uprchlice

Je to rozhodně lepší než Talentmania a s tím určitě souhlasí víc lidí. V tomto pořadu lidi předvedli opravdu talent a neprotahujou to něčím jiným jako v Talentmanii. Taky bych řekla, že je tady lepší porota a moderátoři jsou sympatický a zábavní. ()

B.e.r.n.y

Musím přiznat že v průběhu prvních castingů mne tato show hodně bavila a nejednou jsem se i zasmál. Později mne ovšem dost omrzela. Dvě hvězdy dávám především za dvojici moderátorů a za vystoupení Jozefa Patroviče který svou arogancí a natvrdlostí odrovnal nejen porotu. ()

Lucka07

Večer v neděli mívám zkaženou náladu, protože se blíží opět pondělí a opět se musí do práce. U tohoto pořadu však naprosto vypínám a relaxuji, protože středem mé pozornosti je skvělé moderátorské duo Prachař - Rausch mezi různorodým talentem nebo antitalentem. ()

mentos.

Jediné co je na tomhle dobré je dvojice Pyco a Prachař. Zbytek? Trapný a světaznalý Jaro, vždy krásná a všechny milující Lucie a Jan Kraus, který je tam jen pro svůj humor, který asi nebyl tak skvělý, proto byl nahrazen "větším" vtipálkem- Martinem Dejdarem. No to jsme si pomohli. 30% ()

Mrsina

Být já v porotě, vyletěl by každý druhý. Co to je za talent zpívání, nebo tancování? S tím tam vůbec nemají co dělat. Vždyť uzpívat a tancovat umí každý, to není žádný talent, ale pouhopouhé nadáni nebo vrozený dar... ()

Potjoc

Oproti iks pořadů typu Superstar, X-Factor nebo tak, které se navzájem kopírují, se CS má talent zajímá i o ostatní umělce, ne jen o zpěváky. Moje oblíbené díly jsou ty úplně první od každého ročníků, protože trapasy těch učinkujících je zábava. Bohužel další díly, fáze, jsou v praxi opět jen o zpěvu. A kdyby přibylo takových trapasů jako to v prvním ročníku, kde kráva (zvíře) udělala hnůj přímo na Národní, tak se na to budu dívat. ()

Raggnar odpad!

Ultrasračka v čele se známým Hulibrkem 90. let, kdy se ještě nestiděl v gay pornech olizovat chlapům koule a projíždět si prdel a mlaskat u toho. ()

Pattrick

Spokojenost, snaží se přiblížit co nejvíce originálu a to se jim místy vážně povedlo .. ale chybičky tam stejně jsou .. Druhý díl byl nadupanější než první = ) ()

HoPhoun

Je to úžasná Show Velmi dobré obsazení poroty i moderátorů. Jen je zvláštní že mohou do soutěže i profesionálové kteří jsou vlastně už známí. ()

gerojmanus

Hodnotit po prvním díle asi nemá moc smysl, ale já si troufnu na tohle "vysvědčení" už po premiéře. Čekal jsem víc, to musim napsat naprosto upřímně. A dokonce bych netvrdil tak jednoznačně, že Nova je až o tolik horší, i když chápu, že možná větší část hodnotících spíš než z "kvality" dávala známku z pomsty...Tady na Primě to ale pravda nezačalo jako šíleně trapná megashow, porotci se nechovali jako malý kokůtci a rozhodně jsem moc rád, že tam neni někdo, jako zoufalec Troška. Takže rozdíl tam je.. Uvidíme kam se to pohne a jaké hodnocení to bude mít na konci show. Teď dávam tak 55%. ()

rencica

Oveľa vyššia úroveň v porovnaní s (ne)Talentmaniou a so Slovensko má talent. Toto sa moc podarilo.....Nie je vidieť vplyv Markízy... ()

psycholog

O dost lepší než ta retardovaná Talentmania na Nově. Moderátoři jsou celkem i vtipný, porota sympatická a vcelku slušný i soutěžící(od tragédů až po výborné)... 68%:) ()

Hrmak

Porovnávať ,,show,, na markíze, teda ak sa to dá tak nazvať s touto skutočnou showkou je úplne zbytočné. Tv Joj so nikdy neobľuboval,ale týmto projektom ma dostala! Palec hore! ()

Honzyg

Poměrně povedná verze zaběhnutého světového formátu. Porota je vynikající a moderátoři schopní a neokoukaní. Místy mi schází pasáže, které jsou (pravděpodobně z časových důvodů) vystřižené a vůbec by nevadilo víc času věnovaného výrokům poroty. Ale v porovnání s Nováckou Talentmánií je tenhle pořad o několik stovek procent lepší. Prima zas jednou vyhrála souboj komerčních televizí a zabrala si nedělní prime time. 70% ()

Mzetko

Tak to má vypadat. Nesledujte nudné kopie, originál je tady! Česko Slovensko má talent je výborná show, vše má takovou elegantnější a slavnostnější atmosféru (než v nejmenovaném Nováckém pokusu o vtip), moderátoři jsou zábavní (dokonce i Jakub Prachař, který moderuje poprvé se svojí role zhostil skvěle) a porotci jsou spravedliví a zábavní (a hloupě nemluví, jako v nejmenovaném Nováckém pokusu o vtip). Jediné co mě možná trochu vadí je až trochu příliš "afektovaná" Lucie Bílá, ale dá se to přežít. Suma sumárum, tato show má hlavu i patu a rozhodně je díky ní program na nedělní večer jistý. ()