S Nigellou v kuchyni (TV pořad)

Nigella Bites

Dokumentární / Reality-TV

Velká Británie, 2000, 24 min

Ben Warwick

Účinkují:

Nigella Lawson

Nigella je příjemná a způsob jakým to prezentuje mi vyhovuje, z dnešního pohledu mi ale prakticky její jednoduché recepty nic nedávají. Nutno hodnotit s ohledem na rok vzniku 2000, kdy byla britská kuchyně na míle pozadu proti dnešku. Jednou mě ale opravdu příjemně překvapila, s omáčkou Bearnaise. Příjemný byl také závan středoevropské kuchyně, který je na foodnetwork velkou vyjímkou (Kuchen, Knaidlach)(29.12.2020)

• Verja

Ten kameraman je nějakej.. divnej.(3.5.2014)

Jo, Nigella je exot, všichni se snaží hubnout a Nigella se svou rustikální postavičkou na to jde přesně obráceně - čím tučnější, tím lepší! Proč ne :o)(3.8.2010)

Já mám prostě ráda vařím a taky mám ráda pořady o vaření a tenhle je fakt dobrý. Nigella Lawson vaří skvěle, vypadá u toho nádherně, viditelně si to užívá a má v kuchyni parádní vychytávky.(5.6.2010)

Líbí se mi, že vaří takovým "velmi normálním" způsobem - vysype kus mouky na sporák, netrefí se do misky, zapatlá si tričko a tak. Prostě vaří tak, jako my, smrtelníci. Není tam každý záběr natáčený desetkrát, aby se tam takové věci neobjevily. Tohle je prostě hodně sympatický a Nigellu vaření tolik baví, že je to skoro nakažlivé. :)(24.5.2014)