Wilfred

• USA Wilfred
USA, (2011–2014), 18 h 47 min (Minutáž: 23 min)

Elijah Wood, Jason Gann, Fiona Gubelmann, Dorian Brown Pham, Chris Klein, Allison Mack, Rodney To, Gerry Bednob, Ethan Suplee, Al Sapienza, Maxim Knight (více)

Série(4) / Epizody(49)

Ryan nemá přátele ani práci, zato má sebevražedné sklony. Zlom v jeho životě nastane, když ho krásná sousedka požádá, aby jí hlídal psa. Wilfred je sice úplně obyčejné zvíře, ale Ryan v něm vidí o hodně víc... Osamělý a deprimovaný právník Ryan (Elijah Wood) se marně pokouší o sebevraždu a ani snaha jeho vystresované sestry Kirsten (Dorian Brownová) sehnat mu novou práci nepomáhá. Celý Ryanův život se obrátí vzhůru nohama, když ho energická sousedka Jenna (Fiona Gubelmannová) poprosí, aby se postaral o jejího psa Wilfreda. Ryan se nezmůže na protest, Jenna se mu totiž líbí a rád by se s ní sblížil. Jaké je však jeho překvapení, když na prahu místo domácího mazlíčka uvidí vysokého nevrlého Australana v nepříliš přesvědčivém chlupatém psím kostýmu (Jason Gann). Usadí se mu na gauči, kouří cigarety a trávu, chlemtá pivo, hltá nezdravé jídlo a mluví šíleně sprostě. Zdá se, že všichni ostatní lidé Wilfreda vnímají jen jako obyčejného psa, takže Ryan věčně přemýšlí, jestli se nezbláznil. Manipulativní Wilfred se stane Ryanovým mučitelem i učitelem a společně se vydají vstříc mnoha vtipným dobrodružstvím. Ryan dostane lekce důvěry, oddanosti, respektu a mnohé další, ze kterých by asi obyčejný pes nebyl moudrý. Wilfred je ale také intrikánská potvora s mnoha psími vlastnostmi a mimo jiné Ryana přesvědčí, že hlídač psů obtěžuje nejen jeho, ale i vycpaného obřího medvěda. Nebo že by se měl snažit sbalit Jennu tím, že bude soupeřit s jejím agresivním přítelem. A dát se do rvačky s naštvaným motorkářem, aby Ryan prokázal svou dominanci. Wilfred Ryana dost drsnými metodami naučí, jak překonat strach a čelit výzvám a absurdním situacím, které život přináší. Zrodí se jedno trochu nepravděpodobné, ale o to upřímnější přátelství. (TV Prima)

Folky

Rozhodně to není pro každého. Šíleně ujeté a bizarní od začátku do konce, ale přesně tím stylem, který mám rád. ()

beckham-

Koho by napadlo vymyslet něco takového? A otázka druhá, koho by napadlo to dokonce zfilmovat? Asi nikoho by jste si řekli, ale to jste na omylu, někoho to přeci jen napadlo a rozhodně nešlápl vedle, ač jde o totální blbost, stejně vás to donutí se zasmát a budete chtít víc a budete si připadat stále hloupěji, že na to stále koukáte a ještě se tomu smějete. ()

tranquill

Fantasmagorie Elijaha Wooda. Ale vtipná a poučující (tím není myšlen jen počáteční citát). A Wilfred? To je zosobněný cynismus a pokrytectví. Myslím, že tento seriál se buď líbí nebo ne, nic mezi tím... ()

Melvej

Wilfred je asi nejvtipnější seriál, jaký jsem za poslední dobu viděl. Už jen ten psí pohled na věci je úžasný a konec první série trochu zamotá hlavu. Prostě skvělý seriál k pobavení a kdyby nebylo těch pár dílů, u nichž jsem se nezasmál ani jednou, bylo by to za 5. ()

umbjaz

Taky to určitě znáte. návrat domů téměř uprostřed noci. Zima, hlad, nuda. kotel hoří, maslo je taky, tak už jen ta nuda. rychle smotanej joint a puštěná televise mi z ničeho nic vlévá slzi do očí. Ano přesně tak, zrovna dávaj první díl Wilfreda (teda jeho novější verze) a já chčiju smíchy až do konečných tytulků. :) snad se budu bavit celou serii. PS: Jak série pokračuje, tak se to stává celkem nudnou záležitostí. prvotní euforie opadla a hlavně jsem zahlídl pár dílů původního Australského serial a jeho obsazení mi přišlo šťastnější... ()

Hannibal1913

Co je zase tohle kurva? Už dost s připitomělejma seriálama prosím! Stačilo mi 45 minut (sečteno ze sledování několika dílů po 8 - 10 minutách...) ()

Margerie

Někdy to snad zkusím ještě jednou, po požití většího množství alkoholických nápojů nebo snad spíš zelené rostlinky zamotané v papírku... jinak to totiž asi pochopit nejde... Elijah hraje skvěle, o tom žádná, ale jinak je to takový ještě pitomější Donnie Darko- a to opravdu není můj šálek čaje. 30% ()

fallanga

V jednoduchosti je síla. Není potřeba skvělé vizuální efekty pro ztvárnění Wilfreda, stačí aby pronášel skvělé hlášky a vypadal absurdně. ()

thepeabody

První díly mě nijak nechytly, ale s každou další episodou je humor vybroušenější a mě Wilfred chytl za srdce. :D Hodnoceno po zhlédnutí první řady. ()

gotham

Zvládl jsem zhruba 11 dílů, nesmál jsem se ani jednou, pousmál tak maximálně 3x. Opravdu mi nepřijde nic vtipného na vulgárním nevychovaným muži, který má údajně hrát psa, ale vypadá jak nepovedené strašidlo. Žádné vtipné dialogy, žádné sympatické postavy, 20% ()

MorraEddie

Takového psího kámoše bych chtěl taky. Wilfred mě neskutečně baví a jen tak bavit nepřestane. Pes hulící trávu s takový moudry nemůže ani nudit. ()

Rian_witcher odpad!

Možná travní vyhulenci si mohou k seriálu přičíst 2 hvězdičky a jednu vyznavači nechutného fekálního humoru. Pro běžného diváka to rozhodně není k smíchu a ani ke koukání. Vydržel jsem 3 díly tiše doufajíc, že se to časem vylepší... Naopak čím dál horší a ubožejší. ()

koci

Po skvělé čtvrté epizodě zvyšuji na čtyři hvězdičky. Výborná úroveň se drží a Jason Gann, představitel Wilfreda, je ve své roli skvělý. Gann totiž hrál Wilfreda i v původní australské verzi... A je lepší i než sám Elijah Wood. ()

ren-g

Bohužel jsem viděl pouze pár dílů původního australského seriálu, ale americká verze mi přijde vtipnější. I když jak pro koho. Určitě tenhle seriál není pro každého. Komu nesedne styl humoru Jasona Ganna, ten bude seriál zatracovat. Ale na druhou stranu, komu Wilfred a jeho australská angličtina sedne, ten se bude výborně bavit. Přece jenom, pes, který hulí a dělá naschvály, kdo by ho neměl rád:) Jsem zvědav, co vše se vymyslí v druhé sérii, zatím to vypadá poměrně slibně. ()

matronator

Druhá série skončila a pořád nejsme pravdě o nic blíže než na začátku. Zase to skončilo obrovským cliffhangerem jako 1. série, ale bojím se, že začátek třetí bude stejný jako začátek druhé. V prvním díle se to vyřeší a potom pojede seriál zase normálně, jako by se nic nedělo. ()