Reklama

Reklama

REC 4: Apokalypsa

  • Španělsko [REC] 4: Apocalipsis (více)
Trailer 1

Další z řady úspěšné hororové série REC. Mladá reportérka je zachráněna z budovy a odvezena do ropného tankeru, který je třeba prozkoumat. Nikdo však neví, že sebou nese tajemný, démonický virus... (TV Horor Film)

Diskuze

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

Ta tajemna stranka existuje:)tak hledej dal, a treba ji najdes. Kdyz te to tak zajima.Ja jsem spokojenej s tim, ze jsem vam ukazal ze nelzu a pravdivou informaci jsem nasel a tu zverejnil.Zverejnil jsem to, cemu ostatni neverili. Zbytek jak jsem rekl, nedohledal jsem to.Ale to hlavni jsem podlozil, jako FAKTA. A to co si myslis ty, je mi jedno. Jen tu nepis neco, o cem ani poradne nevis.

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Příspěvek byl smazán administrátorem.

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

filzip

kdo ti co vyvrací? :) já jsem se ptala jen po tom, co jsi sám ohlásil :) tedy tajemnou, googlem nedohledatelnou anglickou stránku :)

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

Ty tu jsi od toho, aby si nekoho podezdrivala, nebo nekomu vyvracela informace ktere jsem tady zverejnil?A muzu vedet,co ty prave resis?Myslim si ze nesmysly:)

na příspěvěk reagoval GigaPudding

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

Já tu nehraji na to, s kým mám šanci. GigaPudding ...není v obraze, a pravděpodobně nechápe co tu řeším:) A snaží se tu jakýmsi způsobem vyvracet moje informace, když sam/a přesně neví jak to je:)

na příspěvěk reagoval karlik4801, GigaPudding

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

A pokud ty myslíš stále to, co jsem v diskuzi psal ještě dříve, to jsem přeložil z aj stránky. Samozdřejmě napsáno tam toho bylo víc, ale zkopíroval jsem jen závěr textu.

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

filzip

Radím ti dobře- vzdej to, s GigaPuddingem nemáš šanci ;)

GigaPudding: Ty nikdy nezklameš, tahle diskuze je lepší, než bude samotnej film :))

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

Neodpovídáš na to, co se ti ptám. Tedy dále, já jsem vložil do této diskuze to, že se virus má dostat do (ULIC -  BARCELONY), tato informace na stránce uvedena je, a někteří chtěli vědět tuto informaci. Šlo tu jen o to, že nemusí být pravda to, že film se bude odehrávat na lodi. Virus může být klidně ve městě. Nebo naopak. Může být pravdivá informace i o lodi. Rozumíš už? Nebo si myslíš, že autorem francouzké stránky jsem já? Jako že bych si to vymyslel? :D

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Nikdo to tu nepořebuje vědět?jak můžeš mluvit za ostatní? Přečti si předešlou diskuzi. Tak si myslím, že ty tu nejsi od toho, aby si řešil/a film ale chodíš si sem ověřovat informace a popřípadě zpochybňovat?hm?

na příspěvěk reagoval GigaPudding, Pítrs85

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

srncek

Já tu neřeším Lidi, na rozdíl od tebe:) a smát se můžu čemu chci:) Já si nemyslím o nikom že je retard. Tohle jde z tvé hlavy :) a to co si myslíš ty, je mi ukradeny

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

filzip

nikdo to tu nepotřebuje vědět, akorát kdyby to věděli a tu tajemnou stránku viděli, tak by si nikdo nemyslel, že sis to vymyslel :)

to je prostě jenom ve tvém vlastním zájmu, protože ty jsi tu záhadnou stránku sám zmínil jako svůj zdroj :).

na příspěvěk reagoval filzip

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

filzip

Vieš prečo si blbeček?Lebo si si nevedel dať dokopy,že keď tu napíšem o 2 minúty neskôr príspevok ako reakciu na niečo čo tu dovtedy nebolo,ale si to tu medzitým stihol pridať a ja som si to nemal ako prečítať skrz rozpísanú reakciu,že sa tu nemáš čo ľuďom vysmievať do ksichtu a robiť z nich spomalených retardov a potom sa tu ešte posierať z toho,že sa im to nepáči..sa vyhrážaj Banmi vieš komu..a končím s tebou v debate.Namiesto toho,aby si sa vysral na nás všetkých,ideš sa roztrhať v nejakej diskusii o filme,len aby si bol chutný a nikto ti božechráň neukrivdil..evidentne nemáš čo na robote.

na příspěvěk reagoval filzip

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

maddy

Ja tu nikoho neurážim. (blbečkem) 

 

Někteří lidé tu vážně nemají úroveň dospělého člověka, i když, vlastně ani nevím, zda tu jsou všichni dospělý:)Pak to chápu, tyto reakce

na příspěvěk reagoval srncek

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

maddy

Vieš čo,už len to s akou vervou si tu ide chalan prsty dolámať,aby sa tu poobhajoval a kadečo nám vysvetlil mi fakt otvára oči..ale že sa uchýli k starému známemu DOSTANEŠ BAN a lá Som strašný borec a intenetový mafián a vrchnosť z ČSFD a zistím si tvoju IP adresu,tak to je už iný level :DD Idem ztadiaľto,len si tu človek skazí deň zbytočne..

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

GigaPudding

ano, to je ta stránka kterou nemůžu najít. Ale někteří řeší další příspěvek, co jsem tu dal.Tak co sem vracíš, to, o čem se nebavíme?

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Příspěvek byl smazán administrátorem.

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

Myslím, že není potřeba to tady tak řešit. Tak vás strašně všechny zajímalo, odkud jsem si vymyslel to, že virus se dostane do města Katalána, a najednou... až to sem zveřejním...a je jedno, že to je z jiné stránky..., tak zase chcete další podklad že si nevymýšlím??? :D

 

Nepřipadá mi to normální...

na příspěvěk reagoval maddy

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

filzip

inak ešte dosť podstatná otázka: ty hovoríš francúzsky alebo to si len cez google translate zbieral útržky informácii?

Reklama

Reklama