Opět se setkáváme s Davem Lizewskim alias Kick-Assem, amatérským bojovníkem proti zločinu, který je v civilu nenápadný obrýlený středoškolák. Je tu samozřejmě i Hit-Girl, která z jedenáctileté holčičky, co umí nebezpečně zacházet s nunčaky a mačetou, vyrostla v patnáctiletou slečnu Mindy, jež se snaží zapomenout na své smrtící instinkty a pokouší se zapojit do školního kolektivu. Daveovi se ale nedaří zapadnout do školní rutiny, jak si představoval, a tak se rozhodne Kick-Asse oživit. Spojí se se superhrdinským týmem sdruženým kolem plukovníka Starse a po nocích společně trestají zločiny, na něž policie nestačí. Mezitím na druhém konci města kolem sebe šikuje bizarní zločinecké kreatury další starý známý z prvního dílu - zbohatlický synek Chris, toužící po pomstě... (TV Nova)

Suchic

The Motherfucker! Strašně brutální, absurdní, recesní, rasistická, neseriózní, oddechová, dekadentní, výmazová, romantická, debilní, velmi dramatická, napínavá a prostě ve všech aspektech šíleně přehnaná komedie..Nebo thriller? Nelze říct.. Shrnul bych to do ''akční pornokrimithrillerodramokomedie''. Tahle šílenost určitě to není pro každého. Dovedu si představit stovky lidí co to musí strašně odsuzovat s neprůstřelnými argumenty.... Člověk nemůže říct jestli je to dobrý film, jestli je dobře netočený, nebo ne... Buď to někomu sedne a nebo prostě ne. Ostatně stejně jako Kick-Ass 1. Já v tom ale vidím právě tu recesi a něco co tu ještě nebylo. Každopádně jsem se celou dobu perfektně bavil. Něco takového jsem ještě opravdu neviděl! ()

cermy2105

Pro mě zklamání...Vůbec nechápu co tam dělal Jim Carrey kterej tam je max půl hodiny-jenom tahák na lidi.Pŕiślo mi to hrozně nudný.Kdyź si vzpomenu na předchozí díl tohle s tim nemá nic společnýho,chvílema mě mrzela i kamera při akčních scénách, kdy vůbec nevidíte co se děje.Podobně to je i se soundtrackem kterej byl v prvním díle na jedničku.Jediný co mě opravdu bavilo byl Christopher Mintz-Plasse alias Motherfucker:)Hit girl ztratila svoje kouzlo a to mě mrzí nejvíc. ()

snupko13

Čaro jedničky sa mierne vytratilo, ale stále je na čo pozerať. Partička megazločincov s megamenami na čele s MOtherfuckerom stojí za to. Nejaká ta absurdita z prvej časti predsa ostala, ale...Osobne som od Carryho postavy čakal väčší prínos, ani Hitgirl už nebola akosi vo forme(bol by som za to, ak by mala vlastný film, no či už nie je neskoro?), za to KickAss nabúchal svaly ako sa na superhrdinu patrí. Hmm, zmiešané pocity mám, ani hudba nebola taká šmačná, odsudzujem do priemeru. ()

Methew

Skvostne šialené pokračovanie brutálneho komiksáku ! Totálnej nářez. Škoda smrti plukovníka toho by som rád videl v treťom pokračovaní, ale realita je tvrdá ! Vtipnejší koniec Motherfuckera ani nemohol byť, ten idiot predsa zabudol, že v akváriu má žraloka ! A ešte si vydýchol, milujem takúto brutálnu iróniu. V podstate z toho najviac ťaží Kick Ass, brutálna irónia. A tú sakramentsky zbožňujem. Hurá na tretie pokračovanie, spoiler - Hit Girl zatknú do najprísnejšie stráženého väzenia, ďalej si domyslite. ()

stLukaz

"NO, TAK TOHLE BYL OPRAVDU NÁŘEZ" Já jsem se parádně bavil, ten konec ve velkým stylu se opravdu povedl, klidně bych ocenil kdyby tenhle snímek pokračoval ještě dvě nebo tři hodiny. ()

lilylove

Mindy je jedna z nejsypmatičtějších postav z akčních filmů ale tak to skoro všichni :) Jednička se mi líbila sice víc,ale tohle byl taky nářez :) ()

