burg

O hodně lepší než ta hovadina, kterou dávali u konkurence. S moderátory se člověk nenudil, porotci také neměli chybu. ()

Chaozzak

Konkurenční Talentmánia byla extrémně špatná. Byl to pouze cirkus bez vkusu, který chtěl mít v každém směru to "nejlepší". Opak byl ale pravdou. Na druhou stranu televize Prima sice neměla takovou volnost se soutěží Česko Slovensko má talent kvůli licenci, ale bylo to tak dobře. Výborní moderátoři až mě překvapili + skvělá porota. Lucka Bílá mi tam moc neseděla, ale bylo to v pohodě. Prostě v každém ohledu převálcovala Talentmánii a dokázala si hlavně udržet důstojnost! ()

kohout08

Skvělá Reality show. Rozhodně mělo ČSMT lepší úroveň než "novácká" Talent mania. Rád jsem se na ČSMT díval, už teď se těším na 2. :) ()

nalevka

Srovnávat s talentmánií to nebudu. Stačí říct-Troška... Tady jsou 3 skvělý, ale naprosto úžasní porotci v čele s Krausem a jeho neodmyslitelým sarkastickým až suchým humorem, Jaro Slávik je expert jak se patří a Lucka, no aspoň je se na něco koukat. A o moderátorech Pyco Rauch a Prachařovi nemusím mluvit, jak skvěle to zvládli. :) ()

axelson odpad!

Československo má hovno talent, ty ubožáci a varietní přídilové pokoušející o nějaký uspěch mě už lezou na nerva.A ještě do toho karaoke zpěv.Co mě uplně šokovalo, že i Honza Kraus, tam leze taky....Jéno Jéno. ()

AdamRaphael

Když už soutěž tak ČS má talent. Je to nové, je to zábavné a hlavně to není jen pro zpěváky. Prachař s Pycem sice nejsou zrovna profíci v moderování a občas způsobili vážně trapné momenty, ale přímý Jaro s Krausem a hezká Bílá to vyvažovali. Druhá hvězda za "trapnočarodějě" Ríšu při jehož vystoupení jsem padal ze židle :) ()

Evziiik

První řada pro mě byla nová, tudíž zajímavá. Ale na 4 hvězdy pořad pozvedli skvělí moderátoři, kteří byli vtipní a příjemně se na ně dívalo. Hvězdu ale musím strhnout za namyšleného Jara Slávika a ječící Lucii Bílou. ()

P/\/EL

zase ty celebrity, zase se ptám, co ty lidi teď vlastně tvoří, řada z nich.ale na nově horší, ale přecijen......přecijen.....mě to štve, nemělo by to bejt jen tak......no, jo a sportovci - ti jsou tak nudní, bože, né...prosím....Lucie Bílá, kdysi byla v pohodě, ale posledních pár - snad už desítek let spíš hate, a.....já nevim.....prima si jede svý, jo, krade, ale přecijen je to krapet vkusnější, jak nova, promyšlenější - viz. už kdysi celkem zaslouženej úspěch Vyvolenejch, jo, prima byla dlouho nic, ale pak.....no, já nevim, asi je to o lidech na pozadí, nova...ty schopný lidi vystrnadila, ztratily zájem, maj už jen blbce, pořád teda ale to lidi sledujou a já nevim......všecko je to něco, co jde hdoěn mimo mě, nekoukám ani na zprávy, k čemu? proč? netřeba......nekoukám na tohle....... ()

Profík

Musím v hodnocení a i srovnání první řady talentu s talentmánií na nově souhlasit s panáčkem. Přeně vystihl slabiny obou soutěží. V druhé (hlavně) a třetí řaděje ovšem třeba u talentu vyzdvihnout velké zlepšení moderátorské dvojice. A Dejdar je mi i o něco bližší jako porotce než Jan Kraus. Zbylá dvojka je silně podprůměrná až hrozná. Zlatý Habera, který si servítky nebere. Trojice z talentu by si zasloužila v očistřci dokola poslouchat Zázrivého vystoupení, kterému tak nekriticky tleskali ve stoje. Hanba zvlášť pro výbornou zpěvačku Bílou. Talenty byly zhruba mírně nadprůměrné, finále bohužel trpělo nevyrovnaností semifinálových kol. Pro mě nejzajímavějším objevem není vítěz - ani první a ani druhé řady, ale trapnomagik Nedvěd. 65%. ()

