V ulicích New Yorku se na hranici zákona snaží balancovat dva neohrožení, ale velmi drsní policisté Danson a Highsmith. Zná je už celé město, jedni jimi pohrdají, jiní je obdivují. Jejich pravým opakem jsou kolegové Terry Hoitz a Allen Gamble, kteří se ale kvůli papírování do ulic prakticky nedostanou. Oba se stávají terčem každodenních posměšků a všichni jimi otevřeně opovrhují. Když během policejní akce Danson a Highsmith tragicky umírají, rozhodne se Terry, že je s Allenem nahradí. Terry se zbraní v ruce přinutí Allena, aby vstal od psacího stolu a vyrazil s ním do akce. Krátce poté dojde k přestřelce mezi překupníky kokainu. Terry Allena vyprovokuje k riskantní jízdě, a tak se Allen vřítí na místo činu, rozmetá zabavený kokain a přejede tělo zastřeleného překupníka. A na problémy je hned zaděláno... (TV Nova)

Gastovski

Velmi dobrých pět minut na začátku, potom už jen nuda a kupa vyčpělých a trapných rádoby vtipů. Trailer mě opět namlsal, ale výsledek shledávám nechutným blivajzem. Zdejší přírovnání s Poldy je namístě a přikláním se k názoru, že Benga v záloze vypadají proti tomu jak louže zvratků. ()

Snake.Charmer

Zdejší hodnocení mě od návštěvy kina v premiérovém týdnu odradilo, ale v rámci akce Filmania jsem bengům přeci jen šanci dal, když je to jenom za to pade... A byl jsem velice příjemně překvapen! Tento typ komedie a humoru mi prostě sednou, takže jsem se bavil od začátku až do konce (kameňák po originálních závěrečných titulcích také stojí za to). Kupodivu mi tu vůbec nevadil ani ten blb Ferrell, kterého nemůžu normálně ani cítit. Naopak do filmu perfektně zapadl a svou roli zahrál na výbornou. Evička ultra-hot jako vždycky, přiměřená stopáž, prostě téměř bez výhrad... Za film 4,5 hvězdičky, a druhá půlka páté hvězdičky za zdejší podhodnocení. ()

dawe787

Čekal jsem více akce a méně keců, ale nakonec jsem byl relativně spokojený. Prostě komedie, kde nechybí vtipné momenty a hlášky a semtam trochu akce. Akorát nevím proč mi tady přišel Marky Mark tak malý, nikdy mi to tak moc nepřišlo. ()

johnymdoe

Tohle jsem nečekal ani v nejhorších nočních můrách... něco tak strašně trapného a nudného jsem za poslední rok neviděl. Mám rád hromadu z herců co ve filmu hráli a za ně dávám jednu hvězdičku,ale jen pro pořádek..za příšerně nehrajícího Marka Wahlberga to není.Ten měl opravdu asi raděj zůstat u toho zpívání. Lituju ty z vás komu toto dvou hodinové mučení připadlo komediální nebo dokonce vtipné. Vzpoměl jsme si na Saw 1 kde si hlavní hrdina uřízne nohu aby mohl utéct...kdyby mě někdo takto připoutal a donutil film vidět více než jednou tak udělám totéž. ()

Benny99

Pro mě jedno z největších zklamání.Na tendle film jsem se těšil kvůli hereckému obsazení,ale nakonec z toho bylo jen pár suchých vtipů a dvou nepřehledných akcí za celej film.SPOILER: Celej film by se dal popsat takhle: Drsná akce,pohřeb,blablabla,Allenova sexy žena,blablabla něco s bankou,"GTA honička",blablabla a konec filmu....hmmmmm ()

Flagg

Občas hodně vtipná, většinou však spíše (pod)průměrná zábava. Dvě hvězdy za obsazení a několik opravdu podařených gagů. ()

Wardan

Tak to jsem nečekal. Viděl jsem tu hodnocení od 2 hvězd do 4, a tak jsem čekal že budu spíš u 4, ale to co jsem spatřil mě ohromilo. Tak trapné vtipy jsem neviděl už nějakou dobu. Začátek, kde řádí Dwayne Johnson a Samuel L. Jackson, je v pohodě. Pak ale odejdou ze scény a nastupuje ona zmiňovaná trapnost. Nefunkční dialogy, nepovedená snaha o humor, špatná akce. Pár vtipných momentů se najde a herci jsou docela v poho, ale vzhledem k tomu že to má skoro dvě hodiny se jedná o velice špatně stravitelný film. ()

melloun

Občas fakt šílené až je to neskutečně vtipné. Naštěstí zde není žádný trapný pubertální humor, takže i ve slabších chvilkách se to dá, ale jinak je to těžký průměr. Kupodivu se mi více líbil Ferrell než Wahlberg, který se jen vzteká, a většinu srandy tak musí obstarat jeho parťák. ()

