Will Ferrell mě asi nikdy nezklame. Opět hraje pošuka, opět mě pobavil. Marky Mark mi zase lez na nervy. Ten mi leze na nervy už někdy od poloviny 90. let, kdy se vysral na muziku a začal se věnovat filmu. Teda né, že bych jeho muziku nějak žral, ale třeba "United" byla svýho času fakt pecka. Jinak film mě docela pobavil. Sice to nebyla taková zábava jako většina jinejch fimů s Willem Ferrellem, ale pro mě za 4 hvězdy. Trochu mě překvapilo, že Samuel L. Jackson, kterej byl v televizních programech uvedenej mezi hercema na prvnim místě, si ve filmu zahrál v prvních 15 minutách a konec. Jinak z dalších herců bych vyzdvihnul Michaela Keatona a Evu Mendes. Evička je prostě super :-)(19.11.2011)

• Payushka

Ferrell si střihnul zase jednoho podivína, který se nemožně chová, mluví a vypadá jako kudrnatý tragéd. Wahlberg je sprostý, nepříjemný, a aspoň on je zábavný, ale na svou podobnou roli ve Skryté identitě tady prostě nemá. Když se tu navíc Eva Mendes projde v upnutých šatech, stačí vzpomenout na Noc patří nám, kde bylo vidět o dost, dost víc… A takhle bychom mohli pokračovat donekonečna. Vzít téměř jakýkoli záběr z Beng a vymyslet starší film, v němž jsme mohli vidět to samé (a lépe).(9.11.2011)

Obrovská škoda, že na nemalou porci geniálních vtipů (úvodní akce, vidlička na stole) připadá větší kupa fatální trapnosti (partnerské etudy), což navíc při dvouhodinové stopáži nemilosrdně vynikne. Je to ale paradoxně parodie z ranku Bláznivých střel, kdy se všechno řešilo s nemilosrdně kamenným ksichtem, namísto teatrálního pitvoření. Upřímně si ale myslím, že kdyby si Ferrell s Wahlbergem role prohodili, fungovalo by to lépe.(14.11.2010)

Tak nevim, jestli jsem koukal na stejnou verzi jako ostatni zde komentujici - ale ja se smal od zacatku do konce. Nektere sceny jsou prehnane, ale running gags ohledne Wahlbergovyho posedlosti drogovym podsvetim nebo parta v Priusu kopulujicich bezdaku me neustale sundavaly ze zidle. Pro me velmi prijemne prekvapeni.(9.1.2012)

keby tempo, kadencia a razancia vtipov v poslednej tretine neklesla, ale udržala si hláškovosť, gagovosť druhej tretiny, tak by to bolo o hviezdičku bohatšie. inak som sa ale bavil, aj keď znalosť filmografie režiséra, ferrella a rozhodne aj istá znalosť subžánru policajných filmov, ktoré si táto paródia berie na paškál, nie je na škodu, ba priam pomôže, aby človek niektoré "nelogickosti" prehltol a len sa bavil - lebo že by nebolo na čom, to v žiadnom prípade!(13.10.2010)