Haló, tady Indie

• USA Outsourced
TV spot
USA, (2010–2011), 7 h 44 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

Robert Borden

Kamera:

Greg Gardiner

Hudba:

Transcenders

Ben Rappaport, Anisha Nagarajan, Diedrich Bader, Parvesh Cheena, Pippa Black, Rebecca Hazlewood, Rizwan Manji, Sacha Dhawan, Thushari Jayasekera, Guru Singh (více)

Epizody(22)

Todd Dempsy je mladý manažer, který pracuje ve společnosti prodávající žertovné předměty. Jednoho dne ráno přijde jako obvykle do práce, kde překvapivě najde jen liduprázdnou vyklizenou místnost. Celé call centrum, kterému šéfoval, bylo po náhlém rozhodnutí přesunuto do Indie. Mladý manažer má jen jednu možnost - odstěhovat se do Indie a vést call centrum tam. Ocitá se tak před nelehkým úkolem - jeho práce je přesunuta do zcela jiné země na druhém konci světa, kde musí pracovat s novými lidmi, kteří vyznávají jinou kulturu, a pro které jsou americké zvyky a prodávání nesmyslných žertovných předmětů nepochopitelné. (Zbyisek)

Greg25

To je tak, když máte potenciál, ale promrháte ho. Haló, tady Indie potvrdili, že se nedá na obehraných nadnárodních klišé postavit ani jediná kvalitní komediální série. Nejde jen o to, řada plochých loutkovitě napsaných postav, byť se sympatickými herci (ti potenciál měli), nedokáže utáhnout celý seriál. Rozhodně ale solidní průměr. Přese všechny evidentní studiové kulisy se podařilo, zejména díky hercům, vnést do jednotlivých epizod příjemně pohodovou oddechovou atmosféru. 60% ()

Illy

Jako oddechový čas v pauze dobré. Vtipy tak na střídačku...paráda....do prázdna...trapas. Ale hodně přidává exotické umístění. ()

RedHot

Haló, tady Olomouc! Líbí se nám to, ale do pravidelného sledování to nezařadíme. A hlavní bělošský hrdina by to neměl tolik přehánět s pudrem, stačí na něj fouknout a tvář se mu zavlní. ()

hEROic

nevim, nevim... videl jsem par dilu a asi jsem ocekaval vetsi odvaz... na me se to dost vlece a humor mi prijde ponekud tezkopadnej... lepsi prumer, necelelych 65% ()

drinker

Jedna hvězdička dolů jen za to, že jsem pracoval v indické společnosti a ve skutečnosti jsou to mnohem větší blbci, ke kterým je seriál ještě hodně milosrdný. Seriál je ale fakt vtipný. ()

Olík

Z Pippy Black sálá sexapel na sto kilometrů, Ben Rappaport má v sobě něco z šarmu mladého M.J.Foxe, Parvesh Cheena je tou přihlouple zábavnou postavičkou, Anisha Nagarajan dokonalou šedou myškou, Rebecca Hazlewood reprezentuje orientální krásu, Diedrich Bader je prostě lovec, Rizwan Manji roztomilý záporák, Sacha Dhawan to všechno drží při sobě a všichni dohromady udělají moc……………….netrpělivě čekám na další telefonát při kterém ze sluchátka uslyším „Haló, tady Indie“. ()

MickeyStuma

Zábavný komediální seriál o callcentru v Indii prodávající západní žertovné hračičky, které však narážejí na indickou kulturu, víru a přesvědčení. Byť by se zdálo, že nic zábavného a neopakujícího se na několik dílů nedá vymyslet, tento počin ukazuje opak. Každá postava má svůj určitý charakter a vyznání, která způsobují mnohá úskalí a nedorozumění. Mladý muž, který je do Indie vyslán takové callcentrum vést, nemá o životě v Indii ani tušení. A tak pro něj o překvapení není nouze, což dává šanci výtečnému humoru. Vynikající téma bylo dobře zpracováno i natočeno. Moc dílů to nemá, ale asi je to jedině dobře. On ten stereotyp by určitě časem hrozil. Takhle si stále drží svoji vysokou laťku a nic výslednému dojmu nekazí. ()

