Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

spiritus

Trošku bulvárek, ale po seriozních Událostech se na to klidně podívám...Sledovat, jak si Nova dělá z diváků cvičené opičky, nikdy není na škodu :D ()

Yaan

Vím, že je to těžké a vyžaduje to opravdu hodně fantasie, ale představit si horší zpravodajství ...jde. ()

Pompaj odpad!

Všechno špatně. Titulky nádherně zakryjí 60% plochy, takže člověk nic nevidí. A k reportážím, žádné tam nejsou (solidní), zkreslené, překroucené a bůh ví co eště. Není to film či seriál, ale je to tu. Co je dobré je rubrika " Borec na konec" i sportovní noviny stojí za nic 5 minut je docela málo. 5% ()

ProgLaney odpad!

Těžkej bulvár, u těch špatných zpráv hodně krve v záběru a tklivá hudba jako bonus, dobrých málo, objektivních a přínosných zpráv co by se za nehet vešlo. Ale dovíte se, co se stane s vodou v -15°C. Jo a ... více na tn.cz. ()

Oyer

Koho pro boha v hlavních zprávách zajímá, co se bude dít v nějakém seriálu Ordinace v růžové zahradě ??? Sport v katastrofickém podání... ()

kritiklon

Pro to, jak dělá zprávy a publicistiku vůbec tato televizní stanice mám jen 3 slova: Amatéři, outsideři a břídilové!!! Někdy( téměř každé 3 minuty) se musím smát! AMEN ()

Trash

Pokud, dle ofciálního textu distributora, někdo tyto televizní noviny shlédne...tak by měl pak sestoupit z výšin a zkusit je zhlédnout, možná to pomůže. ()

GreatestFan odpad!

Dementní zprávy určené jen na zaplnění programu, ze kterých mám méně požitku nežli z blbých reklam na plíný. Táhněte!!! ()

ac3r odpad!

Zprávy to jsou hrozný o tom není sporu, co je ještě horší, tak jejich velká sledovanost, což o národu leccos vypovídá... ()

mosnak odpad!

Tak tohle je nejtěžší bulvár co nám televize může nabídnout. A to nemluvím o tom, jak reportéři dělají z lidí dementy - 0% ()

Milky. odpad!

Absolutní dno žumpy, to nejhorší co lze vymyslet, naprosto bezvýznamné reportáže, které se tváří jak by byly o konci světa, když už něco důležitějšího, tak propaganda, masáže.... kdysi jsem litoval lidi, co tohle sledují, dnes už si i o nich myslím své. ()

Esgalnor

Pěkné studio a ikoničtí moderátoři bohužel nedělají kvalitní zpravodajství - reportáže neobjektivní, hrající na city a osudovost výrazně sráží hodnocení dolů. Do toho kvalita některých reportérů a blbosti, jako Borec nakonec, Levně a chutně, Inspektor, a další... Ne, na tři hvězdy to není. ()

bobstock

Nejnenormálnější zprávy v televizi, s reklamami na vlastní zábavný pořady, hledači hub a zvířátky ze zoologické. ()

kukentipla

O čem to je? Každý den nám TV Nova přináší neobjektivní zprávy naplněné zmarem a depresí........... Co já NATO? Moderátoři trpí neštěstím jiných, aby po závěrečném zvířátku s úsměvem na rtech doporučili divákovy večerní TV Odpad. Sklatba jednotlivých reportáží je zhmotněná hloupost. První zpráva: Obama v Praze. Druhá zpráva: Vystrašené kachničky na Nuselském mostě. Třetí zpráva: Hromadná nehoda na D1. Čtvrtá zpráva: žena našla v rohlíku zapečenou sadu šroubováků (bez českého návodu). To vše proloženo prasetem přežvýkanou češtinou. Jednu Hvězdičku za výstřih Borhyové a legandární hlášku "pre telivíziu Nova, Eugen Korda". ()

RomeroIsGod odpad!

Tohle je těžkej bulvární výplach nejhrubšího zrna. Jestli se někdo z těch šíbrů považuje za moderátora nebo dokonce reportéra tak to mě poser. Světská kolotočářka Lucinka se "sympaťákem" Rejnoldsem, teplej estébák Vořech, běhna vOchotská nebo třeba stará dobrá Mirunka Čejků. Co říct, to je výběr do Cirkusu a ne do televize. 0% a jsem zralej z týhle židovize na blití. ()