Skupina přátel na cestě do Jakarty pomůže osamělé dívce, která je poprosí, aby ji svezli domů. V odlehlém sídle dívčina rodina v čele s přízračnou matkou pro hrdiny připraví lahodné občerstvení, po kterém ale upadnou do bezvědomí. Když se proberou, čeká je osud polotovaru v obchodu s lidským masem. (JFL)

Rathalos

Ty vole,azijsky nekompromisny masaker,ktory sa len tak nevidi,brutalny,nasilny a velmi krvavy horor,ma sice pomalsi rozjazd,ale potom vam neda vydychnut,jasny plny pocet,parada...:-) ()

Al44...

Krvavý horor, který si nepochybně bere za vzor několik dříve natočených evropských nebo amerických předloh. Co se týká surovosti či zobrazování násilí tak se s těmito snímky srovnávat pravděpodobně může. Velké mínus ale vidím v nulovém a naprosto nepřekvapivém příběhu a dále pak v nesmyslném chování jednotlivých postav. Místy mi to totiž celé připadalo jak záběr z nějakých jatek, kde jdou (neinteligentní) prasátka postupně na smrt. Tento film je rozhodně kvalitativně horší než např. Inside nebo Martyrs. ()

foundation

Chvíľami to naozaj vyzeralo že Macabre bude prekvapenie ako hrom. Rýchly úvod, nepríjemná atmosféra, brutálne gore. Všetko išlo ako po masle a tým viac zamrzí že sa to potom celé zviezlo do totálne predvídateľnej, zabehnutej naháňačky po dome kde sa razom to kúzlo prvých 40 tich minút vyparilo. Ku koncu sa síce ešte dočkáme nejakej tej krvavej scény ale na tú hneď prvú už sa to nechytalo. Indonézia ale ukázala že potenciál tam rozhodne je len ho treba vedieť lepšie spracovať. ()

Kingjiri

Jednoduchá a předvídatelná, ale za to solidně nakroucená vyvražďovačka, kde se pro krvavý scény a části lidskej těl nechodí nijak daleko (konec konců stačí jeden větší barák). Jen si myslim, že nadpřirozená pointa zbytečně kazila dojem, stejně jako "nesmrtelnost" určitejch jedinců nebo místama slabší herecký výkony. Třetí hvězda za slušnej gore. ()

fililipekk

To bylo zase ródeo. Padnou zde klasické věty typu: Co jste zač? Co chcete? Proč to děláte? a do toho spoustu akce a ultranásilí. Panimáma je skoro nezničitelná a záporák Adam je něco jako poloterminátor. Bylo to fajn a příznivcům žánru se zaručeně filmeček bude líbit. Masóóóóó!!! ()

chaturga odpad!

To snad ani nikdo nemůže myslet vážně. A vy jim to žerete jak pes kostičku. To už "Bazén", který má odpadů jak nasráno je oproti této krvavé slátanině kvalitní podívaná! Když to tedy shrnu: herci na hovno, atmosféra nulová, krve, že by se po ní mohlo klouzat do konce našich dní - což to fakt nezachrání - spíš naopak, maminka s dcerkou a synáčkem jsou asi kombinace mimozemšťanů a Robocopa že?, nic není vysvětleno, děj nula, některé efekty jak z Megalodona nebo modrého démona - hrozné, 1000x klišé, 1000x filmová chyba, 1000x sračka dialog, 1000x naprosto nesmyslné chování, 1000x záchrana na poslední vteřinu, 1000x je někdo centimetr za někým, aniž by se tam vůbec jak mohl dostat a nebo vůbec přijít a hlavně člověk slyší i kočku, která našlapuje za ním, natož dalšího člověka, dokonce člověk pozná, že za ním někdo je nebo se blíží, aniž by ho i slyšel!!! To ví přeci každej. Přemejšlejte proboha! no prostě stupidita na entou a pořád a pořád dokola, nebyla jediná normální reálná scéna! A hlavně už ten začátek. Já najdu na ulici nějakou kurvu a ona me pozve (cizího člověka) ukázat mamince??? Ty vole to už snad není ani nenormální, taková stupidita se už nedá ani popsat. A oni samozřejmě jdou a ikdyž na první pohled super maminka je totální píča, která se hejbe a mluví jako nějakej dementní robot, tak si daji jídlo a pití, aby je pak mohli sejmout drogama (nepřipomíná mi to náhodou Hluboko v lesích? Hihi to je to samý jako tahle trapárna).... nebo další perlička: Ona se hodinu natahuje a pak mu vypíchne oko - on to asi nevidí??? Jak se pro to natahuje? A za druhé, ten super úhel,pod kterým mu to tam bodla? V tomhle úhlu by celou dobu maximálně čekal, až mu to voko vybíchne... No prostě no coment. Další bomba - když je někdo proti někomu (vrah proti idiotoi např.) , tak idiot vždycky nemá šanci, ikdyž má tunu možností, čím se zachránit, AAAALLLLLEEEE když je hl. trapná hrdinka proti "super mámě s motorovou pilou", tak jí tak skvěle uteče, že ji jen trochu škrábne a to v pidi místnosti, kde bych jednou tou motorovkou máchnul a už by byla na sračku.Myslím, že to mluví za vše. Atd. atd.. pořád a stále nejhorší amatérské zvěrstvo, jaké vidíme stále víc a víc v dnešních moderních píčovinách. A vy týhle pračůrákovině dáte takový body? Jste pod mou úroveň-nazdar. Film pro kretény s iq tykve. ps: asi to vlastně nebyl film, ale reklama na makeup, protože ve scéně, kdy supermáma obdrží asi tak 3 pěsťovky přímo do ksichtu, tak je na tom pořád stejně bez jakéhokoliv škrábanečku nebo kapsky krve a navíc makeup jí krásně drží na tý zasraný držce.. Pitomcům zdar! ()

