Reklama

Reklama

Dobré ráno

(pořad)
Rodinný / Publicistický / Talk-show
Česko, 1998, 145 min

Režie:

Ján Novák

Kamera:

Tomáš Hanzel

Účinkují:

Petr Hradil (moderátor), Eduard Hrubeš (moderátor), Petra Polzerová (moderátor), Martin Sláma (moderátor), Jiří Rejman (moderátor) (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Startovací dávka energie! Ranní show České televize. (oficiální text distributora)

Recenze (37)

duklak2

všechny recenze uživatele

Další z pořadů, který nebudu hodnotit, jelikož mé oči viděly jen velmi málo dílů. Kdysi dávno jsem přepínal mezi ČT a NOVOU jen kvůli pohádkám. Ale ti šmejdi si pak začali dělat naschvály a pohádky dávali ve stejný čas. Takže jsem zůstal u NOVY. Dnes už to bohužel nesleduji, jelikož musím vydělávat na chleba:-) ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Tok nejaktuálnějších informací před i po snídani nebo před odchodem do práce, ale za úvahu by možná stálo, která divácká skupina se na něj asi tak dívá a koho zajímá. Co pravidelnému pořadu vysílanému ve všední dny v prvé řadě chybí je dobrá image. A na dobré image v dnešní době záleží. Nepostarali se o ní moderátoři, kteří jsou vesměs nesympatičtí a rozhodně se o nich nedají vést sáhodlouhé ho(vno)vory, ani studio, které na rok 2014 nevypadá nijak ultramoderně a jde z něj chlad jak z mrazáku. Informace a rozhovory z nejrůznějších oblastí i profesí nejsou sice na škodu, ale ono to k divákovi z toho hnusného, rezervovaného a neútulného studia tak nějak nepronikne. Na Nově je to po ránu al alespoň stylově přihlouplá šaškárna a tady se to tváří tak seriozně a upjatě, jak když vedou vězně na popravu a je jim to fuk. V konkurenci tří programů, které vysílají navzájem si podobné ranní informační toky (ČT1, ČT2 a Nova) jsem si žádný nevybral. Hudba z televize po ránu nenaladí tím správným směrem, z nekonečných a dokola se opakujících informačních bloků jde hlava kolem a tak je nejlepší ticho. Kdo je však zvyklý přijímat čerstvé zprávy a zajímavosti z televizního vysílání, příliš námitek na skladbu ranního bloku mít nebude. Mně to přijde strašně zpracované. A už jenom při pohledu do studia mám trauma. O sledovanost se postará váš pes, který omylem šlápne na ovladač ležící na podlaze a metodou omylu zapne "čétéjedničku". 20% ()

Reklama

HiddenDragon odpad!