Djflash

Natočit druhé pokračování divácky oblíbeného snímku, a navázat tak na jeho úspěch bývá často velmi složitý úkol. Od druhého dílu Kick Ass, se však po odmítnutí režiséra a spoluautora scénáře k prvnímu dílu Mathewa Vaugha naopak nic moc nečekalo. Projektu se ujal vcelku neznámý režisér a scénárista Jeff Wadlow, jehož účast na snímku je v tomto ohledu doslova stoprocentní. Jak tomu bývá u pokračování povětšinou zvykem, jedná si v nich převážně o pomstu jedné či druhé strany, a ani tady tomu nebude jinak, Ze Zuřivce se totiž stal pomstychtivý zabiják, kterého nezajímá nic jiného než to jak sprovodit hlavního hrdinu co nejrychleji na pravdu boží.(mimochodem začal se honosit i novou přezdívkou, u které jsem moc zvědav, jak si s ní poradí Český dabing.) Když jsme u hlavních hrdinů a představitelů tak nemohu opomenout, ani Chloe bez jejíž přítomnosti by byl snímek asi poloviční. Je sice pravda, že dětské vzezření pomalu, ale jistě vyprchává vzhledem k jejímu dospívajícímu věku, avšak stále je v roli Mindy velmi přirozená, a podle mého názorů má před sebou bezesporu zářnou budoucnost. Akční scény mi zde připadají, jako by si někdo při jejich tvorbě hrál na Pana Tarantina. Nemůžu jim však upřít rychlé tempo i spád, a to za cenu určité přehnanosti a komičnosti zároveň. Ve filmu jsou jistá hluchá místa, jenž trochu snímku ubírají na kvalitě. Ty se však při troše dobré vůle dají v pohodě překousnout. Druhé pokračování rádoby komiksového hrdiny už tedy není taková výborná jízda, kde si všechno sedlo tak jak mělo, jako tomu bylo u prvního dílu. Nutno však podotknout, že ostudu svému předchůdci rozhodně neudělal, a stojí tak za alespoň jedno zhlédnutí. ()

Teen.AGE.r

Tohle je názorná ukázka toho jak vzít velmi dobrý nápad (tzv. dějově navázat na první díl) a přetvořit ho v totální sra*ku! Pitomé dialogy, hromada hovadin, spousta krve a totální neuvěřitelnost nacpaná do 100 minut filmu... Jak něco takovýho může mít 72%?!? To jen ukazuje v jaké žijeme společnosti :-/ ...za mě 20% a chuť dát "Odpad" ()

$h4rk

Stále zábavné, ale bylo poznat že první a druhý díl dělali jiní režiséři. Kdežto první mi přišel takřka dokonalý, druhý už tak povedený nebyl, ale i tak celý film poměrně bavil. ()

milford

Po shlédnutí mám rozpačité pocitiy - film jako takový skvělý, příběh a postavy vynikající (Black killer v masce predátora, za jedna!), ale vůbec se mi nelíbilo to explicitní zobrazení násilí. Chápu, proč se od toho nakonec Jim Carrey distancoval, kdyby to bylo jednou dvakrát za film tak by to ještě šlo, ale ukazovat v průběhu takové drastické záběry bylo i na mě moc. Krev sice tryskala opravdu komiksově, ale v jakém kontextu, to už není pro komiksový snímek vůbec vhodné (lepší forma by mi přišla jako např. v Kill Billovi). Ale zpět k filmu - Cholë mohli ukázat víc jak Hit Girl, v těch puntíkovaných šatech vypadal fest divně :-) A jsem zvědavej jak vybruslí v pokračování, které tak nějak doufám že nebude v režii pana W. ()

Epco

Dvojky majú byť väčšie, zábavnejsšie a pod. Tu to však neplatí, ubraté na ľahkosti, zábavnosti, jediné čoho je asi viac je krvy. Proste čaro jednotky sa nezopakovalo, aj tak je to však stále mierny nadpriemer oproti ostatnej konkurencii. ()

dj_pepino

Abych pravdu řekl, dvojka překvapila. A musím říct, že celkem mile. Zvláště pokud jste viděli první díl, očekáváte asi stejnou "úchylnost" jako v případě prvního dílu, což vlastně působí pozitivně, protože tu "úchylnost" odsunete tak nějak dozadu a sledujete celkem zábavné akční dílo. Vidět prvně tohle bez prvního dílu je podle mě hloupost. A jestli vidět oba, tak v pořadí, v jakém Vás chtěl režisér zklamat / překvapit. Dá se říct, že tenhle skvost, jestli to tak můžu nazvat, je díky své zvláštnosti, tak zvláštní, že se prostě líbí. Musím přiznat, že dvojka je, dost tvrdší než jednička, co se týče krve a efektů, nicméně boje jsou podle mě na uplně jiném levelu, což přidává na kvalitě. A navíc, z Chloë roste pěkný kus baby. Jak jsem napsal u Red 2, dal bych hvězd, ale opět je to jen dobrý film na podívání, pobavení, ale nic to ve mě nezanechalo. ()

