animaxis

konečně se objevilo něco co je jen česká verze americké show a já jí nemusím dát odpad kvůli tomu že je to moc trapné.Tady si lidé mohou přijít s čímkoli chtějí a pokud jsou v tom dobří a zaujmou tak postupují.To je podle mě fér.Tady nikoho nemůže ovlivnit to jak vypadá jako u Superstar.To je fér.Nikdo z porotců se tu nechová jako namachrovaný Rytmus.To je ještě více fér.Tahle soutěž má fajn porotu mezi níž není Rytmus ani Farná a fajn moderátory mezi nimiž není Leoš Mareš.Na toto česká televize čekala!Ale pořád jsme to jen ukradli Američanům,takže proto jen tři hvězdičky. ()

LukeUp

Parádní show, naprosto originální a neokoukaní moderátoři a skvělá porota. Jenom Bílá by mohla být trošku tvrdší... Prima:Nova 1:0 ()

Noviik

Mnohem lepší než Nova, porota vybraná mnohem lépe. Kraus je skvělý, jen ta Bílá mi svými přehnaně kladnými hodnoceními moc nesedí a pana Slávika moc neznám, o to víc mě překvapil. Tím nejlepším je ale celková koncepce, která se Britům povedla a Prima ji zvládla dobře. Navíc skvělí moderátoři. Tleskám, takhle to má vypadat. Jen to hodnocení výš neposunu, nemám důvod, nedonutili mě se pravidelně dívat. ()

sir-dave

Prima poráží naprosto ve všem svého konkurenta Novu. Britskou verzi moc nesleduji, ale myslím si, že jsou porotci vybráni dobře, stejně jako Prachař s Rauschem roznesli Mareše. Vtipné scénky a není to v TV tak přesyceno jako u Talentmanie. Prozatím se naprosto bavím. Počkám si do konce a možná zvednu hodnocení. ()

otík

Obecně tyto pořady nemám rád, ale za některé borce účinkující v této soutěži dávám jednu hvězdu. ()

SG_ever

To hlavní co mě tady irituje jsou situace, kdy si dovolí na pódium pustit někoho, kdo to nemá v hlavně 100% v pořádku a navíc je postarší a od diváků sklidí pískot. To je prostě nevkus nevkusu, ale jinak velice svěží. Jan Kraus je borec a dvojice moderátorů je nesmírně sympatická. Uvidím, jak se to bude vyvíjet dál, ale zatím to vypadá na jasné vítězství PRIMY. (70%) ()

rodo

Rozhodně lepší než cirkusová Talentmánie na Nově, ale že by to bylo tak kvalitní, že bych to musel pravidelně sledovat, to asi není. Prostě nemám tyto pořady estrádního typu moc v lásce. Navíc mi vadí, jakým způsobem jsou z lidí ždímány emoce. ()

flawi.f

Pyco - nejvíc sexy chlap, kterého jsem kdy na televizních obrazovkách viděla :-) .... jinak co se týče pořadu, tak divadelní kola měla šťávu a já se opravdu bavila. Zlom nastal s příchodem semifinálových kol, která jsem vnímala jako nepovedená a mnohokrát i nudná. Čas od času to zachránili někteří účinkující (Richard Nedvěd, The Pastels). ()

LiborGondek

Rozhodně lepší, než konkureční Talentmania, je to jako srovnávat Vyvolené s Big Brotherem. Určitý posun k lepšímu je i od SuperStar, ale i tak za mě říkám jednou a dost. Talenty jsme našli, zkusme hledat něco jiného. ()

danco123 odpad!

Show tohto a podobného formátu ma nebavia a pre mňa je to len strata času. Môžem povedať že väčšina ľudí sa príde do takejto súťaže zosmiešniť a presláviť v tzv. našom "showbiznise" čo považujem tiež za poriadny odpad. Neviem čo mám k niečomu takémuto aj napísať. Pre mňa to je absolútny odpad, ktorý si nezaslúži ani len bod. ()

ivan bohatyr

Určitě lepší než talentmania, ale nevidím důvod dávat tomu 3 a už vůbec abych dal krásné 4*. Nevím, čím by si to mohl tento pořad zasloužit. Moderátorsky to raději vůbec nebudu hodnotit hlavně proto, že Prachaře prostě nemám rád, s tím se už nic nenadělá, takže tuto stránku raději do hodnocení nepočítám. Takže skočim na porotu - snaha o nové tváře v porotě, mi přijde sice jako dobrý, ale bohužel jediný dobrý nápad. Hlavně, že to sou tváře, které sou rozumné. Kraus je dobrej, ale teďka je vidět všude, až mě už trochu leze krkem, ale třeba srovnávat Lucku Bílou a Šeredovou to nejde, protože Šeredová ta je pro mě s IQ v záporných číslech, to ukazuje pořád, Bílá je úplně něco jiného, ale věřím, že to lidi chtěj, aby tam byla vymaštěná a vyprsená Šeredová a věřím, že talentmanie má větší sledovanost než tohle. Viz můj komentář k talentmanii. ()

Jazzzz

Lepší než konkurenční pořad, ale opravdu jen o malý chloupek. Oba tyto pořady jsou zbytečné a postradatelné, ale já je celkem můžu. Mám rád když se objeví někdo kdo něco umí a stojí to za to... Jako pedagog si ale myslím, že malé děti by nikdy neměli vidět nějakého blbce žonglovat s motorovkami a td... Ten byl sice na nově, ale jen jsem chtěl říct, že ne každý kdo jim příjde na kasting by měl jít bezhlavě do televize... ()