sykorkar

Show, která mě baví, která se mi líbí, kterou mám ráda, a ve které už začínám mít své favority. A Jaro Slávik je opravdu charismatický sympaťák. Tady není co řešit, Prima s Jojkou se vytáhli a ode mne mají za perfektní pořad zasloužených 5*. ()

malamia

Jde to. Od takovéto show nelze čekat, že tam nebudou komerční hovadiny, ale na to se to drží poměrně slušně. ()

zodiak217

Očakávať niečo od talentovej show, ktorá už u nás na Slovensku bola je veľmi zvláštne, pretože človek vie ako to bude celé prebiehať. Ale čo nevie sú talenty, ktoré z tohto programu urobia buď jednotku na televíznom trhu alebo naopak len priemer, ktorý sa zrejme už neobjaví. Spojenie dvoch televízií z Čiech a Slovenska oceňujem, pretože po rozpade sme boli dosť izolovaní a každý sa vyvíjal takým svojím smerom. Po zhladnutí doterajších častí ma veľmi oslovila porota, ktorá je príjemná a kombinácia Kraus - Bíla - Slávik sa neskutočne dobre dopĺňa a rýchlo si sadli. Taktiež Picove projekty väčšinou končia úspechom takže je to už len na talentoch a tie vyzerajú rozhodne dobre, takže show tejto jesene je pre mňa Česko Slovensko má talent! ()

HennessyVSOP

Lepší než nova, Prima má původní koncept soutěže a i mnohem zajímavější porotu a moderátory. Na druhou stranu mi minimálně podle této soutěže přijde, že moho zajímavého talentu se u nás nepřihlásilo, takže ani moc není na co koukat, alespoň pro zatím. 50% ()

Kindernay

Je to originál,baví mě to ,nemám tomu co vytknout, ale Talentmania na Nově se mě líbí víc, například porota i moderátor jsou tam podle mě lepší,ale tohle je taky dobře udělanej pořad. ()

The_God

Po třech dílech první řady "Suprstár" jsem se přestal na takovýhle blázniviny koukat. Podle ukázek je to furt o jednom a tom samém, jen je to vždycky o něco rozšířenější. Proto nehodnotím, jelikož jsem neviděl jediný díl, jen informuju, že já na tyhle vohnoutoviny fakt nejsem. ()

Skank

Je to prostě televizní výplach dutiny nadkrční. Do splašek to nespadne jen díky tomu, že je to originál. ()

sjrnn

Oproti talentmanii a superstar to bylo něco nového s novými moderátory, novou porotou.. Já osobně nevynechal díl :) ()

KeiGe

Nevím co si o tom mám myslet. První byly reality show. Pak přišla superstar. Ta po čase začla všem lézt krkem, tak přišlo tohle. Kopírování americké show, která je plná cirkusáků a holek, které se snaží co nejvíc americky vyječet písničky. Porota se snaží samozřejmě co nejvíc americky projevovat a ječet. Amerika hadra. ()

Nerdvana

Rok od roku kvalita klesá a stává se obludnější estrádou a ódou na porotce, kteří v roli arbitrů vkusu dál tvrdošíjně prosazují zpěváky a tanečníky, po kterých za půl roku neštěkne ani pes. Samoúčelná masírka a továrna na rychlokvašky. ()

KukulienkaHO

Potom, čo som zistil, aké nekalé praktiky sa v tejto show robia (dokonca vo všetkých ročníkoch), som poriadne sklamaný a znechutený. Preto každému ročníku strhávam 2 hviezdičky navyše. ()

Welsiot

Slušný první díl, sice talentů poskromnu, zato show jako taková vypadá dobře. Ne jako laciná napodobenina na Nově... ()