Nosí jména slavných italských renesančních umělců, ovládají zbraně japonských ninjů a zbožňují pizzu. Želvy Ninja jsou obrovským fenoménem, který se zrodil přesně před třiceti lety jako černobílý komiks. Producent těžkotonážních akčních velkofilmů Michael Bay se rozhodl, že právě teď nastal čas, aby tihle specifičtí bojovníci se zlem opustili stránky časopisů a televizní seriál a konečně s plnou parádou vpadli na filmové plátno. Podobně urputně Bay kdysi prosazoval první Transformers, s nimiž vstoupil do elitního klubu nejúspěšnějších filmových ság současnosti. A historie se může opakovat... Město New York zoufale potřebuje hrdiny. Ovládá ho totiž strach a všehoschopný Trhač, jehož pozice vládce podsvětí je zcela neotřesitelná, dokud se v městské kanalizaci vinou nepodařeného genetického experimentu neobjeví čtyři bojovníci v krunýři a s mimořádnými schopnostmi. Tam, kde jsou Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael, nesmí pochopitelně chybět ani zvědavá reportérka April (Megan Fox). Společně odhalí Trhačovy děsivé plány na rozšíření jeho impéria a rozhodnou se je vlastními výrazně vylepšenými silami překazit. (Cinemart)

Mat.t

Som sklamaný z toho ako ich tu ľudia hodnotia, pretože toho sú tie ninja korytnačky, ktoré mám z detstva v hlave a ktoré som mal tak rád ()

Dr.Gogo

Znáte ten pocit, když se stydíte za film na který koukáte? Ještě se mi u filmu nestalo abych musel fandit víc záporné postavě (teda kromě pana Predátora) ale tady to jinak nešlo, protože čumět na ty nechutný digitální želvý ksichty se fakt nedalo, alespoń že je měly většinu času zakryté šátkami spíš než želvy vypadaly jako ropuchy. Přál jsem si aby z nich Trhač nadělal želvý polévku nebo vlastně spíš žabí stehýnka. Trhač jede sólo ani nepotřebuje svoji Foot družinu, protože se asi přidal do gangu Decepticonů z Transformerů. Akce tam asi nějaká byla ale to bych si na přehrávači musel zapnout 2x zpomalení času, abych z ní vůbec něco viděl. Jedna hvězdička za prdelku Megan Fox a druhá za zbytek....Megan Fox ()

kratajirka

Bavil jsem se hláškami, sexappealem Megan a tak nějak vším, co se ve filmu událo. Doufám, že chlapci natočí pokračování. 90% ()

smoukii

Děsný. Milovala jsem jako dítě seriál (ten původní z roku 1991 s českým dabingem a původní americkou znělkou), a asi jen proto jsem se ze sentimentu vydržela dívat na ten film až do konce. Želváci tu vypadají příšerně i mluví příšerně, a to nemluvím o Třískovi, kterej je chudák úplně olysalej. Ze sexy kočky April ve žlutý kombinéze je tuctová nudná pipka v tuctový žlutý bundě. A Trhač?! To je snad největší hrůza. Pamatuju si ho jako svalnatýho frajera s přilbou a trhákama na rukách, tady z něj udělali robota co vypadá jako přerostlej švýcarskej nůž. Prostě děs, musela jsem si doma pustit aspoň znělku ze starýho seriálu, abych to dostala z hlavy :-) ()

inhotep

No jo, je to děsná volovina a Megan už taky není tak sexy jak za časů Optima, ale na druhou stranu kreslený želvy jsem kdysi strašně žral a sněhová "sáňkovací" akce byla hodně fajn (i když tu asi režíroval celou Bay, Liebesman je prostě neumětel) a Trhač byl tak strašně přepálenej až byl svou vlastní nechtěnou parodií. Být mi 10, tak dám asi za 5*, takto zaokrouhluju na slabé 3* a doufám, že ve dvojce bude i Krang, Beebop a Rocksteady. ()

Lyshitski

Začal bych receptem od kulinářského experimentátora Ládi Švestky, aneb točíme dobře a draze. Do hrnce si dáme vodou omyté čtyři želvičky, přidáme jednu krysu, zalijeme mutagenem, okořeníme to akcí se špetkou humoru a necháme mírně povařit. Poté servírujeme hladovým divákům a uvídíte, i vy se budete olizovat až za ušima. No a teď trošku vážně. Téma želváků je už tak profláknuté, že jsem čekal, zda-li se podaří pojmout toto téma nějakým jiným způsobem. A ono se to povedlo. Základ příběhu zůstává stejný, ale tu a tam menší či větší odchylky od původního kresleného seriálu dělají z tohoto filmečku parádní věc. Navíc celkový nový look želvákům neskutečně svědčí. Megan je výborná jako vždy a celou želví partu pěkně doplňuje. Za sebe Leovi, Ráfkovi, Mikymu a Donovi uděluji 79%. ()

huhuhu783 odpad!