všechny recenze uživatele

"Vstavani" s Ceskou televizi me nikdy netahlo. Vzdycky jsem si radsi na par minut poustel Novu a byl jsem zvedav, zda se neco zmenilo... Nezmenilo. A zacinam mit pocit ze CT trenuje sve rezisery v Sev. Koreji. To, co se mi libi u "Udalosti", cili jakasi konzervativnost a serioznost, tedy neco co pozaduji po hlavnim zpdavodajstvi, to oni aplikuji nyni (leden 2014) zrejme vsude. A tak jsem pri deseti minutach s "Dobrym ranem" mel pocit jak kdyby mi bylo osmdesat a chteli me zatlouct do rakve, misto aby me "budili". Naprosto nesympaticka a nesouroda moder. dvojice - vousaty trpaslik s hlasem eunucha a platinova blondyna, ktera asi utekla z Roxette... Byli tam predchozi den a musel jsem je snaset znovu. Cely styl poradu nezazivny, bezpohlavni a nudny vcetne hostu. Vcera tam pustili nekolikaminutovou navodovou reportaz s nejakym ospalym strécem jak se udi maso...jsem si rikal, asi se mi neco zda?!...a dneska tam byla pro zmenu nejaka "alternativni" pseudoindicka pipka, ktera zachranuje zatoulane neprizpusobive kocicky. Uz jsem doufal, ze aspon predvede nejake wu-shu kung-fu v tom vychodnim oblecku a najednou na me vybafla jakasi cerna mamba s ukazovatkem, ktera mi zrejme rikala, jake je pocasi, nebot mela za sebou mapu. Ne, to uz jsem fakt nevnimal a s poslednim unavenym zmacknutim "off" si sel zase lehnout. Jak nemam Novu rad, tak jejich ranni show se da aspon sledovat bez ujmy na zdravi. A Ceska televize si kope hrob. Nevim jestli to vedi, ale v 21. stol. se porady delaji zabavne. Ne jako bych koukal na desatou variantu "zprav", navic s nemoznym obsahem. Zajimavy ze to maji furt stejne blby. Nejaky pruzkum si nedelaji? Nesnesl jsem na "Dobre rano" koukat ani na stredni a to uz je dobrych deset patnact let. A nic se nezmenilo. Doufam ze tam rikaji treba i dopravni zpravodajstvi, ale divat se mi uz na tenhle porad nechce. Dobrou noc! ()

igi B. 

všechny recenze uživatele

Nu, musím přiznat, že D.R.(bárna) >v novém< od června 2012 d.m.s.n. už snad nestojí ani za tu jednu hvězdu, kterou jsem kdysi v dobrém rozmaru a s tolerancí sobě vlastní téhle plytké ranní oddechoffce nadělil... °-/ . . . A musím se ptát! Proč musí moderátor veřejnoprávního telemagazínu vypadat jako buzní synek a jeho plkpartnerka jako šlapka? Jako že jsou trendy děcka, jo? %-o . . . K tomu pak všelijaké vložky jako nálož z povětšinou pofiderní sorty erárem prolepovaného stádního >šoupisshnusu< , kdákající zprávařka s výzorem a dikcí >mérdiální< holky okresního formátu a to počasíčko... Tak tohle je tedy asi ta "televize veřejné služby" se slibovanými inovovativními přístupy k publiku model 2012! Jak jinak než z brněnské televichcárny, že... Tak pochcat! - - - P.S. A >pofiprofi< expertii z Typosu, to jste už takové podělávky bez nápadu, že si musíte chodit pro slogan k nenáviděnému igitátorovi? "ŠKODA RÁNA, KTERÝ VEDLE PADNE" jsem vymyslel a používám už drahně let na naše "národu sobě" legendární Pitky13ýho! Ix všelijak postavených veličin z vaší vyvařovny to VÍ! Tak by mě zajímalo, na kolik šekelů si za ten pointou vykradený džingl někdo z blbů zase přišel... Právní kroky? Kdeže, však on mi to někdo napráská a popapuli jednou, popiči!!! - - - - - (Nahlíženo nahodile leta v kalná rána na >veřejnosrádních k/análech< , po inovačních aktivitách a sledování brněnské sekce znechucený komentář zde jako dvaadvachcátý - 21.6.2012) ()

oskiii 

všechny recenze uživatele

Dobré ráno z Ostravy, k tomu snídaně…takový klasický a příjemný začátek dne. Některá témata výborná, jiná slabší. Ale to u takových pořadů bývá. Radek Erben s Petrou Češkovou jsou fajn dvojka, k nim Radim Svačina nebo David Valíček u sporáku a není co řešit. Jako Ostravák, nemůžu pro “ostravskou” část jinak :) ()

Galerie (15)

Zajímavosti (5)

  • 8. a 15. února 2008 moderovali Dobré ráno z Prahy Václav Moravec a Nora Fridrichová, kteří nebyli standardními moderátory Dobrého rána. 8. a 15. února 2008 bylo Dobré ráno věnované nepřímé volbě prezidenta České republiky 2008. (TomasSlach)

Reklama

Reklama