Grotesque

Katy19

Dávám hvězdu jen za toho pošahanýho "doktora", dobře to zahrál. Jinak to ostatní není nic pro mě, až moc velká krutost, která přesáhla únosnou mez! ()

sonnycz odpad!

Toto byla ta největší blbost jakou jsem kdy viděl. S filmem to nemělo absolutně nic společného a odehrávaní především ve dvou místnostech a se třemi herci jenom svědčí o "kvalitě". V mnoha pasážích jsem se prostě neudržel a musel jsem se začít smát (například když se useknutá letící hlava zakousne chlapovi do hlavy). Ještě teď se divím jak jsem to vůbec dokázal dokoukat do konce... ODPAD!!! ()

Ondrew

Ked som isiel pozerat Grotesque, vedel som do coho zhruba idem. Nuz... a nemylil som sa. Nemozem povedat, ze by sa mi film pacil, nakolko sledovat, ako niekoho vacsinu casu mucia, mi pride drobatko divne. Napriek tomu davam 2 hviezdy, pretoze najma po scene, kedy sa dvojica mala zotavovat, ma autori skutocne vyviedli z miery. V globale ide o snimku pre specificke publikum a z mojej strany jej davam 30%. ()

Retimo

Zvrácenost tohohle filmu podtrhuje fakt,že mučitele hraje muž,kterého si budete pamatovat jako generála z Takešiho hradu))))))) ()

vooddoo

Brutální a krvavé scény mi většinou nedělají problém, tohle bylo ale příliš... Dvě hvězdy tedy za to, že jsem silou vůle vydržela film dokoukat až do konce. ()

Nandemaru

Spoiler: Nespletl si tady někdo žánr? Nechutnost a brutalitu celého filmu totiž bravurně přebily nepopiratelné komediální prvky, když se useknutá hlava japonské slečny lačně zakousla do svého trýznitele potom, co jej nazvala skunkem pocházejícím z děvky. A konec? Romantická scéna hlavy a mrtvého těla, stmívačka, titulky, konec.. Pro mě jednoznačně Horor / Gore / Romantický / Komedie. ()

hony23

Jsou filmy, které je těžko hodnotit. Pokud bych této hluboce perverzní řezničině dal odpad, připadal bych si až jako příliš prudérní estét. A dát tomu 5 hvězdiček, dal bych zámínku psychiatrům celého světa, aby mě nadopovali sedativy a umístili mě doživotně ve vypolstrované místnosti. A nic mezi se tomuto extrémnímu dílku dát nedá... ()

TonoM

Trošku nechápu srovnávaní se Sawem a dalšími filmy na tohle tagy... Prostě jen nechutná Japonská sadistická sračka na téma spíš lidské stonožky, které se však tohle ani zdaleka nevyrovná. 25% ()

argo.smile

Videl som brutálnejšie filmy s podobnou tématikou a hlbším významom. Ale tu to u mňa nefungovalo. Gore obstojne frčalo od 3min aj s kecami typu miluješ ho? dokážeš pre neho umrieť atď... Asi bola škoda, že som si to pozrel až v roku 2020 a nie hneď po vydaní, to by bola asi u mňa viac hviezdná záležitosť ako u ostatných komentároch. Sorry, ale za Gore len 1*, zbytok komédia a fraška tak ako bola ukázana na konci. ()

F2003F

Účelové hardcore gore samo seba pobúrenia a kontroverznosti hladne volajúce scény, na ktorých je postavený tento film vyznievajú len zbytočne nadpočetne s pár neopomenuteľne originálnymi výnimkami. Jediné čo vás prinúti to dopozerať, ak sa dostanete aspoň do stredu, je niečím opačne obracajúcim negatívny dojem a emócie výsledného efektu a správneho pochopenia celkovú ideu ako-tak pozdvihujúc na základe evidentnej snahy produkcie priniesť do obyčajného exploitation filmu neobyčajnú myšlienku nebrať počin ako ďalší zbytočný bezduchý odpad v žánri, ale zanechať stopu znechutením z iného pohľadu. Zle som to pochopil? Rozporuplné pocity síce dokážu uniesť, ale určite to nechcem nadhodnotiť keďže si myslím, že tento zvrátený žáner jednoducho nemá miesto v dnešnom svete a nikdy mať nebude. Po niekoľký krát pri tomto žánri uvádzam ukážkový príklad NEsamoúčelnej brutality napríklad Daddy's Little Girl. alebo efektne pamätnej také Victim. ()

Ace.A.T.L.

No, je to surovej, úchylnej krvák a nic jinýho od toho ani čekat nejde. Mám radši duchařiny, ale tohle byl takovej masakr, že i tohle jsem musel dokoukat. Za mě krvavý 4* a DOPORUČUJU ()

montel

Mladý pár je zajat neznámým mužem a podroben velmi brutálnímu mučení. Je již předem jasné, že naději na záchranu mají velmi mizivou... Brutální japonský horor,který není pro slabší nátury. Vypíchnuté oko,ustřihnuté bradavky,useklé ruce,uříznutý penis a spousta krve. Akorát ten děj je hodně slabý. 50% ()

schindler

Horory mám rád a nevadí mi když v nich tečou potoky krve, ale musí to být třeba v nadsázce (dům 1000 mrtvol) nebo mít rozumnou poentu (saw) či šokující konec (jezero smrti). Tento film nemá ani jedno. Tohle bylo i na mě dost úchylný.No jo no japonci. Jinej kraj, jinej mrav. ()

Snakefinger

Fantastický gore snímek, který je ve většině západní Evropy zakázán distribuovat. Povedené scény a romantické intermezzo v nemocničním pokoji v polovině filmu nechají na chvilku vydechnout a načerpat falešnou naději. Úžasné. Jeden z mých letošních nejlepších gore zážitků na filmovém plátně. ()