Scharra

Děj zaříná nevinně, jeden pár (ona těhotná) jede na letiště a doprovází je kopa kamarádů. Na parkovišti potkají promoklou dívku, kterou dle jejich slov někdo okradl, a svezou ji domů (je to po cestě). Jakmile dorazí na místo, dívka jim chce mermomoci představit svou matku a poté jsou pozváni na večeři... Z tohohle filmu jsem měla obavy, neb jsem zaslechla, že se jedná o pořádné nechuťárny (v mysli mi vytanula Lidská Stonožka). Musím přiznat, že se jedná o velice násilný filmy a tolik krve jako tady na konci se jen tak nevidí. Díky bohu se ale Stonožka nekonala a já si film náležitě užila. doporučuji všem silnějším žaludkům jako varování proč nebrat stopaře :) ()

SunWuKung

Hodne precenovany snimok a pre mna osobne hodne velke sklamanie. Preafektovane vykony hercov a ich stupinde spravanie. Namiesto toho aby sa styria dospeli chlapi pustili do jedneho psychousa, ktory mal v ruke maly sekacik, sa vsetci valali na zemi a kvili jak zenske v najposlednejsom hororovom odpade. V istych okamihoch to vyznievalo priam komicky. Zaporaci mali byt uz stokrat mrtvy, ale samozrejme nepomohlo nic ine, ako takmer rozstvrtit. Trom z nich sa podarilo utiect, ale namiesto toho aby zdrhali, vratili sa k domu. Maximalne iracionalne a stupidne.Dve hviezdy su snad len za to, ze film pochadza z tak exotickej krajiny. Maju sa vsak este hodne co ucit. ()

merlinovic

Oproti Frontier(s)/Hranice smrti výrazně slabší. Atmosféra téměř žádná, příběh slabý. Lehce se opírá o mystiku/okultismus, ale ač je to ve filmu důležitým prvkem protože je kvůli tomu Dara prakticky nesmrtelná tak to tam není dostatečně zakomponováno... jeden okultní symbol a to že z neznámého důvodu potřebuje novorozence aby zůstala nesmrtelná je trochu málo (ani to tam není rozvedeno, jenom to vyplývá z děje). Film se tváří vážně a do toho tam přijede banda vyhulených hipísáků, kteří se představí jako elitní policejní jednotka.. což ho sráží ještě níž a abych nezapomněl ten protivný jekot Lady pff.... Jediný co z toho filmu stojí za to sou některý vyvražďovací scény. ()

