S Nigellou v kuchyni (TV pořad)

Nigella Bites

Dokumentární / Reality-TV

Velká Británie, 2000, 24 min

Ben Warwick

Účinkují:

Nigella Lawson

Líbí se mi, že vaří takovým "velmi normálním" způsobem - vysype kus mouky na sporák, netrefí se do misky, zapatlá si tričko a tak. Prostě vaří tak, jako my, smrtelníci. Není tam každý záběr natáčený desetkrát, aby se tam takové věci neobjevily. Tohle je prostě hodně sympatický a Nigellu vaření tolik baví, že je to skoro nakažlivé. :)(24.5.2014)

Jo, Nigella je exot, všichni se snaží hubnout a Nigella se svou rustikální postavičkou na to jde přesně obráceně - čím tučnější, tím lepší! Proč ne :o)(3.8.2010)

• Verja

Ten kameraman je nějakej.. divnej.(3.5.2014)

Nigelliny rychlovky mám ráda. Teda, nekoukám na to zrovna z toho důvodu, že bych podle toho vařila, ale zkrátka mě baví se na to dívat, a je mi sympatický její postoj a chuť k jídlu. :-)(4.4.2015)

Já mám prostě ráda vařím a taky mám ráda pořady o vaření a tenhle je fakt dobrý. Nigella Lawson vaří skvěle, vypadá u toho nádherně, viditelně si to užívá a má v kuchyni parádní vychytávky.(5.6.2010)