatné bylo již řečeno v ostatních komentářích. Ale neodpustím si několik poznámek. Hodně mi vadila určitá chaotičnost filmu,kdy některé scény neměli žádnu logiku, či případně něco bylo nakousnuto,ale již dál nevysvětleno. Také jsem měl trochu problém s postavama, kdy bych snesl ještě alespon jednu ženskou postavu, a víc prostoru pro postavu Dannho Treja, a hlavně L. Fishburna. Jejich potencionál zůstal nevyužit. Největším problémem pro mě byl ale A. Brody. Nění to prostě typ herce pro takovou postavu. Ostatním hercům jsem byl s přimouřením oka ( u D. Treja bych to oko ani nemusel přimouřit) ochotnej uvěřit jejich postavy. A Brodyho né. Pro mě to prostě neni typ akčního hrdiny a jeho postavu měl prostě hrát někdo jinej. A ani by to nemusela být hora svalů jako byl Arni v prvním Predátorovi. Dobře bych si tam dokazála představit Vina Diesla, Rona Perlmana, nebo klidně i L. Fishburna. Na druhou stranu mě ale potěšili vzpomínky na první díl (např. vyprávění aA. Bragy nebo boj jakuzáka s predátorem). Celkově pro mě osobně srovnatelné s Predátorem 2. ()

helraiser

Já byl teda spokojenej, hodně velkej kvalitativní vzestup od AvP. Hodně skvělé akce, Yakuza vs. Predátor na ostří, Predátor vs. Predator či honička s psama neměla chybu. Sice to není tak dobrý jako první díl s Arnym, ale akční zábava to je neskutečná. Rozhodně to stojí za to a můžu jedině doporučit. ()

Kingjiri

Velmi důstojné pokračování série Predátorů. Jedničku už asi překonat nelze, ale dvojku překonali Predators s přehledem. Děj se přesunul z města opět na opuštěné místo, kam se Predátor podle mého názoru nejvíce hodí. Potěší slušné herecké obsazení, ve kterém se objeví i Danny Trejo. Musím přiznat, že jsem měl jisté pochybnosti při obsazení Adriena Brodyho do role hlavního hrdiny a největšího bouchače. Nakonec to ale zvládnul a podal ve své roli slušný výkon. Také mě potěšilo, že tvůrci dodržovali všechny nejdůležitější zásady Predátorů (neútočit na lidi bez zbraní, bojovat tváří v tvář s rovnoceným protivníkem apod.) a nevznikl tak žádný paskvil. Celkem jde o slušnou podívanou, do které se zase trochu vrátila ta pravá predátorská atmosféra a já jí dávám čtyři zasloužené hvězdy. ()

lxbch

Cestou džunglí to Nimród jako správný nimrod dobře šéfuje, ale pak se v tom už asi málo nimral a vrtal a dopadlo to, jak to dopadlo. Mohl z toho vymáčknout víc. ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (více)

Predátora čeká další šance

Predátora čeká další šance

14.08.2015

Legendární scenárista Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) předloni natočil miliardového Iron Mana 3, takže záhy přehazoval mnoho režijních nabídek. Nakonec si vybral sedmdesátkový noir The… (více)

Predátora čeká další sequel

Predátora čeká další sequel