Reklama

Reklama

V ulicích New Yorku se na hranici zákona snaží balancovat dva neohrožení, ale velmi drsní policisté Danson a Highsmith. Zná je už celé město, jedni jimi pohrdají, jiní je obdivují. Jejich pravým opakem jsou kolegové Terry Hoitz a Allen Gamble, kteří se ale kvůli papírování do ulic prakticky nedostanou. Oba se stávají terčem každodenních posměšků a všichni jimi otevřeně opovrhují. Když během policejní akce Danson a Highsmith tragicky umírají, rozhodne se Terry, že je s Allenem nahradí. Terry se zbraní v ruce přinutí Allena, aby vstal od psacího stolu a vyrazil s ním do akce. Krátce poté dojde k přestřelce mezi překupníky kokainu. Terry Allena vyprovokuje k riskantní jízdě, a tak se Allen vřítí na místo činu, rozmetá zabavený kokain a přejede tělo zastřeleného překupníka. A na problémy je hned zaděláno... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (784)

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Diamantovo rýdza mckay-ferrellovka. Občas trápna (nie často), občas tak nehorázne absurdne trápna, až je to zábavné (Wahlberg v baletnej škole), veľmi často skutočne vtipná (hlavne running joky s autom a bezdomovcami, kapitánovými citátmi TLC a Ferrellovými ženami). Áno, zápletka slúži len na rozohranie jednotlivých skečov, pričom niektoré sú na ňu napasované príliš nasilu, ale koho to prekvapuje? Veľká zábava s niektorými hláškami smerujúcimi do kultu. ()

sepp 

všechny recenze uživatele

Tak nevim, jestli jsem koukal na stejnou verzi jako ostatni zde komentujici - ale ja se smal od zacatku do konce. Nektere sceny jsou prehnane, ale running gags ohledne Wahlbergovyho posedlosti drogovym podsvetim nebo parta v Priusu kopulujicich bezdaku me neustale sundavaly ze zidle. Pro me velmi prijemne prekvapeni. ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Wooden Gun: From the Files of Police Scrap! Z dvojicí Jackson / Johnson začne McKay v nějakém módu, aby Dnem lumíků a otevřených diváckých úst přešel na jiný, tzv.: „My way, or the highway!“ Na dálnici se mi nechtělo a tak jsem se chytil - možná i díky Ferrellovi, který v duchu L.Nielsena prokázal, že nejúčinnější rozbuškou vtipnosti u dementního dění je zachování vážné tváře.. A mimochodem, když si vezmeme slavné detektivní dvojice jako Starsky a Hutch, Crockett a Tubbs, Columbo a doutník, či Zeman a Hradec - jen duo Peacock a Shark může o sobě říct, že se vyzná v baletu i kuplířství.. ()

flanker.27 

všechny recenze uživatele

Někdy film působí jak násilně přerušovaná soulož. Dobrá předehra, nějak to graduje, ale když by měl přijít vrchol(nej fór), najednou fik kámoši. Smál jsem se poměrně hodně, ale vždycky jsem si řek sakra, tady by to chtělo malinko přitlačit nebo líp promyslet pointu a výsledek by byl třikrát lepší. Celý to symbolizuje scéna, kdy má dojít ke žhavý souloži mezi Ferrelem a Evou Menz-ehm-Mendes. Závěrečný titulky byly zajímavý, jen jsem nějak nepochopil, proč byly zrovna v tomhle filmu. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Trochu lepšia verzia tohtoročného Cop Out s Willisom.Prekvapivo dobrý humor (pre mňa lepší ako ten v Cop Out), slušné akcie, dobrý herci a miestami trošku uťahané a nudné scény.Akurát mi vadí, že Jackson a Johnson dostali tak malinko priestoru.Keď umreli nevedel som si predstaviť, že na ich miesto príde Wahlberg (policajt ktorý chce miesto najlepších polišou a nechce sedieť len v kanclíku) a Ferrell (policajt ktorý radšej sedí v kanclíku).No nakoniec som sa cez do dostal vďaka tým skvelým hláškam, ktoré vypúšťal Wahlberg s Ferrellom.Celkom príjemná oddychovka s nenáročným dejom a ako inak peknou Evou Mendes. 80% - 4* ()

Galerie (72)

Zajímavosti (20)

  • Tržby ze severoamerických kin byly 119,2 milionu dolarů, součet těch celosvětových 170,5 mil. (NIRO)
  • Na konci titulků se nachází dodatečná scéna. (necisty)
  • Náklady na výrobu byly zhruba 100 milionů amerických dolarů. (NIRO)

Související novinky

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze

06.11.2014

Mark Wahlberg (Transformers: Zánik) a Will Ferrell (Volte mě!) se před čtyřmi lety sešli v akční komedii Benga v záloze. Jejich stomilionové párování sice nevydělalo dost na pokračování, rozhodně ale… (více)

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

07.10.2009

Momentálně natáčí akční krimikomedii Other Guys po boku Willa Ferrella, pak se přesune do temnějších (a citelně chladnějších) vod. Zahraje si totiž v remaku loňského islandského zázraku režiséra… (více)

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

28.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The… (více)

Reklama

Reklama