Epizoda výhradně o pletkách a politických rošádách, kterou ozvláštňují dva atraktivní minisouboje - učitele šermu a barbarského válečníka. Zombie vsuvka zatím braná s rezervou, uvidíme jaké s tím mají scénáristé další plány.(22.4.2017)

Osmá epizoda pro mě sice nebyla tak strhující jako ta předchozí, ale stále patří mezi ty lepší. Za nejzajímavější moment dílu považuji závěr rozhovoru mezi Nedem Starkem a Varysem v cele. Mocně mě bavily Cerseiny manipulační praktiky, ale mezi seveřany byl děj poněkud slabší.(8.12.2017)

• JohnMiller

Nie, že by som nejako obľuboval zombiekov, ale to mysterózno sa sem neskutočne hodí. Keby som mohol, tak by som sledoval iba príbeh ktorý sa točí okolo steny. Pseudo kráľ Joffrey ma každou epizódou štve viac. To je niečo tak nesympatické, že by som ho dokázal bezdôvodne vyfackať.(2.7.2016)

9/10(25.4.2016)

Akce střídá akci, napětí se stupňuje, série každým dalším dílem spěje k velkolepému vyvrcholení. V této epizodě Arya poprvé prokazuje své šermířské umění, Jon Snow na Zdi bojuje s dvojicí nemrtvých a Sansa Stark se u krále Joffreyho přimlouvá za život svého otce.(28.12.2015)