Já sem nevěřil těm komentářům,že je tento kousek stvořenej jen proto,že se někdo nudil a měl prachy,ale kromě toho ,že sou tam starý známý 4 želvy se svým vychovatelem Třískou a protivníkem Trhačem to nemá s původní tvorbou nic společnýho. Je to opravdu stvořený jen pro ty kteří sou ochotný ze svýho krátkýho lidskýho života tu hodinu 40 prostě zabít,promrhat a tak všechno.Já osobně sem to už v půlce vypínal,protože mě dlouhý debaty všech se všema o ničem nekonečně nudily a nenahradily to ani přeplácaný efekty. Pusťte si raděj něco starýho klasickýho,prověřenýho nebo děte s děckama,psem,ven na procházku i v hnusným počasí,ale toto ne ()

m.dodoss

Nic mě takhle dlouho nezklamalo jasně zasmál jsem se ale to je tak thats all. Příběh, který hned od začátku je o ničem to jsem byl spokojený z želvama 90 let. ZKLAMÁNÍ!! ()

Lazy87

U toho filmu jsem čekal především závan nostalgie, ale bylo to jen takové pfff. Pár světlých chvil to mělo, ale občas trochu přeefektovaná. No nicméně jako dětský skalní příznivec těchto želvích bojovníků jsem si alespoň nějak dal do kupy začátky. ()

Garretto

Nevim co tu všichni mají. Já na želvách vyrůstal a po tom co jsem si tu přečetl, jak tu všichni na film hážou bobky, tak se mi do toho ani nechtělo. FIlm byl vtipnej, nebral se vážně a docela jsem se bavil. Nebylo to tak zle ()

matko2351

4 hviezdičky ale len s odretými ušami. Film ma od začiatku až tak veľmi nebavil. Potom sa to však nejako rozbehlo a šlo to akciou same. Vtipné, akčné, milé. Korytnačky neboli až tak veľmi zdigitalizované ako som si najrpv myslel. Veril som že vážne v tom New Yorku bojuju :-) Ďaľša vec ktora mi najprv vadila bola samotná herečka. Je sice neskutočne sexi aj v tomto filme, ale bál som sa že to bude všetko. Ale tak vie hrať a asi ju aj preto obsadili. Teším sa na pokračovanie, ak bude. Ja by som si ho rád pozrel. ()

HrabeMi

Film určený k prodeji plastových hraček :\ . Z tohoto tématu se dalo vydolovat přece něco opravdu zajímavého. Tvůrci se na to zcela vykašlali. Hodili tam pár hezky vypadajícíh akčních scén do traileru a pěknou holku, která by tam nalákala fanoušky transformerů. Spatlali něco o zkáze města a penízky se jen hrnou. Na páteční večer skvělá jednohubka, ale to je asi tak vše... Radši se podívejte na starší seriál. Zabaví mnohem víc. ()

mrzo

Na filme Teenage Mutant Ninja Turtles ma štve len jediná vec - príbeh ich pôvodu, aj Splinterov. Inak to bol úplne o ničom film… S Megan Fox. ()

Jindra_S

Transformeři, jak přes kopírák - dokonalé triky, drahá výprava, jen je tak nějak jedno, co se na plátně děje. O hrdiny se nebojíte, víte, že hlavní záporák to nakonec schytá atd. ()

Gergy279

Od filmu som neočakával nič extra, hlavne po negatívnych ohlasoch zo všetkých strán. Avšak na film som sa nepozeral z pohľadu kritika alebo nejakého filmového znalca, ale snažil som sa film užiť a pripomenúť si staré časy ešte z čias starých filmov resp. animákov. Musím priznať, že film je aj napriek toľkej kritike dobrý. Nečakajte dramatické zvraty ani premakaný scenár a podobne. Je to jednoduchá,plynulá a podarená zábava so "starými" korytnačkami. Pre fanúšika "povinnosť". Videné v pohodlí domova s pizzou v ruke :) ()

Želvy Ninja se vrací do akce

Želvy Ninja se vrací do akce

23.03.2015

Loňský reboot Želv Ninja vydělal skoro půl miliardy dolarů. April s tváří Megan Fox (Transformers) se tak samozřejmě vrátí, a s ní i čtyři ústřední zelení hrdinové. Premiéra druhého dílu nás čeká 3.… (více)

Zombie vs. Roboti. Protože proto.

Zombie vs. Roboti. Protože proto.

10.01.2015

Michael Bay kdysi založil firmu Platinum Dunes, která produkuje především malé horory. Loni ale zrebootovala Želvy Ninja a byl z toho její zatím nejvýdělečnější film, takže není divu, že se vrhá na… (více)

Bay a jiná galaxie

Bay a jiná galaxie

31.08.2014

Želvy Ninja se vrátí už za dva roky

Želvy Ninja se vrátí už za dva roky

11.08.2014

Ve studiu Paramount Pictures si do poslední chvíle nebyli jistí, jestli budou mít nové Želvy Ninja úspěch nebo ne. Zámořští kritici film strhali a ostatní reakce také nejsou zrovna nadšené, o platící… (více)