Dobré ráno (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show

Česko, 1993, 145 min

Ján Novák

Tomáš Hanzel

Jakub Železný, Iveta Toušlová, Jan Musil, Pavla Charvátová, Aneta Langerová, Tereza Beranová, Ondřej Malý, Jožka Šmukař, Petr Bende, Pavel Šporcl, Peter Nagy, Petr Kolář, Bob Frídl, Tereza Kerndlová, Barbora Kroužková, Veronika Boleslavová, Lenny Trčková, Vlasta Horváth, Barbora Zemanová, Viktor Ujčík, Milan Knížák, Celeste Buckingham, Adolf Zika, Josef Vojtek, Ondřej Ruml, Darina Vymětalíková, Svatopluk Šváb, Michal Šeps, Ota Váňa, René Hnilička, Monika Bagárová, Monika Žídková, Gabriela Lefenda, Leoš Šimánek, Radoslav Banga, Tereza Maxová, Bohouš Josef, Leona Machálková, Michaela Kuklová, Sabina Laurinová, Valérie Zawadská, Eva Pilarová, Osmany Laffita, Igor Bukovský, Ivana Andrlová, Miriam Kantorková, Jaroslava Obermaierová, Jitka Smutná, Petra Černocká, Jan Kačer, Nela Boudová, Lucie Juřičková, Pavel Soukup, Dana Syslová, Sylva Talpová, Yvetta Blanarovičová, Helena Vondráčková, Markéta Konvičková, Jitka Sedláčková, Miloslav Mejzlík, Martin Zahálka, Lucie Bílá, Magdalena Dietlová, Naďa Konvalinková, Andrea Kalivodová, Uršula Kluková, Míra Nosek, Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová, Jarmila Šuláková, Eliška Balzerová, Martin Harich, Jan Bendig, Deborah Kahl, Radim Špaček, Jaroslav Plesl, Marcel Marek, Ibrahim Maiga, Vlastimil Harapes, Kateřina Macháčková, Marian Roden, Michaela Dolinová, Dagmar Bláhová, Adam Ondra, Zuzana Stivínová, Lucie Černíková, Ladislav Zibura, Kamil Střihavka, Martin Chodúr, Věra Špinarová
  • igi B.

Nu, musím přiznat, že D.R.(bárna) >v novém< od června 2012 d.m.s.n. už snad nestojí ani za tu jednu hvězdu, kterou jsem kdysi v dobrém rozmaru a s tolerancí sobě vlastní téhle plytké ranní oddechoffce nadělil... °-/ . . . A musím se ptát! Proč musí moderátor veřejnoprávního telemagazínu vypadat jako buzní synek a jeho plkpartnerka jako šlapka? Jako že jsou trendy děcka, jo? %-o . . . K tomu pak všelijaké vložky jako nálož z povětšinou pofiderní sorty erárem prolepovaného stádního >šoupisshnusu< , kdákající zprávařka s výzorem a dikcí >mérdiální< holky okresního formátu a to počasíčko... Tak tohle je tedy asi ta "televize veřejné služby" se slibovanými inovovativními přístupy k publiku model 2012! Jak jinak než z brněnské televichcárny, že... Tak pochcat! - - - P.S. A >pofiprofi< expertii z Typosu, to jste už takové podělávky bez nápadu, že si musíte chodit pro slogan k nenáviděnému igitátorovi? "ŠKODA RÁNA, KTERÝ VEDLE PADNE" jsem vymyslel a používám už drahně let na naše "národu sobě" legendární Pitky13ýho! Ix všelijak postavených veličin z vaší vyvařovny to VÍ! Tak by mě zajímalo, na kolik šekelů si za ten pointou vykradený džingl někdo z blbů zase přišel... Právní kroky? Kdeže, však on mi to někdo napráská a popapuli jednou, popiči!!! - - - - - (Nahlíženo nahodile leta v kalná rána na >veřejnosrádních k/análech< , po inovačních aktivitách a sledování brněnské sekce znechucený komentář zde jako dvaadvachcátý - 21.6.2012)(21.6.2012)

• duklak2

Další z pořadů, který nebudu hodnotit, jelikož mé oči viděly jen velmi málo dílů. Kdysi dávno jsem přepínal mezi ČT a NOVOU jen kvůli pohádkám. Ale ti šmejdi si pak začali dělat naschvály a pohádky dávali ve stejný čas. Takže jsem zůstal u NOVY. Dnes už to bohužel nesleduji, jelikož musím vydělávat na chleba:-)(4.4.2010)