Ká$aM.D

Naprosto dokonalý sitkom, který se kvalitou dá srovnávat s populární Teorií velkého třesku a přitom úplně z jiného prostředí. Velmi originální zasazení tohoto seriálu do indické kultury, která je pro typického američana nepochopitelná a to dává vzniku velmi vtipného seriálu se sympatickými představiteli hlavních rolí. Jen mě trošku mrzí, že od poloviny první série šla kvalita dolů a schází vtip, který sitkom provázel od prvního tak do desátého dílu. ()

bararich8

Velmi příjemná záležitost, krátké, trefné, netradiční a atraktivní prostředí, rozmanité postavy (kde jejich chování bylo až příliš absurdní) a hlavně se pobavíte. 4* ()

matt85

Tenhle seriál má ještě větší potenciál, než mělo TBBT před třemi lety! A zatím ho i potvrzuje! Při každém dílu se dusím smíchy a jakmile skončí (Ach jo, je škoda, že vždycky tak rychle uběhne!) se ihned začnu těšit na další týden! Nejlepší sitcom od roku 2007 kdy vzniklo TBBT! EDIT: Po mém počátečním nadšení přislo to čeho jsem se obával. Seriál šel kvalitou neuvěřitelně dolů a hodnocení jde jasně dolů :( ()

Seraph1

Myslím, že tento seriál je vtipný hlavně pro ty, kteří s Indy pracují. A i když s nimi v práci přicházím do styku jen okrajově, i tak vím, že opravdu platí, že jejich "ano" neznamená "ano", ale spíš "možná", "uvidím" nebo tak něco :-) ()

Mira90

Seriál postavený na jednoduché zápletce - call centrum nabízející ,ptákoviny' je přesunuto z USA do Indie, kam se stěhuje i jeho šéf. Ten nerozumí bláznivým indickým svátkům a nátuře, Indové zase nepobírají Halloween nebo Díkuvzdání, prostě další kancelářský sitcom. Princip jednoduchý, ale velice dobře napsaný a zahraný, v neobvyklém prostředí. Věčná škoda, že je jen 22 dílů. ()

dkas

První díly jsou velmi vtipné, možná díky takové té odlišnosti od jiných "vtipných" seriálů. Postupně ale tvůrcům patrně docházeli nápady, takže se ke konci, až na pár vydařených vtípků, vše točí hlavně kolem různých sexuálních narážek a nemotornosti hlavních hrdinů. ()

Margerie

Seriál o střetu odlišných kultur zasazený do neokoukaného prostředí a plný nových vtipných situací. Mám jednu jedinou výtku - proč je to sakra tak krátké?! 80% ()

Monty2729

Nenápadný seriál, který byl pro mě opravdu velmi milým překvapením. Střet dvou zcela odlišných kultur přináší spoustu komických momentů. Některé z postav jsou opravdu nezapomenutelné, například roztomile roztržitý Gupta či americkou kulturou a ženami posedlý Manmeet. I to, že seriál skončil již po první sazóně, nakonec hodnotím jak klad, alespoň tvůrci neměli šanci ho zkazit :) ()

qbic

Milý sitcom z "exotického" prostředí, sympatičtí hrdinové. Jedná se o oddechovou záležitost, ale od sitcomu člověk hloubku neočekává. Bavil jsem se, těšil na každý nový díl, fandil hlavnímu hrdinovi. Po shlédnutí posledního dílu mi chybělo pokračování, s odstupem času si ale říkám, že na další sérii komičnost postav a slabý děj nestačí. Přesto si ho ale rád pustím znovu, trocha milého a naivního humoru občas neuškodí. ()

2scha

hodnoceno po prvních 6. dílech. Jsem nadchnut :o) Neskutečně vtipný serial, nikterak netlačící na pilu, spousta srandovních lidiček a konfrontace života v US vs. Indie. A nejlepší je Gupta! ()

mišulka66

Jedna z nejpovedenějších novinek z USA seriálů letošní sezóny. Díly jsou velmi vtipné, nakažlivé a zároveň jiné (seriál se odehrává v call centru v Indii). ()