Grotesque

Tomy_TO odpad!

Pri tomto filme som vydrzal 35minut. Je to proste nieco hnusne a zvratene. Ako si dovoli distributor porovnavat tento film so saw??? Saw ma nejaky dej a dobry scenar. Ale tento hnus je len o uchylakovi ktory muci ludi. Podla mna tvorcovia normalni neboli. Hnus! Odpad! ()

powda

Tak toto už áááno. Už dávno som horror neprežíval tak ako tento. S kamošmi na izbe sme vrieskali po celej budove ( však sme chlapi, a máme radi kozy:) ). Vo filme nejde o nič viac ako o drsnú necenzurovanú ukážku mučenia. Film ako predstaviteľ exploitation splnil svoju úlohu (aspoň pre mňa). Skrytú pointu, alebo niečo "špeci" v scenári nenájdete. Čistý masaker. Koniec si síce mohol režisér odpustiť, ale budíš. ()

Ajfist

Námět sice dost jednoduchý,ale tohle je dost drsný kousek.S detaily si tady filmaři zase docela pohráli.Dost hardcore řezničina.Ale stačí to vidět jen jednou a člověk si to na dlouho pamatuje. ()

Frollka

U tohoto filmu opravdu váhám s hodnocením, po přečtení některých komentárů. Děj filmu je dost plochý, člověka asi zaskočí jen krutost onoho "doktora" , kdy je dost živě ukázáno řezání těl, zmrzačení a naprostá nelogičnost příběhu. U některých krutostí jsem musela odvracet zrak např. propichování oka, nebo řezání prstů. Následně jsem nechápala hlavní herce, kdy leží v bílém nemocničním pokoji a povídají si jako by se nic nestalo a že ten, kdo jim ubližoval je vlastně taky jenom člověk a jeho jednání je pochopitelné, nevím ale něco jako pud sebezáchovy by tam mohlo proběhnout. Až na naturalistické ztvárnění ubližování v tomto filmu nevidím nic jiného, nebylo vysvětleno proč to dělá, máme snad věřit, že znala jeho matku jako prostitutku a proto všechna ta krutost... ? Nevím, očekávám od hororu asi i nějaké vysvětlení, logiku, pointu, prostě něco víc než jen sledovat 73 minut řezání ()

2sistem

Od tohoto filmu se moc očekávat nedá, o děj příliš nešlo, důležitý bylo jen to sadistický mučení, takže to uspokojilo mou oblibu v hororech jen po té krvavé stránce a to na tolik, že si to 5* zaslouží. ()

Unrealik

Čekal jsem více, o dost více. Vždyť to většinou bylo jen samoúčelné mučení. Navíc mi přišlo dost nereálné. Zajímavější část byla ve zotavovně, hm, ale brzy skončila. ()

Filatov

Brutalita asi dosáhla vrcholu. Titulek "brutálnější než Hostel" je pravdivej a já mu dávám za pravdu. Osobně jsem neviděl asi nic nechutnější a úchylnějšího než tohle. Film i když je krátkej, se docela vleče a je to asi tím, že zde hrajou jenom tři herci. Byl by to průměrnej horor, kterej ve mě vyvolával pocit zhnusení, ale za závěr strhávám hvězdu, protože to byla trapnost nad trapnost. Takže ano dalo se na to dívat, ale na lepší hodnocení to není, protože vršení humusu, brutálnosti, úchylnosti a oplzlosti za sebou za filmařinu nepovažuju. ()

Hrobař

Hodně asijské, však víte taková ta doktorská preciznost. Docela to funguje, ne že ne, ale celkově mi ti Japončíci moc neříkají. Ale gore povedenej. ()

uprchlice odpad!

Dvěma slovy bych okomentovala tento film NAPROSTA PÍ*OVINA. Nic jiného se k tomu nedá říct. Nějakej úchylák unese mladý pár. Tu holku pak znásilní a oba je začne mučit. I když mají zranění tak vypadají docela ŽIVĚ. Pak je z nějakýho důvodu odvede do nemocnice, protože ho prý DOST VZRUŠILI no jenže tím to nekončí. Líbí se mu to tak, že chce víc. Pak tomu klukovi vyrve střeva a ten následně umírá. Ta holka se tomu úchylovi před smrtí vysměje a ten jí pak rozřeže motorovkou a usekne jí hlavu. Nesmyslně se ta hlava ještě ŽIVÁ zakousne do jeho krku a ten kluk mu pořeže nohu. Ten úchylák to samozřejmě přežije a konec začíná chycením nové oběti. Myslím si, že tento film nemá hlavu ani patu. Japonci se nechali inspirovat od Američanů a tak trochu se jim to vymklo kontrole a vymysleli naprosto nudný a brutální scénář. Nic než krev, křik a střeva od tohoto filmu opravdu nečekejte. Je zvrácený a nechutný! Japonci a jiné asijské země by už fakt měli pochopit, že na opravdu DOBRÉ horrory prostě nemají! (vyjímka je film Bolest) ()