• kingik

Tok nejaktuálnějších informací před i po snídani nebo před odchodem do práce, ale za úvahu by možná stálo, která divácká skupina se na něj asi tak dívá a koho zajímá. Co pravidelnému pořadu vysílanému ve všední dny v prvé řadě chybí je dobrá image. A na dobré image v dnešní době záleží. Nepostarali se o ní moderátoři, kteří jsou vesměs nesympatičtí a rozhodně se o nich nedají vést sáhodlouhé ho(vno)vory ani studio, které na rok 2014 nevypadá nijak ultramoderně a jde z něj chlad jak z mrazáku. Informace a rozhovory z nejrůznějších oblastí i profesí nejsou sice na škodu, ale ono to k divákovi z toho hnusného, rezervovaného a neútulného studia tak nějak nepronikne. Na Nově je to po ránu alespon stylově přihlouplá šaškárna a tady se to tváří tak seriozně a upjatě, jak když vedou vězně na popravu a je jim to fuk. V konkurenci tří programů, které vysílají navzájem si podobné ranní informační toky (ČT1, ČT2 a Nova) jsem si žádný nevybral. Hudba z televize po ránu nenaladí tím správným směrem, z nekonečných a dokola se opakujících informačních bloků jde hlava kolem a tak je nejlepší ticho. Kdo je však zvyklý přijímat čerstvé zprávy a zajímavosti z televizního vysílání příliš námitek na skladbu ranního bloku mít nebude. Mně to přijde strašně zpracované. A už jenom při pohledu do studia mám trauma. O sledovanost se postará váš pes, který omylem šlápne na ovladač ležící na podlaze a metodou omylu zapne "čétéjedničku". Mé hodnocení: 20%(10.10.2014)

• HiddenDragon

"Vstavani" s Ceskou televizi me nikdy netahlo. Vzdycky jsem si radsi na par minut poustel Novu a byl jsem zvedav, zda se neco zmenilo... Nezmenilo. A zacinam mit pocit ze CT trenuje sve rezisery v Sev. Koreji. To, co se mi libi u "Udalosti", cili jakasi konzervativnost a serioznost, tedy neco co pozaduji po hlavnim zpdavodajstvi, to oni aplikuji nyni (leden 2014) zrejme vsude. A tak jsem pri deseti minutach s "Dobrym ranem" mel pocit jak kdyby mi bylo osmdesat a chteli me zatlouct do rakve, misto aby me "budili". Naprosto nesympaticka a nesouroda moder. dvojice - vousaty trpaslik s hlasem eunucha a platinova blondyna, ktera asi utekla z Roxette... Byli tam predchozi den a musel jsem je snaset znovu. Cely styl poradu nezazivny, bezpohlavni a nudny vcetne hostu. Vcera tam pustili nekolikaminutovou navodovou reportaz s nejakym ospalym strécem jak se udi maso...jsem si rikal, asi se mi neco zda?!...a dneska tam byla pro zmenu nejaka "alternativni" pseudoindicka pipka, ktera zachranuje zatoulane neprizpusobive kocicky. Uz jsem doufal, ze aspon predvede nejake wu-shu kung-fu v tom vychodnim oblecku a najednou na me vybafla jakasi cerna mamba s ukazovatkem, ktera mi zrejme rikala, jake je pocasi, nebot mela za sebou mapu. Ne, to uz jsem fakt nevnimal a s poslednim unavenym zmacknutim "off" si sel zase lehnout. Jak nemam Novu rad, tak jejich ranni show se da aspon sledovat bez ujmy na zdravi. A Ceska televize si kope hrob. Nevim jestli to vedi, ale v 21. stol. se porady delaji zabavne. Ne jako bych koukal na desatou variantu "zprav", navic s nemoznym obsahem. Zajimavy ze to maji furt stejne blby. Nejaky pruzkum si nedelaji? Nesnesl jsem na "Dobre rano" koukat ani na stredni a to uz je dobrych deset patnact let. A nic se nezmenilo. Doufam ze tam rikaji treba i dopravni zpravodajstvi, ale divat se mi uz na tenhle porad nechce. Dobrou noc!(4.1.2014)

• ABLABLABLA

Když člověk ráno vstane a chce slyšet novinky ze zpráv ze světa, vlasti, předpověď počasí, jaká je situace na dálnicích, mostech atd... plus poslechnout si nějakou písničku, tak je to dobré. Ráno stejně naše smysly nefungují naplno, takže tento pořad stačí. Je to ale jinak celé nebarevné, nijaké a ty rozhovory tam..bože koho to zajímá ty jejich témata.(4.2.2010)