Grotesque

neurol

Tento film je bible všech úchylů a magoru a policie by měla sledovat scénaristu a režiséra zda nemají někde podobný pokojíček pro své záliby. Japonci zde opět dokazují ,že jsou to ty největší prasata. Na své si přijde snad každý,od milovníka různého nářadí až po ručně dělané šperky. ()

hevys

hodně bizarní film,který ale nebudu pranýřovat za to že se vymyká všem zavedeným pravidlum.spiše než o hodnocení přemejšlim zda byla režiserova fantazie zcela vyčerpána,nebo chtěl jít jestě dál...a jestli v japonsku existuje nějake tabu. ()

Tonom27

HARDCORE! Předem varování... Jen pro silné povahy. Film nenabízí absolutně nic. 70 minut brutality, týrání a hnusů... Useknutý péro, kozy. Absolutní ostuda srovnávání s Kostkou, Sawem, kde hraje děj určitou roli. Samotný režisér a scénárista Širaiši musí být magor s velkým M. 15% ()