Zack07

Z toho, co se na televizních obrazovkách v ĆR objevuje dávám tomuto pořadu největší šance. Myslím, že je to daleko zábavnější než všechny SuperStar a Stardance dohromady. ()

jindrisak3

Na rozdíl od Talentmanie super zábava. Moderátoři nemají chybu, skvělí porotci, každý jiný, ale každý má něco do sebe. Hrozně mě bavila Lucie Bílá, její projevy emocí, vtipálek Jan Kraus i někdy přísný Jaro Slávik. Snad nejvíc ze všech dílů mě pobavil Velký třesk. Z talentů jsem si oblíbila Brejk Denz Brothers a trapnomagii Richarda Nedvěda. ()

studentice

Nebojím se přiznat, že tv pořad Česko Slovensko má talent mě bavilo všechny čtyři série. Úspěch tohoto pořadu spočívá podle mě ve výběru vtipných a pohotových moderátorů, kteří si dokáží udělat legraci i sami ze sebe, vyváženého složení poroty-citlivý, drsný a zábavný člen a také z výběru těch správných soutěžících, které pak my diváci vidíme na televizních obrazovkách. ()

jakub.bystra

Tuto talentovou show jsem jakou jedinou sledoval opravdu pravidelně! Viděl jsem vždy pár dílů pořadů z nabídky TV H*vna, ať už Suprstár, Talentmánie, nebo (anti)Hlas Československa. Čím to tak asi bude, že se nás Nova neustále marně snaží dojit "originálními" komerčními supertalentovými soutěžemi, které na nás chrlí každým rokem, pak si to jednou zkusí Prima a najednou jsme někde úplně jinde? Vrcholem trapnosti údajně nejsledovanější televize v ČR bylo, když Prima na tuto soutěž (díky bohu) převzala práva, a tak na nás Nova musela ihned vyblejt úžasnou, neuvěřitelnou Talentmánii se sympatickými porotci. Škoda, že tu nikde není blicí smajlík. V roce 2010 jsem měl tu čest vidět asi 3 díly té skvělé soutěže a už tenkrát, kdy mé myšlenkové pochody ještě byly na úrovni 0, jsem vždy mnohem, mnohem raději přepnul právě na Primu! To bylo, jako bych se ocitl v jiné zemi. Ať už se to týče porotců, moderátorů, prostředí, soutěžících.. Prostě všeho, co do toho patří. Geniální trefné postřehy Honzy Krause, překvapivě inteligentní a konstruktivní hodnocení mně ne příliš sympatického Slávika, pak trochu té přehnanosti Lucie Bílé, která byla občas na místě, občas prostě ne. Velmi kvalitní duo Rausch - Prachař, které překvapilo asi nejvíc (Prachař teda podle mě výrazně triumfuje Mareše) a to vše asi sehrálo roli i na absolventech této soutěže, ta špička byla totiž nesrovnatelně lepší než ta slavná Talentmánie. Jednoznačně nejpovedenější Česko - Slovenská talentová show, navíc její dva další ročníky nutno dodat zdatně sekundovaly tomu prvnímu, bohužel čtvrté sérii už to nevydrželo. ()

Postavak

Podle mě nejlepší možná československá kombinace moderátorů. Pořad se mi líbil o 3 levely víš než Talentmania, Porota taky dobrá až na někdy moc přehnaného Slávika. Jednoznačně nejúspěšnější ze 4 sérií a nejlepšími výkony, takové už teď podle mě tolik nebývají. Pyco a Prachař to dělali ještě více zábavnější, no prostě bylo to super, sice ne něco úplně legendárního ale bylo to skvělý :) ()

prasecak_cz

Hovadina, nemám rád reallity show... Ta jedna hvězdička je za ty blázny, kteří pobaví, ta druhá naopak za ty, kteří mají nějaký talent... Pátrovič je nezapomenutelný! ()

lucika999

Vždy si rada pozriem nejaké nové talenty. A je ich naozaj veľa, len ich treba nájsť. A Česko Slovensko má talent to perfektne sprostredkuje. ()

Kralovna.Noc

Čím déle to hraje, tím víc to nemusím. Teatrální výstupy poroty, která se nadchne a dojme k slzám u soutěžících s nic moc výkonem,ale těžkým osudem, mě vytáčí do maxima. Pořád ty stejná a podobná čísla. Kolektivy 30 lidí,z nichž zcela logicky nemůžou mít všichni stejný talent a složení těchto kolektivů se bude časem měnit. Naopak urážení, ponižování a zesměšňování slabších,ale někdy i průměrných soutěžících, kteří se nečím liší nebo jen nedokážou odhadnout své schopnosti. Porota, moderátoři i diváci se baví,je jim jedno, že u takového člověka můžou způsobit velké psychické trauma. Velké množství cizinců, kteří by v soutěži už s ohledem na název neměli vůbec být. Výsledkem je produkce rychlokvašek, jejichž popularita jen velmi zřídka překročí co do času půlrok. A všechno je to strašně uřvané. Kouká přítel, já už jen obracím oči. Za mě tedy ne,to leda bych se hodně nudila a neměla jiný kanál. ()