Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klida
  ***

  Nuda. S takovými jmény to slibovalo obrovský potenciál navíc v tolik seriálově neotřelém prostředí dostihového sportu. Absolutně tomu však chybí atmosféra, emoce, drive, šťáva, moment překvapení a něco, co by motivovalo diváka koukat i na další díl. Zůstává tak jen pár krásných záběrů dostihů. Trojka, a to tak že extrémně slabá.(19.11.2013)

 • 3DD!3
  ****

  Pilot nese klasické Mannovské prvky, ale příběhově zatím nevybočuje ze standardu seriálové produkce. Pečlivý castnig do hry přinesl zajímavé herce, ale zběžné představení zatím neurčuje favority. Závody jsou však díky perfektně sladěné hudbě s obrazem mistrovská záležitost.(14.12.2011)

 • whack
  odpad!

  Počas produkcie zahynuli tri kone, program bol preto 14.3.2012 zrušený.(1.4.2012)

 • Allien.9
  *

  Sportovní dramata můžu všema deseti, ale tenhle seriál nemá (snad krom těch nádherných koní) nic, co by mohl divákovi nabídnout. Nezajímavé charaktery, průměrný příběh a pomalu plynoucí pilot mi k srdci nepřirostly, takže další sledování nejspíš nehrozí. A to je škoda, protože herecké obsazení znělo lákavě.;-)(27.2.2012)

 • bartias
  ****

  Seriál z dostihového prostředí má nejdříve pomalejší děj. Po dvou třech dílech ale začne nabírat tempo šampióna. Dustin Hoffman hraje s uhrančivou vážností vysoko postaveného mafiána, který se po návratu z vězení chystá nenápadně urvat zpátky svůj ztracený vliv. V tom mu pomáhá i brání pestrá galerie podivných hrdinů od majitelů stájí (perfektní Nick Nolte), přes gamblery po svérázné jezdkyně s irskými kořeny (Jill Hennessy). Producent Michael Mann režíroval pilotní epizodu a celý seriál má typickou hutnou přemýšlivou atmosféru protkanou špičkovými záběry.(7.1.2013)

 • - Během natáčení první řady musela být utracena dvojice koní zraněných na filmových dostizích, třetí kůň pak zahynul během natáčení řady druhé. Přestože American Humane Association neshledala žádné pochybení, HBO se rozhodla zastavit veškerou budoucí produkci. (misuleee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace