Zlatíčka

Česko, 1998, 55 min

Režie:

Jiří Adamec

Účinkují:

Petr Nárožný, Václav Postránecký, Ladislav Mrkvička, Karel Smyczek, Jiřina Bohdalová, Jan Rosák, Miroslav Vladyka, Antonín Panenka (více)

Moderátor si vždy pozval nějakou známou osobnost a další čtyři osoby, které byly nebo nebyly jeho příbuzní nebo přátelé. Poté byla položena otázka, kdo je hostův sourozenec, dítě nebo partner. Publikum mělo uhádnout, kdo z nich to je. Tyto osoby mohly zalhat a vymýšlet si, ale host nikoliv. Pokud pár, vybraný z publika uhodl, dostal pár zlatých náušnic. Na závěr si host mohl přát nějaké přání, třeba zazpívat písničku. (Aknah)

giovanni3 odpad!

nevím o co se tento pořad snažil... Nárožný není špatný herec, ale zde mi vyloženě vadil a vůbec smysl toho pořadu mi dodnes zůstal skrytý a když to pak vedl Postránecký tak to bylo ještě horší.. Odpad! ()

Pussycat18 odpad!

Pan Nárožný je u mě pan herec, je milý, sympatický, talentovaný a opravdu inteligentní... a právě proto nechápu, co ho dohnalo k tak zoufalému činu? Můj pohled na něj se tímto samozřejmě nemění. Můj pohled už ale ani nezahlédne tento... "pořad" ()

Paity odpad!

Petr Nárožný, co by moderátor opravdu podivného pořadu, který měl být hlavně zábavný. No, já si nemyslím, že by se jím kdy stal, ale možná má někdo jiný náhled na věc. ()

Wishkah

Pořad o ztrapnění českých celebrit. Nic moc a ani "oduševnělé" výroky dětí ničemu nepomohly. Sledovat jak se nějaká selebrita hodinu červená mi nepřišlo nijak vtipné ()

phoenixer odpad!

Nevím proč mám s tímhle pořadem spojenej přežitek komunismu. Všichni se museli tvářit natšeně, ikdyž je to evidentně nebavilo. Pleška Nárožného se blýskala jako by ji v maskérně čerstvě naleštili indulonou na boty a soutěžící trapně vymýšleli rádoby vtipné historky. Vrcholem všeho byl song na závěr. Grc grc... ()

RajAthen

Hodnotím čistě moderování ve stylu Petra Nárožného, kdy měla tato talk-show svůj styl a v době TV výplachů byla celkem příjemnou eventualitou. Změna moderátora byl tragický přehmat a dál bych se již nevyjadřoval... ()

Ceberus

Nepamatuji si tenhle pořad jako něco, k čemu bych měl odpor. Nárožný i Postránecký měli na poměry komerční televize celkem nezvykle ebenovsky civilní vystupování a myšlenka s rodinnými příslušníky ukrytými mezi falešnými představiteli byla originální. ()

topi80

Jsem překvapen nízkým hodnocením. Já si to pamatuji jako celkem milý zábavný pořad, který na tehdejší Nově vyčníval svou přirozeností, klidem a nevlezlostí. I když je pravdou, že se trochu táhl směrem k vyvrcholení, kterým byla konfrontace odpovědí hlavního hosta a jeho potomka. Petr Nárožný byl svou milou ironičností výborný, jeho otázky i poznámky skvěle formulované a slovní projev nesmírně vynalézavý a zároveň kultivovaný. S žoviálním rozšafným Postráneckým šla kvalita rapidně dolů. ()