Miagy

Dostatocne morbídne, nechutné, zvrátené, krvavé. mňamka. Len pred tým nepapajte čínu :) Slabší odvar viackrát spomínaných hororov s podobnou tematikou. Ale na ten hlas pani Darah nikdy nezabudnem. S takým pokojom v hlase do niekoho bodnut ihlicu... PLUS: dostatok krvavých scén, celkom sa niektorí herci snažili hrať, uveriteľné scény. MINUS: kopa chýb vo filme ( nazakrvavene šaty, lana okolo obeti mizli a zas sa objavovali), takisto ma irituje nelogické správanie postáv - k človeku s pilou sa predsa nepostavim chrbtom, nestojim a nedivam sa na zviazanych kamosov pol hodinu, snazim sa utiect a nie plakat na koberci ) 4* davam koli pani Darah, krvavym scenam, maskam, hudbe a jednoduchosti - jedna miestnost a voalaaa ako sa to lahko da :) ()

Amynka

Mě nevadí, pokud není film originální( v tomto žánru především...), zvlášť pokud se inspiruje mými oblíbenými filmy...Jako jooo, je to solidní maso a krví fakt nešetřili..ale čekala jsem to ještě krapet brutálnější...Ale každopádně máma byla fakt hustá, fascinovalo mě jak mluvila...ten její hlas...Díky tomuto filmu už ale hlavně vím, že se nemusím stát vytouženou upírkou, abych byla nesmrtelná, rychlá a nebezpečná...stačí mi se pořádně najíst...je pár lidí co mě štvou...:-)) ()

Knor

Hohohooo...ze začátku se to tak slavně netvářilo, ale nakonec z toho vylezli celkem solidní jatka. Odteď už beru Indonésii vážněji. Je tu spoustu nelogických věcí, spousta postav se chová naprosto debilně, ale co na tom...všichni stejně pochcípaj a krví, vnitřnostma a bizarností se tedy opravdu nešetřilo a mě se to tak prostě líbí.... ()

chlebo

Možno tým Apačom a ich pomerne zaujímavej kuchyni trochu krivdím, predsa len, vidieť niečo ako človeka, čo prežije upálenie, streľbu a približne dvetisícštyristotridsať úderov do hlavy všetkým možným je v dnešnej dobe mierna anomália. Áno aj tá E.T máma sa mi páčila a dokonca nechýbala ani komická vsuvka v podobe najelitnejšej apačskej jednotky, dokonca ani napätia nebolo málo. Lenže ono všetkého veľa škodí a nemyslím to škaredučké násilie. Nielen hlavní záporáci, ale aj obzvlášť odolná skupina naivných blbečkov, ktorým asi rodičia nevštepili, že v tejto pohnutej dobe sa treba starať sám o seba, nikomu nepomáhať a už vôbec nevstupovať do cudzích príbytkov, ma už ku koncu takmer nudili tým, čo polopatisticky nazvem 'kto viac znesie.' Moje krehké a rozporuplné pocity by sa po tejto singapurskej verzii programu Bez servítky! dali zhrnúť do frázy "Menej je niekedy viac." ()

intro

Tohle bylo teda něco. Film sice není moc originální, ale to v tomhle případě vůbec nevadí. Hodně mi to připomínalo francouzské horory typu Inside. Parádní horor ze Singapuru/Indonésie. Já dávám 100%. ()

hurki

České přísloví praví "nemusí pršet, stačí když kape. Singapurské přísloví říká "nemusí pršet, musí pořádně lejt". Aneb krve dosti, ale logika žádná. ()

siver odpad!

Film se tváří jako velice nízkorozpočtová sračka. Film na ala styl Hostel budiž, ale tohle to. Víckrát opravdu ne. ()

FandaHoffman odpad!

Sračka pro vymaštěnce! Jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl. Herecký výkony jsou totálně k hovnu a colý je to hrozně umělý a nízkorozpočtovost tam je znát víc než v Kameňáku! Tohle vě mě vylolalo vělký nasrání! NEDOPORUČUJU! 0/10 ()

Pitryx

Trošku pomalejší rozjezd, ale pak už to stojí za to. Efekty staré a poctivé, žádné digi, takže to bylo něco pro mne. Maskéři se vytáhli a ukázali jasně, že i oni umí, a nejen Holý Wood. U mne za devadesát, právě pro ten delší rozjezd. I když byl vlastně v průměru.     ****A PŮL ()

Mamlas odpad!

Jeden barák, jedna šílená baba s rodinou, několik nonamů na likvidaci. Nulový děj, jen se tam všichni chaoticky hemží a nahání a jsou celí od krve. Nezaujalo ničím, amatérské divadlo. Podobných indonézských výblujků už jsem v minulosti pár zachytil. Všechno je to stejná blbost. (5%) ()