Reklama

Reklama

REC 4: Apokalypsa

  • Španělsko [REC] 4: Apocalipsis (více)
Trailer 1

Další z řady úspěšné hororové série REC. Mladá reportérka je zachráněna z budovy a odvezena do ropného tankeru, který je třeba prozkoumat. Nikdo však neví, že sebou nese tajemný, démonický virus... (TV Horor Film)

Diskuze

Zeck

Zeck (hodnocení, recenze)

KURVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, tak do tohodle jsem vkládal velký naděje a on to snad bude nejhorší film série, horší než ta amatérská sračka Genesis, do prdele, to mě nasralo!

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Uživatel Purity1711 smazal svůj příspěvek.

Uživatel jjlukas smazal svůj příspěvek.

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

Spiš meli jamue a Plaza natočit spolu i třetí zakončujicí díl.Myslim si, ze kdyby porad spojily napady, tak i treti dil by se dostal na nejakou nadprumernou uroven hodnoceni.

na příspěvěk reagoval Pilda17

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

GigaPudding

O činžak až tak nejde ... čekal jsem akční konec a skončilo to uplně obyčejně...hruza když si na to vzpomenu...

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

Ja osobne sem maximalne zklaman.Je to proste hovadina a hlavne ten konec. Uplně lacině natočenej film.Měli to zakončit rec 2 a hotovo...

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

rollman1

Jo to jsme na tom stejně s tím Wrong Turn. Jo trojka s REC nemá společného nic, ale je to škoda. Snad Balaguero s něčím přijde, zatím žádné info nemá o něčem novém. 

na příspěvěk reagoval jjlukas

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

Pilda17

To jo, přiznejme si, že trojka byla ten největší odpad co mohl někdo vydat. To by se mělo stydět, že to nese název REC. Jasně, Balaguero je šílenec a taky se těším na jeho další dílko. Tohle bude spíše taková povinnost, jelikož jsem viděl i ty předchozí. Stejně to mám třeba se sérií Wrong Turn.

na příspěvěk reagoval Pilda17

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

rollman1

Já po trojce už vůbec ne. Teaser jsem taky viděl, ale to je poslední věc, co nalákala. Myslel jsem, že Balaguero by s tím mohl něco udělat, pořád je to (pro mě) jeden z nejlepších hororových režisérů, ale tohle už těžko zachrání. Spíš se těším na další jeho horor, pokud nějaký natočí. 

na příspěvěk reagoval rollman1

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

Pilda17

To jo, si pamatuji na nějaký testovací teaser nebo něco a tam byl týpek co koukal z okna a venku panika jal blázen. Přesně jak říkáš, venkovní běsnění a apokalypsa, ne zombie Titanic :D Ale jako těším se no, ale po těch ohlasech čím dál méně

na příspěvěk reagoval Pilda17

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

rollman1

Já si myslím, že REC 1 a 2 nasadili laťku hrozně vysoko a jen těžko se bude překonávat nebo se jim aspoň vyrovnávat. Od [REC] 4: Apocalipsis bych čekal závěrečnou smršť, děj třeba venku, mezi lidi. Jenže tam bude i finanční omezení, takže proto loď. 

na příspěvěk reagoval rollman1

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

Pilda17

Přesně tak. Ono ani nevadí ta ztráta FF, ale spíše to, kde se ta série ubrala. Si mysleli asi, že když bude loď jako klaustrofobní místo, tak z toho bude biják. Nakonec je z toho jen tuctová zombikárna, která asi nudit nebude, ale rozhodně zklame...

na příspěvěk reagoval Pilda17

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

rollman1

Tuhle sérii nezachrání už ani Balaguero. Tak snad natočí příště něco svého a zase nějaký hororový vrchol.

na příspěvěk reagoval rollman1

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

Film jsem už zhlédnul. Hodnotím to, že v hlavni v hlavni roli hrala Manuela davam *.Jinak film v úvodu navazuje na druhy dil.Asi cca 3 minuty se odehrava v cinzaku, kde naleznou anchelu.Dalsi * davam za akci behem filmu, ktera byla bečkove prumerna. A za finale filmu dávám odpad. OBROVSKÉ ZKLAMÁNí ode mě **

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Uživatel filzip smazal svůj příspěvek.

Uživatel filzip smazal svůj příspěvek.

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Purity1711

pravděpodobně ne, ale asi se na hodnocení podepsaly trouby, co se vztekají, že to není ten samej barák s tím samým dějem a s tou samou ruční kamerou jako v jedničce a dvojce :)

Reklama

Reklama