Baroque

perla exploitationu. možno sem-tam drevnejšie výkony, veď japončíci nepôsobia v hororoch nikdy presvedčivo. skôr polokomicky. ale inak fakt brutalita. tvorcovia musia byť dobrí magori. každopádne, vybúrili svoju bujnú fantáziu a skôr patria do ústavu, ako ku kamere. keď si už myslíte, že sa niečo stane, stane sa to. dúfajte, že sa vám po zhliadnutí tohto dielka nebude nič snívať. 7,5/10 ()

Petr_Vacikar

Japonky mají snad větší bradavky něž kozy jako takový. Když Tej upištěnej japonce obě ustřihnul, to byla nejlepší scéna z filmu. jinak slabota splatter film... 2/5 ()

Little_Sawy odpad!

Já ani nevím, zda, si tohle zaslouží nějak komentovať. Já jsem trpěla taky. Ale při koukání téhle 69 minútové sračky.O příběhu se ani nedá mluvit protože zde žádnej nebyl, jenom sadistickej psychopat který si vyhlížel své oběti a ve svém laboratoři je s velkou oblibou mučil. Sakra to bylo úbohý! Svatej hostel. ()

Destoroyah

FILMOVÁ VÝZVA / Najznepokojivejšie Filmy Všetkých Čias: Toto bolo naozaj slabé. Dej o ničom aj keď to mi nevadilo pretože o ten tu ani nešlo ale ani krvavé a brutálne scény neboli až také nechutné ako som čakal ale urobené sú dobre. Nesympatická dvojica ktorá čím ďalej tým viac ma srala každým ich rozhodnutí. Pred nedávnom som sa dozvedel že toto nie sú ani zďaleka tie najnechutnejšie filmy ale beriem ich tak ako legálne filmy. Ostatné sú už naozaj skoro celosvetovo zakázané alebo nelegálne. Ale čo sa týka tohto tak nudné a čo sa týka brutality tak slabé. HODNOTENIE: 4/10 ()

Sylas

Japonci byli vždy trošku ujetý a nebáli se točit takové filmy, ale gore celkem slušný. Trošku násilí, krve a i toho orgasmu jsme se dočkali. Zápletka a příběh o hovně, postavy nesympatický, ale o to více sem si to mučení užíval. Žádný hardcore v tom nevidím, ale zase ukázali něco více než ve většina krvácích. Ukázali větší detaily a to se cení. Přirovnal bych to trochu k Hostelu nebo Saw.  Žádný kvalitní film to není, ale pokud Vám nejde o příběh, ale čistě o krvák, mučení a něco málo z péčka (cca 10 minut), tak tento film je pro Vás. Doporučuji všem milovníkům uzenin a proto uděluji filmu 2 zakrvácené hvězdičky. ()

mskarabeus odpad!

Úchylné , odporné, hnusné, Mám rád horrory ale co je moc to je moc .Nechápu že jsem to vydržel až do konce !Normálně se na asijské horrory nedívám, tady jsem to porušil a jen jsem se v tom utvrdil, Asie už nikdy! Japonci jsou šílenci !!!! ()

GizmoD

Bizarny horor s nie prilis originalnou zapletkou, chabymi dialogmi, vypalcovanim, vyhonenim a niekolkymi zaujimavymi gore scenami. ()

sun.eagle

něco takového jsem neviděl. Viděl jsem spoustu hororů, kvanta, i gore od Fulciho ale nejsou ve srovnání s tímto nic. Do doby než jsem Grotesque viděl jsem si nemyslel že mě otrlého diváka zvyklého na ledascos něco překvapí. V popisu se píše něco o srovnání s Hostelem či Saw, na to zapomente, tohle je uplně jiná liga. Popravdě Saw a Hostel je ve srovnání s Grotesque asi tak brutální jako písen Dády Patrasové "chytila jsem na pasece žížalu!!!" a to i přesto že DÍKY BOHU nejsou určité záběry ukázány detailně. Co mě zaujalo a na co jen tak nezapomenu je předěl, či jakasy pauza chcete li, nechci spoilerovat, který dodává filmu jiný rozměr, a liší se od pruměru. Ještě jedna věc kterou myslím skutečně vážně: VAROVÁNÍ tenhle film si na rozdíl od spousty jiných skutečně zaslouží přístupnost od 18 let, nikd mladší by se na to nemě dívat, fakt ne. A než se do filmu pustíte tak nejdřív zkoukněte soft verzi typu Hostel či Saw a počkejte co to s vámi udělá, pokud budete znechuceni tak do takového hardcoru jako je Grotesque se nepouštějte, není to pro vás a mohlo by vám to způsobit psychické trauma. Myslím to zcela vážně... ()