pepca72

Tak slečna Moretz nám povyrostla, a trochu to filmu ubralo. Celkově se jedná o slabší kousek, oproti prvotině. Dohromady nemám co vyloženě vytknout ale taky co pochválit. Takový ten film, co příjemně uběhne, ale za pár dní ani nevíte, o čem byl a neutkví vám v paměti žádná scéna nebo hláška. Což neplatí o prvním filmu. ()

Airon

Čakal som že po jednotke už nebude mať čo Jeff Wadlow ponúknuť , avšak musím povedať že zďaleka nejde o žiadny prepadák ale naopak o veľmi dobrú akciu, nespočetne množstvo hrdinov ,inač povedané výborný nařez . 69 % ()

Fhilipo

Po perfektnej jednotke dosť sklamanie. Čakal som, že Jim nahradí Nicholasa , no vo filme nedostal skoro žiaden priestor. Taktiež Mindy na strednej dosť klišé téma ako sa snaží zapadnúť a potom si uvedomí že detstvo nikdy nemala a už ho ani mať nebude. Ani na chvíľu som nepochyboval, že film dopadne ako dopadol, žiadne prekvapivé zvraty či scény ako v prvom diely. Po tomto je tretí diel je už asi len zbožným prianím zarytých fanúšikov a ak by mal byť taký slabý ako dvojka tak nech to tak radšej ostane. ()

Thundler

Od odpadu tuhle hrůzu zachránila jen Chloe a těch pár fórků, kterým jsem se zasmál. Jinak to byla neuvěřitelná sračka. Propad o 4 hvězdy oproti jedničce mluví za vše. Tak moc jsem se na todle pokračování těšil a přišlo takové zklamání. Škoda...And what say next? I want kick you to your ass! ()

RoyBatty444

Hneď v prvom rade je to nesmierne nechutný film na komix o superhrdinoch (ale toto tu ešte nebolo tak sem s tým!). Taktiež tu je aj veľa pátosu a samozrejme ponaučenie ako v každej bájke ˝NEHRAJTE SA NA SUPERHRDINOV V MASKÁCH, BUĎTE NIMI V OZAJSTNOM ŽIVOTE A POSILUJTE˝. Nakoniec je to len film na movitý komixu a nikto nemusí blázniť. Čo sa týka spracovania herci sú v hlavnom obsadení obstojný a krovie je len do počtu. Námet je kopírovanie stredoškolskej drámy s už spomínanými prvkami násilia a superhdinstva. Film nemá moc spád a ani vyzuál nie je nič moc. Technické detaily deja ma odradili hneď od začiatku, kde mi chce Wadlow nahovoriť, že kopaním do elekrického rozvodu solárka zabijete opaľujúceho. Jednotka bola svieža, nová a jedinečná a taká aj mala ostať. ()

james11

Pochvalování jedničky bylo pro mě trochu mimo chápání, protože tomu filmu jsem nepřišel tolik na chuť. Nebyl to špatný film, ale spojení malé Chloe a krve mi nešlo vůbec dohromady. Ve dvojce už Chloe není to malé dítě a ta krev, kterou pilně na plátně produkuje, už mi nepřijde tak moc zvrácená jako v jedničce. Asi díky tomu na film koukám v trochu lepším světle a hodnotím ho o hvězdu lépe. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

17.12.2021

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

01.08.2018

Poněkud zvláštní projekt si společně vybrali režisér druhého Kick-Ass Jeff Wadlow (Vadí nevadí) a hororový producent Jason Blum (Uteč). Chtějí totiž adaptovat seriál Fantasy Island z roku 1977, ve… (více)

Dvojka Kingsman je na cestě

Dvojka Kingsman je na cestě

13.06.2015

Režisér a scenárista Matthew Vaughn (X-Men: První třída, Kick-Ass) se filmovým pokračováním vyhýbá. X-Men: Budoucí minulost i Kick-Ass 2 se museli obejít bez něj, jeho nejnovější film mu ale přirostl… (více)