Rado-KE

Will Ferrell opäť nesklamal. Rola totálneho blbca ktorý je v živote veľmi úspešný je proste pre neho ako ušitá. Kto má rád taký typ humoru, tak si príde určite na svoje. ()

Raziel_cz

Rozjezd byl dobrý, ale poslední čtvrtinou to tvůrci pěkně zprasili. Ferrella nemám rád, Wahlberg hraje dobrou postavu a jeho pohledy opravdu vyvolávají smích... Ale to nestačí. Pár dobrých hlášek padne (GTA), nicméně je pěkný paradox, že nejlepší částí The Other Guys je začátek s Jacksonem a Johnsonem, jenž nemá vůbec vliv na zápletku a příběh. Film celkově působí spíš jako reklama, postavy zcela otevřeně propagují nejrůznější produkty a v 95% případů to není ani cool, ani vtipné, ani nic. Aspoň je vidět, kde se brali peníze na natočení. ()

Ukubumbahoo

Další z filmů, které uchvátí trailerem, ale film sám o sobě silně pokulhává. Ano, místy jsem se bavil, ale většina filmu je vyplněna zbytečnými dialogy a prostě takovou tou nudnou nic neříkající náplní, kterou u akční/komedie prostě vidět nechci. 50% a víc ani ťuk. ()

Joll

Paris Hilton??? Neřekl bych že tam hraje....tak nevím co dělá v obsazení.. Jinak čistej průměr, dost to podržel Rock s Jacksonem, Macha takýho kalibru, že si dovolej projet autobusem a klidně skočit z 10týho patra do křoví :D Rulezz. Škoda dalo se z toho vytěžit víc, mnohem víc. ()

zelda82

Kde ses naucil tak ridit? V Grand Theft Auto:))Naprosto ujeta zalezitost, u ktere chvilemi nevite, jestli se mate nahlas smat nebo si klepat na celo, jestli to autori opravdu mysli vazne... Kazdopadne jsem se bavil ()

Hapretor

Na komedii málo vtipné. Na dobrý film nudné a dost trapné. Role Samuel L. Jacksona a Dwayne Johnsona je úplně zbytečná a trapná. Kupodivu mi tady přišel nejvtipnější Will Ferrell, i když ho fakt nemusim, a opět trapně mu sekundoval Mark Wahlberg. Na to, kolik "dobrých herců" zde bylo, je to velmi slabé, vtipově mdlé. ()

sbl

The Other Guys přímo vybízí k srovnání s Cop Out. Každý si staví na jiném druhu humoru. Zatímco Cop Out jede v striktně Smithovském duchu, který já osobně miluju, ale v Cop Out jakoby šlape naprázdno, tak Other Guys si na nic nehrají a používají mix absudrního Ferrellovského humoru s místy parodujícími scénami. Mě osobně se víc líbili Benga než Poldové, protože jsem se královsky bavil celou stopáž směšně stupidními vtípky ústřední dvojice. Jackson a Johnson si odbyli svoje a přitom jsem ani nechtěl, aby ve filmu figurovali delší dobu, protože taková šablona tu byla už několikrát. Je ale taky pravda, že si tuhle bejkárnu nemůžete pustit pokaždé. Já jsem měl zrovna náladu na nějakou svěží komedii u které nemusím přemýšlet a jsem spokojen na sto procent. A nakonec? Evě Mendez to jako vždy sluší a navíc si ze sebe dokáže udělat srandu takže si u mě zase o něco polepšila:-) ()

Relli

jít na tenhle film sám nemá smysl - musíte jít s partou negrů, mít tu správnou náladu na pořádnou dávku kouletrhajících kravin a pak dozrát do stavu permanentní vysmátosti, do kterýho vás ten film dostane už poměrně snadno. Užil sem si to napoprvý maximálně ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze

06.11.2014

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

07.10.2009

Momentálně natáčí akční krimikomedii Other Guys po boku Willa Ferrella, pak se přesune do temnějších (a citelně chladnějších) vod. Zahraje si totiž v remaku loňského islandského zázraku režiséra… (více)

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

28.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The… (více)