Strhující film ze života narkomanů. Příběh lásky a pádu do propasti, která nemá dno. Zároveň příběh otce, který zachraňuje svoji dceru z náručí "sladké smrti". (oficiální text distributora)

zette

Rapos je asi takovy reziser jako Vejmelkova herecka, i kdyz na ni se da alespon divat. Coz je trochu skoda, protoze namet neni spatny a i pres vyse zminene handicapy ma snimek nekolik svetlych chvil. ()

farmnf

Na tomto slovenském propadáku se nepovedlo: 1) námět-má to být závažný sociální příběh ale je to fantasmagorická slátanina 2) hudba - nejhroznější směs špatně sejmutého rapu a preludování na sólovku, sem tam indies 3) scénář - tak blbé dialogy musel psát nějaký primitiv 4) režie - no ale zrežíroval Rapoš něco dobře? Aspoň je i tu standardní 5) herci - Vejmelková se sice snaží ale feťačku ji málokdo uvěří, Kramár hraje blbě ale to on vždy. Nejvíc mě dojalo, že Polívka je zběhlý moravan do Francie, kde jest slavným dirigentem, nemá přízvuk a neví že má dceru. Tento film si vážně dělá z diváka velkou prdel. Jo a zapomněl jsem na kameru, taky na hovno! ()

sskrblik

Zoufalý film o zoufalých lidech. Nemá cenu se dále rozepisovat, je to jeden z těch filmů co vám doporučí člověk, který nemá vkus :) ()

Jello Biafra

Strašný brak. Čudujem sa, kde sa tu berú takí skvelí herci ako Marián Geišberg alebo Bolek Polívka. V čom film absolútne vyniká, tak to je konská dávka gýču, patetické scény a nekonečná trapnosť. A tie dialógy.........hrôza a des!!!! Názorná ukážka do akej žumpy padla slovenská porevolučná kinematografia. ()

Paity

Za Evu Vejmělkovou, která rozhodně v období přelomu 80. a 90. let patřila k tomu nejkrásnějšímu, co jsme mohli na TV obrazovkách vidět. ()

Piškotka

Slabé, nepropracované, mnohdy kýčovité. Se samotným jádrem by se daly dělat věci, ovšem bez nastavení nechutnou omáčkou. Celá herecká plejáda ukázala, že umí hrát, ale ani to nestačilo. Vyzdvihla bych uměleckou stránku - postel, obrazy, hra s kovem a jinými rukodělnými materiály., celkové prostředí feťáckého doupěte. Postava navrativšího otce působila jak pěst na oko. Morální bahno stejně mladou Suzanne pohltilo a film skončil, tak jak skončil. A její přesvědčení, že vše je pro blaho děťátka a že ji jako čistou může následovat otec dítěte v momentálním absťáku, vyznělo jako fanatické promlouvání nějaké sekty. ()

mira007

Školní představení roku 1996 - asi jiných diváků ten film moc neměl. Je to taková otravná antidrogová kampaň na plátně, ale tehdy mně to zaujalo. ( a asi to splnilo výchovný účel, protože jsem nikdy nefetoval ani nekouřil ) Kramár zahrál parádně, ale dneska mi to přijde moc naivní.. ()

jirka.jindra11

Neviděl jsem to v rámci školního promítání (jako většina uživatelů), a proto se domnívám, že to není na "odpad". Ano, je to natočené dost naivně, ale zvraty v ději byly neočekávané a konec také nebyl takový, jaký jsem se domníval že bude. Za Evu Vejmělkovou a Bolka (btw. Evina narážka na dědičnost nosu je super- člověk si vzpomene na jeho reálnou dceru Andulu :) ) dávám 3*! ()

mArcElkrIz

Tak tady jsem nevěřil opravdu takřka ničemu. Nevím, jakou osobní zkušenost měli tvůrci s touhle problematikou, ale jestli takovou, jak předvedli, tak na tom nebyli tak zle... Vše bylo naaranžovaně barevné, Kramár i Polívka jen tak propluli, aniž by zanechali větší stopu...ale u tohohle snímku jim to nemám za zlé. Byla to opravdu příliš okatá agitka. A Cohenova píseň v kontextu tohoto filmu ztratila veškerou magičnost... ()

brumbrum

Film bol hrozny, obsahom - spracovanim ale vyborny. Mrazi ma omnoho viac ale z komentarov nizsie, kde rozmaznana zhyckana mladez pri tomto vypale ziva a nudi sa, pripadne sa smeje (WTF?!?!). Tak niet divu, ze svet kosi Covi a hroziaca valka na Ukrajine - cista dekadencia tie komentare. Ked sa natoci kompletna sracka pre zhyckancov, nemoralne, rozosrata, roztrtkana, tak sa to ludom lubi - ovsem ked sa im poda kaliber fetactva, tak sa nudia. Zasnem. 4* ()

olympionik

Z mojej strany nejaká tá hviezdička pridaná z dôvodu, že som sa osobne zúčastnil natáčania. Obstojný Maroš Kramár, Pre mńa veľká nostalgia.... ()

Biopler

Rapoš je ťažký týpek, ktorý dokáže do filmu o narkomanoch vložiť na úvod citlivú baladu Suzanne od Cohena, a to iba preto, že filmu dal taký názov. Najhoršie na celom filme je jeho monštrózna dĺžka cez dve hodiny. Počúvať výlevy Kramára ma bavilo tak maximálne 30 minút. Navyše spojenie Kramár a Vejmělková ma moc nepresvedčilo a obaja skôr zaujali zjavom ako výkonom. Vejmělková je celý film bledá ako smrť, Kramár natretý všetkými možnými farbami neodstrašuje, naopak rozosmieva. Päsťou na oko je otecko vo filme v podaní Polívku, ktorému sa vážne čudujem, že do tohto projektu vôbec šiel. Záver, v ktorom otec nezasiahne, hoci musel dcéru počuť, je fail a ukážka ako Rapoš pracuje s ústrednými postavami. Suzanne nie je antidrogová propaganda, to je amatérsky paškvil. ()